Pierwszy sparing już w sobotę

W najbliższą sobotę (26 stycznia) podopieczni Krzysztofa Zalewskiego rozegrają pierwszy mecz w 2013 roku. Sparingpartnerem Olimpii będzie czwartoligowa Sparta 1951 Szepietowo.

Tradycyjnie „biało-niebiescy” podejmą rywala na sztucznym boisku przy modernizowanym Stadionie Miejskim w Zambrowie. Początek sobotniej konfrontacji zaplanowano na godzinę 14:00.

Sparta 1951 Szepietowo zajmuje trzecie miejsce w IV lidze i jest poważnym kandydatem do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, w której występuje zambrowska Olimpia. Zespół prowadzony przez Roberta Mioduszewskiego przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął 19 stycznia.

W zespole z Szepietowa na jesieni występowało kilku wychowanków Olimpii – Arkadiusz Sawicki, Damian Król, Adam Tymiński oraz Wojciech Kowalczyk. W kadrze Sparty znajduje się również Mariusz Piszczatowski, który grał w zambrowskim zespole w sezonach 2008/09 i 2009/10.

W sobotę, 26 stycznia o godzinie 11:00 na sztucznym boisku w Zambrowie rozpocznie się sparing pomiędzy Młodą Legią, a Młodą Jagiellonią. Rok temu w meczu rozegranym również w Zambrowie padł rezultat 2:0 na korzyść Legionistów.

Olimpia Zambrów – Sparta 1951 Szepietowo
Sztuczne boisko przy Stadionie Miejskim w Zambrowie, 26 stycznia 2013, godzina 14:00

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *