Pierwszy sparing, pierwsze zwycięstwo w 2011 roku

W pierwszym spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej Olimpia Zambrów skonfrontowała się z Młodą Jagiellonią. Lepsi okazali się zambrowianie, którzy w Białymstoku pokonali młodszych rywali 1:0 (0:0).

Olimpia Zambrów wygrała po bramce Wojciecha Kobeszko, który w 65. minucie wykorzystał błąd piłkarzy Jagiellonii i umieścił futbolówkę w siatce.

W barwach zespołu Młodej Jagiellonii wyróżniającym się zawodnikiem był wychowanek Olimpii Zambrów Przemysław Jastrzębski, który wczoraj został włączony do kadry pierwszego zespołu “Jagi”, z którą obiecujący napastnik uda się na zgrupowanie do Turcji.

Kolejnym rywalem wicelidera III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej będzie Promień Mońki. Spotkanie odbędzie się za tydzień, 5 lutego o godzinie 10:00 na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku.

Młoda Jagiellonia – Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
Bramka:
Wojciech Kobeszko 65′.

Młoda Jagiellonia: Nowajczyk – A. Butkiewicz, Porębski, Szóstko, Zawadzki – Jastrzębski, Tofil, Malinowski, Steć – J. Pawłowski, Kądzior. Na zmiany wchodzili: Bujnowski, Laskowski.

Olimpia: Bebłowski – Olszewski, Korzątkowski, Piłatowski, Jurczuk – Świderski, Modzelewski, Dołubizna, Dzienis – Dzierzgowski, Kobeszko. Na zmiany wchodzili: Trzaska, Ł. Szczepanik, Król, Perkowski, Jaworowski, D. Kuczałek.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *