Pierwszy sparingowy remis w przerwie zimowej

16 lutego br., piłkarze OLIMPII Zambrów rozegrali kolejne spotkanie sparingowe w przerwie zimowej. Przeciwnikiem była drużyna z Ukrainy – zespół U-20 KARPATY Lwów.

Mecz zakończył się remisem 2:2. Spotkanie zakończyło dobrą passę zambrowskiej drużyny, która wygrała pięć meczów sparingowych z rzędu. Podobnie jak poprzednich spotkaniach, trener Tomasz KULHAWIK testował kolejnych dwóch zawodników, którzy mają szasnę wzmocnić zespół w rundzie wiosennej.

OLIMPIA Zambrów – U-20 KARPATY Lwów 2 : 2

Bramki zdobyli:

Michał HRYSZKO 5′, Kamil Zalewski 75′

Skład drużyny – pierwsza połowa spotkania:

Piotr GORCZYCA,  Łukasz GRYKO, Adam RADECKI, zawodnik testowany, Michał DAWIDOWICZ, Michał HRYSZKO, Patryk KONCEWICZ, zawodnik testowany, Michał STEĆ, Mateusz OSTASZEWSKI, Kamil JACKIEWICZ.

W drugiej połowie spotkania na boisko weszli: Patryk MALINOWSKI, Mateusz NIKOŁAJUK, Piotr CZAPLIŃSKI, Przemysław JASTRZĘBSKI, Mateusz JASTRZĘBSKI, Kamil ZALEWSKI, Paweł DRAŻBA, Mateusz PROLEJKO, Luca ASATIANI.

Spotkanie sędziowali: sędzia główny – Janusz Brokowski oraz Marek Anuszkiewicz i Zdzisław Terebka.

Jeden komentarz na temat artykułu “Pierwszy sparingowy remis w przerwie zimowej

1. Dwóch wychowanków zagrało. Nie pora zweryfikować możliwości, zagrać młodzieżą z Zambrowa zamiast pompować pieniądze w najemników z zewnątrz? Przecież to zupełnie bezcelowe. Wystarczyłaby nam III/IV liga. Tymczasem nie ma sensu przychodzić na mecze Olimpii.