Piotr Rzepka przestał pełnić obowiązki trenera Olimpii Zambrów

Piotr Rzepka przestał pełnić obowiązki trenera Olimpii Zambrów. To pokłosie ostatnich wyników naszego klubu w II-ligowych rozgrywkach.

Ta decyzja dziwić raczej nie może. W ostatnich sześciu ligowych pojedynkach Olimpia Zambrów nie wygrała żadnego meczu. Zanotowała bowiem dwa remisy i cztery porażki. To spowodowało, że pozycja biało-niebieskich w tabeli ligowej przestała być już bezpieczna. Obecnie zambrowianie zajmują 11. pozycję, ale do strefy spadkowej tracą zaledwie 3 punkty. Takie wyniki spowodowały, że decyzją Zarządu klubu Piotr Rzepka z dniem dzisiejszym kończy trenerską przygodę z Olimpią Zambrów.

Piotr Rzepka był szkoleniowcem Olimpii od 3 września 2016 roku. W sumie zambrowski zespół pod jego wodzą rozegrał 15 meczów, z czego 5 wygrał, 5 zremisował i 5 przegrał. Daje to 20 zdobytych punktów w 15 spotkaniach. Biało-niebiescy mieli nawet doskonały okres w rundzie jesiennej, kiedy zostali okrzyknięci najlepszą drugoligową drużyną października (zanotowała wówczas 4 zwycięstwa i 1 remis). Później nadszedł jednak kryzys. Olimpia odnotowała bowiem dwie z rzędu porażki, następnie dwa remisy oraz ponownie 2 porażki.

Nazwisko nowego szkoleniowca Olimpii poznamy prawdopodobnie jutro.

Dziękujemy trenerowi Piotrowi Rzepce za ponad pół roku wspólnej pracy. Dziękujemy także za emocje i zwycięstwa. Doceniamy bardzo jego pracę oraz to, że podjął się jej w momencie, kiedy klub przechodził przez proces różnych zmian.

10 komentarze na temat artykułu “Piotr Rzepka przestał pełnić obowiązki trenera Olimpii Zambrów

 1. Sytuacja będzie nieciekawa dla nowego trenera, bo nie miał zespołu podczas przygotowań i nie miał wpływu na transfery.
  Szczerze powiedziawszy to mam wątpliwości. Z jednej strony statystyka ostatnich meczów nie jest korzystna dla trenera. Końcówkę sezonu nie brałbym chyba pod uwagę, bo trudno oczekiwać, że zespół będzie w topowej formie miesiącami. Z drugiej strony nie wiemy, jaki wpływ na transfery miał Pan Piotr? Nie wiemy, jak wyglądały przygotowania, a w szczególności ich końcówka. Możliwe, że za chwilę zespół zyska świeżość i będzie wygrywał.
  Ze swojej strony dziękuję Panu Piotrowi za Odrę, Raków i cały październik. Nie zdarzały nam się takie okresy w 2.lidze.
  Tylko OZ!

 2. Nie byłem jakimś wielkim krytykiem Rzepki ale w ostatnim czasie nie popisywał się niczym ani decyzjami kadrowymi co do tego kogo wystawiać ani zmianami, radami czy ustawieniem zespołu w trakcie meczu moim zdaniem to dobra decyzja tylko Kogo Oni teraz przyjmą na to stanowisko
  na następny wygrany mecz u siebie chwilowo nie mamy co liczyć ale jestem dobrej myśli

 3. Jedyna i słuszna decyzja. Brawo dla Zarządu. Teraz tylko trzeba znaleźć dobrego trenera bo skład mamy bardzo słaby a potrzebny ktoś z głową na karku kto to poukłada i utrzyma nas w II lidze.

 4. Jeśli skład słaby to znaczy, że musimy liczyć na cuda. Z pustego i Salomon nie naleje. Jeśli trener Rzepka miał jakikolwiek wpływ na transfery, to była to jedyna i słuszna decyzja zarządu. Jeśli decyzja o transferach należała tylko do zarządu, to takie działania to po prostu sabotaż. Nawet Nawałka tego nie poukładałby przez 3-4 tygodnie, a później każdy remis bez względu wyjazd czy u siebie będzie sukcesem. Tylko OZ!!!

 5. Transfery sa tak slabe,ze zaden trener nie pomoże,Cyfert Zieliński,Oni niech sobie dadza spokój z profesjonalna piłka i amatorką niech sie zajmą.

 6. BRAWO , że w końcu zarząd przejrzał na oczy i zobaczył sytuację w lidze i wyniki jakie do tej pory OZ miała w 2 lidze, mam nadzieję że zarząd ZKS-u zatrudni b.dobrego trenera z którego wszyscy będą zadowoleni a Olimpia będzie się pieła w górę tabeli 2 ligi oraz nie będzie nerwówki jak w poprzednim sezonie aby się utrzymać w 2 lidze

 7. Admin,
  wiem, że nie lubisz, jak podaję takie wiadomości przed oficjalną publikacją, ale….Tomasz Kulawik :-P
  Dodam, że nie jestem przekonany do warsztatu trenerskiego Pana Tomasza. Mam nadzieję, że obroni się wynikami. Liczę na to!!
  OZ!!

 8. Są przecież trenerzy młodzi do dyspozycji z licencją EURO Pro, np. Andrzej Rybarski , Robert Podoliński , Leszek Ojrzyński, Dariusz Pasieka do OZ potrzeba jest świeżej młodej krwi trenerskiej, mam tylko nadzieję że zarząd ZKS -u przed zatrudnieniem nowego szkoleniowca pomyśli przyszłościowo i racjonalnie. żeby znów nie był niewypał z wyborem trenera ZKS-u

 9. Bardzo dobra decyzja zarządu. Bardzo. Trener jak miał piłkarzy na „dorobku” to i wynik zrobił – ostatni październik” niestety teraz takich piłkarzy nie ma i klops. We współczesnej.pl czytałem coś o Tomaszu Kulawiku. Jeżeli tak to szacun dla zarząd. Gość naprawdę umie wyciągać zespoły z dołka.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *