Plan przygotowań Olimpii Zambrów do nowego sezonu

W poniedziałkowe popołudnie (9 lipca) przygotowania do nowego sezonu rozpoczęła Olimpia Zambrów, która trenowała na płycie głównej boiska. Zajęcia poprowadził dotychczasowy szkoleniowiec zambrowian – Krzysztof Zalewski, który zostaje w Olimpii na kolejny sezon.

W trakcie okresu przygotowawczego do trzecioligowych rozgrywek w sezonie 2012/13 Olimpia Zambrów rozegra sześć spotkań sparingowych, które w większości odbędą się na boiskach rywali. Przeciwnikami Zambrowskiego Klubu Sportowego będą kolejno Tur Bielsk Podlaski, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, Mazur Karczew, Warmia Grajewo, Magnat Juchnowiec oraz Znicz Biała Piska.

Jeżeli chodzi o zmiany personalne z zespołu Olimpii odszedł Łukasz Grzybowski, który przeniósł się do innego trzecioligowca – ŁKS 1926 Łomża. W środę w barwach drugoligowego Pelikana Łowicz w spotkaniu sparingowym z Wisłą Płock wystąpić ma pomocnik Olimpii – Bartłomiej Dołubizna. Z pierwszym zespołem „biało-niebieskich” trenują Tomasz Jakuszewski (powrót z wypożyczenia), Michał Szóstko oraz Kamil Zapolnik (obaj Młoda Jagiellonia).

Plan sparingów Olimpii Zambrów:

  • 14 lipca: Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów (w Bielsku Podlaskim, godz. 16:00)
  • 18 lipca: Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Olimpia Zambrów
  • 21 lipca: Mazur Karczew – Olimpia Zambrów (w Szepietowie, godz. 11:00)
  • 25 lipca: Warmia Grajewo – Olimpia Zambrów (w Szepietowie, godz. 17:00)
  • 29 lipca: Magnat Juchnowiec – Olimpia Zambrów (w Juchnowcu)
  • 4 sierpnia: Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska (w Zambrowie lub Wysokiem Mazowieckiem).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *