Plan sparingów Olimpii Zambrów

Pierwszy zespół zambrowskiej Olimpii niebawem rozpocznie przygotowania do nowego sezonu. Przed piłkarzami 6 sparingów.

Piłkarze Olimpii Zambrów do treningów powrócą 9 lipca. Jednak dobry trening to tylko część przygotowań zambrowskich piłkarzy do nowego sezonu. W ramach sprawdzenia swoich sił i możliwości ZKS przed rozpoczęciem spotkań ligowych planuje rozegrać 6 meczów kontrolnych.

W pierwszym towarzyskim meczu Olimpia skonfrontuje się z drużyną występującą w I lidze – Wigrami Suwałki. Cztery dni później zambrowianie podejmą Znicz Biała Piska, który wywalczył awans do III ligi. W kolejnym meczu kontrolnym biało-niebiescy zmierzą się z ligowym rywalem – Polonią Warszawa. Następnie Olimpia podejmie Ruch Wysokie Mazowieckie (zespół z awansem do III ligi) i Orlęta Radzyń (III liga). W ostatnim sparingu ekipa z Zambrowa zagra z wicemistrzem IV ligi grupy podlaskiej – Warmią Grajewo.

W międzyczasie, w dniach 16-27 lipca, piłkarze Olimpii wezmą udział w obozie dochodzeniowym. Oprócz treningów na stadionie i boisku bocznym, wezmą oni udział także w zajęciach na basenie i siłowni.

Warto dodać, że Olimpia Zambrów do przygotowań przystąpi pod wodzą nowego szkoleniowca – Artura Woronieckiego. Umowa z nowym trenerem będzie obowiązywała od 1 lipca.

Plan sparingów:

  • 13 lipca – Olimpia Zambrów – Wigry Suwałki (w Olecku)
  • 18 lipca – Olimpia Zambrów – Znicz Biała Piska (w Sokółce)
  • 18 lipca – Olimpia Zambrów – Podlaskie Biała Podlaska (w Mielniku)
  • 21 lipca – Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
  • 25 lipca – Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie Mazowieckie
  • 28 lipca – Olimpia Zambrów – Orlęta Radzyń
  • 4 sierpnia – Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *