Po 3 punkty do Nowego Miasta Lubawskiego

Piłkarze Olimpii Zambrów rozegrają 23 maja kolejny mecz runy jesiennej I grupy III ligi. W spotkaniu 30. kolejki na wyjeździe zmierzą się z Drwęcą Nowym Miastem Lubawskim. Początek meczu zaplanowano na godz. 17:00.

Olimpia, z 41 punktami na koncie, jest obecnie 9. w tabeli ligowej. Z kolei Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, z 36 punktami na koncie, plasuje się obecnie na 12. pozycji w ligowym zestawieniu.

Zimą w ekipie Drwęcy doszło do istnej rewolucji. Na skutek wycofania się głównego sponsora, z tego klubu uciekli niemal wszyscy najważniejsi piłkarze, a kadrę uzupełniono co zdolniejszymi juniorami. Jedynym wyróżniającym się zawodnikiem, który nie opuścił tonącego okrętu, jest Grzegorz Domżalski. Przesunięty do ataku 34-latek strzelił wiosną już sześć goli.

Sam Domżalski nie jest jednak w stanie w pojedynkę ciągnąć drużyny. Widać to w bilansie tej rundy: jedno zwycięstwo, pięć remisów i sześć porażek. Warto jednak oddać naszemu najbliższemu rywalowi, że… w ostatnich trzech meczach zdobył cztery punkty, a więc „oczko” więcej od Olimpii.

Patrząc na sytuację obu ekip w tabeli ciężko jest wskazać faworyta. Biorąc jednak pod uwagę przedwiosenne roszady kadrowe w Drwęcy oraz wyniki tego klubu w tym roku wydaje się, że większe szanse na zwycięstwo powinna mieć Olimpia.

Jeden komentarz na temat artykułu “Po 3 punkty do Nowego Miasta Lubawskiego

  1. no panowie Boniek ogłosił na puchar polski musimy się OSTRO spiąć
    wygrać regionalny puchar
    a w następnym sezonie musimy wygrać tylko 1 mecz bo nie ma rewanżów
    im wyżej dojdziemy tym więcej zarobimy więc nie opie….ać się panowie to też wasze pieniądze

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *