Po raz pierwszy na głównym boisku

W najbliższą sobotę 27 września o godzinie 16:00 Olimpia Zambrów podejmie przed własną publicznością innego spadkowicza z II ligi wschodniej – Concordię Elbląg. Mecz zostanie rozegrany na zmodernizowanym Stadionie Miejskim w Zambrowie.

Concordia Elbląg miniony sezon zakończyła na przedostatnim 17. miejscu w II lidze. Zespół z Elbląga wywalczył 32 punkty w 34 spotkaniach i legitymował się bilansem bramkowym 26:56.

„Biało-niebiescy” są liderem III ligi po dziewięciu kolejkach, w których udało im się zdobyć 24 punkty (8 zwycięstw, 1 porażka). Zambrowianie legitymują się bilansem bramkowym 24:7.

Z kolei Concordia Elbląg sklasyfikowana jest na 11. miejscu z dziesięcioma punktami w dorobku, które wywalczyła dzięki dwóm zwycięstwom, czterem remisom i trzem porażkom (bramki 6:8).

W rozgrywkach II ligi zespół Krzysztofa Zalewskiego dwukrotnie pokonał Concordię. Olimpia Zambrów wygrała w Elblągu 1:0 po golu Łukasza Grzybowskiego, a także pokonała elblążan u siebie 5:1 po dwóch bramkach Kamila Zapolnika i Michała Poducha, a także golu Michała Hryszko.

olimpia-concordia04

Najskuteczniejszym strzelcem Olimpii jest Kamil Zapolnik z dziewięcioma trafieniami na koncie. Dla Concordii Elbląg w obecnym sezonie dwa gole zdobył 28-letni Japończyk Tomoki Fujikawa.

Bilety w cenie 10 złotych będą dostępne w kasie przed ligowym meczem z Concordią Elbląg.

Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg
Stadion Miejski w Zambrowie, 27 września 2014, godzina 16:00

Pary pozostałych spotkań 10. kolejki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej:

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Start Działdowo
  • ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Elbląg
  • Jagiellonia II Białystok – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Płomień Ełk – Huragan Morąg
  • KS Wasilków – MKS Korsze
  • Rominta Gołdap – Sokół Ostróda
  • Puszcza Hajnówka – Warmia Grajewo
  • Olimpia Olsztynek – Znicz Biała Piska

Informacja dla osób przebywających na Stadionie Miejskim podczas meczów piłki nożnej:

Na obiekcie Stadionu Miejskiego w Zambrowie w sezonie rozgrywkowym 2014/2015 obowiązują identyfikatory i bilety, których posiadacz będzie mógł poruszać się w strefach wyznaczonych obiektu. Dla sprawnego przebiegu imprezy – meczów piłki nożnej będą wyznaczone trzy strefy: pierwsza strefa ogólna dla uczestników – kibiców związana z wejściem i wyjściem na obiekt Stadionu Miejskiego, druga strefa – przejście dla zawodników, sędziów i gości oraz trzecia strefa – trybuny Stadionu Miejskiego. Identyfikatory udostępniane dla uczestników maja określony wzór ustalony przez organizatora meczów. Wzór identyfikatorów jest znany dla służby ochrony, która jest upoważniona do ich sprawdzania.

Po obiekcie Stadionu Miejskiego (z wyłączeniem płyty boiska) mają prawo poruszać się bez ograniczeń osoby dysponujące identyfikatorem. W przypadku identyfikatora imiennego powinna go posiadać osoba wskazana na blankiecie.

Osoby posiadające aktualną legitymację Polskiego Związku Piłki Nożnej i Podlaskiego Związku Piłki Nożnej maja prawo wejścia na obiekt Stadionu Miejskiego bez biletu. Do swobodnego poruszania się po obiekcie ma prawo obserwator danego meczu piłki nożnej.

Podczas rozgrywania meczów piłki nożnej wejście na Stadion Miejski od strony ul. Wyszyńskiego będzie zamknięte. Tą bramą wchodzą tylko zawodnicy, sędziowie, osoby funkcyjne Klubu.

Wejście na obiekt dla kibiców odbywać się będzie poprzez: bramę parkingową i bramkę wejściową w szczycie budynku od strony Miejskiego Gimnazjum (przejście wzdłuż tarasu budynku klubowego i kortów) oraz wejście bramką od strony zalewu.

Strefa ruchu pieszego od wejścia na taras budynku klubu do wejścia bocznego na Stadion Miejski (od strony ul. Wyszyńskiego) dla zawodników i sędziów będzie wydzielona bez możliwości przejścia dla kibiców – uczestników imprezy – meczów piłki nożnej. Przez tą strefę przechodzą tylko goście i osoby posiadające stosowne uprawnienia udające się do części administracyjnej budynku klubowego.

Sprzedaż biletów upoważniających do wejścia na trybuny Stadionu Miejskiego będzie odbywać się przy pierwszym wejściu na trybuny od strony ul. Wyszyńskiego – miejsce oznakowane. Kibice oraz uczestnicy imprezy – meczu piłki nożnej będą poruszać się po obiekcie wyznaczonymi trasami, ze swobodnym dostępem do toalety w szczycie budynku klubu od strony Miejskiego Gimnazjum.

Wyjście kibiców i uczestników imprezy – meczów piłki nożnej z obiektu odbywać się będzie na takiej samej zasadzie jak wejście tj.: opuszczający obiekt wychodzą trzema wyjściami z terenu Stadionu Miejskiego – bramką przy zalewie oraz bramką i bramą parkingową od strony Miejskiego Gimnazjum.

Parking przy ul. Wyszyńskiego jest ogólnie dostępny z wyłączeniem miejsc na autokar zawodników przyjezdnych i sędziów piłkarskich.

W dniu meczu 27 września 2014 roku zakupione bilety wezmą udział w losowaniu nagród.

Sklep sportowy „VIVA SPORT” mieszczący się z budynku klubowym udzieli rabatu w wysokości 10% na zakupione towary po okazaniu biletu z meczu w dniu 27.09.2014 roku.

4 komentarze na temat artykułu “Po raz pierwszy na głównym boisku

    • Shadow masz na myśli kibiców?Fajnie by było zobaczyć okło tego tysiąca,z drugiej strony potrzebny jest marketing lub głośne nazwisko w zespole.Może się doczekamy… :)

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *