Podsumowanie okienka transferowego

W zambrowskim zespole doszło do znaczących zmian kadrowych. Dużą stratą niewątpliwie jest odejście Łukasza Trudnosa, który miał przejść do II-ligowego Okocimskiego Brzesko, lecz ostatecznie trafił do Sokoła Sokółka. Jego następcą ma być Adrian Bebłowski, który trafił do Zambrowa z MKS-u Korsze.

Defensywę wzmocnił doświadczony Tomasz Staniórski (ŁKS Łomża), odszedł natomiast Maciej Leśniewski, który wybrał barwy Pogoni Łapy.

Na początku stycznia z klubu odszedł Taras Wołyniec, który występował na pozycji środkowego obrońcy. W rundzie wiosennej w Olimpii zagra również Przemysław Porowski, pozyskany z drugoligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie oraz Damian Krystosiak z Orląt Czyżew.

Ostatnim nabytkiem Olimpii jest Szymon Nowak (KS CS Troszyn), który zastąpi strzelca dwóch bramek w rundzie jesiennej Piotra Niwińskiego, który odszedł z Olimpii ze względu na studia w Białej Podlaskiej.

Treningi z zespołem wznowił pozyskany przed rundą jesienną Karol Laskowski, którzy w okresie przygotowawczym nabawił się poważnej kontuzji.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *