Podział punktów w Rybniku

W meczu w ramach 18. kolejki II ligi Olimpia Zambrów zremisowała na wyjeździe z ROW Rybnik 1:1. To taki sam wynik jaki padł w meczu tych zespołów na inaugurację ligi w Zambrowie.

W przedostatnim meczu w 2015 roku Olimpia Zambrów na wyjeździe podzieliła się punktami z drużyną ROW 1964 Rybnik.

Po pierwszej połowie Olimpia, po bramce Kamila Zapolnika, prowadziła 1:0, ale na niestety w drugiej części spotkania padła wyrównująca bramka, której strzelcem został Szymon Jary. W drugiej połowie rybniczanie mieli nieco więcej okazji do zdobycia bramki, ale futbolówka na szczęście nie wylądowała w siatce Bartosza Konckiego.

Ostatecznie obie drużyny muszą zadowolić się jednym punktem. Był to już siódmy remis zambrowian w tym sezonie. Przypomnijmy, że na inaugurację obecnego sezonu II ligi taki sam wynik padł w meczu tych drużyn w Zambrowie.

ROW Rybnik wystąpił w składzie: Procek, Janik, Grolik, Nowak (71′ Gładkowski), Mandrysz, Krotofil, Płonka, Muszalik, Jary, Gojny, Jaroszewski (63′ Popiela)

Olimpia wystąpiła w składzie: Koncki, Piłatowski, Dzienis (53′ Buzun), Dziemidowicz, Porębski, Hryszko (85′ Grzybowski), Kuczałek, Mroczkowski, Szymański (68′ Twardowski), Lemanek (89′ Pomorski), Zapolnik

ROW 1964 Rybnik – Olimpia Zambrów 1:1
52′ Jary – 20′ Zapolnik

Żółte kartki: Jary (ROW), Dziemidowicz (Olimpia)

Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)

Ostatnie spotkanie w tym roku zambrowianie rozegrają już w najbliższy weekend. Wówczas zmierzą się na wyjeździe z GKS Tychy.

2 komentarze na temat artykułu “Podział punktów w Rybniku

  1. Lemi ładne podawał w tym meczu. Dominikowi zabrakło troszke szczęscia przy uderzeniach na bramke rywala. Cenny punkt jedzie do Zambrowa. Brawo chłopaki !!

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *