Porażka w Elblągu przerywa dobrą serię Olimpii

Niestety, świetna passa naszej drużyny pięciu meczów z rzędu bez porażki została przerwana w Elblągu, gdzie w ramach 16. kolejki II ligi przegraliśmy z miejscową Olimpią 2:0.

Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów 2:0
47′ Paweł Piceluk, 68′ Damian Szuprytowski

Olimpia Zambrów: Maciej Humerski – Artur Bogusz, Michał Kuczałek, Mariusz Gogol, Rafał Włodarczyk – Jakub Bach (71′ Jakub Cesarek), Bartosz Osoliński, Łukasz Grzybowski, Patryk Brzeski (61′ Karol Buzun), Bartosz Biel – Sebastian Szerszeń

Olimpia Elbląg wystąpiła w składzie: Wojciech Daniel – Łukasz Pietroń (71′ Rafał Lisiecki), Dawid Kubowicz, Kamil Wenger, Radosław Bukacki – Jakub Bojas, Adam Wolak (83′ Michał Bartkowski), Patryk Sokołowski, Radosław Stępień, Damian Szuprytowski (73′ Anton Kołosow) – Paweł Piceluk (80′ Michał Ressel)

Żółte kartki: Szuprytowski, Sokołowski, Kubowicz – Cesarek, Grzybowski

Sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).

12 komentarze na temat artykułu “Porażka w Elblągu przerywa dobrą serię Olimpii

1. nikt nie wymaga od drużyny żeby teraz non stop wygrywali ważne jest zaangażowanie w mecz
    wiem że chłopaki nie spoczną na laurach i dalej będą walczyli do ostatniej minuty

2. Patrząc na tabelę to i tak jest o niebo lepiej Ludzie!
    A w jakim stylu i atmoswerze zaczeliśmy ten sezon???
    Cieszmy się tym co jest bo kiedy się cieszyć jak nie teraz!!!
    Ave Forza Z.K.S. !

3. OLIMPIO NIC SIĘ NIE STAŁO OLIMPIO NIC SIĘ NIE STAŁO. Miejmy nadzieję że ZKS w tej rundzie jesiennej zdobędzie minimum 6-7 pkt. i wtedy będzie zima spokojna w tabeli dla Olimpii,przyjdzie czas na odpoczynek oraz spokojne przygotowanie całego zespołu do rundy wiosennej.

4. To jest zespół z krwi i kości. Przegrali dzisiaj i to nie boli. Oni jeszcze zawalczą o 1. ligę i zrobią kłopot wszystkim z wyjątkiem kibiców.

5. Mecz walki zakończony zwycięstwem elbląskiej Olimpii. Ciężkie i grząskie boisko sprawiło że lepiej przygotowana fizycznie elbląska drużyna odniosła zasłużone zwycięstwo. Nie mniej jednak jej imienniczka z Zambrowa pokazała się z bardzo dobrej strony, praktycznie do 30 minuty panując bezsprzecznie na boisku, nie mając jednak siły przebicia do wykończenia swoich akcji.
    Dobra passa nie trwa wiecznie i kiedyś musiał przyjść ten słabszy moment. W drużynie zambrowskiej Olimpii widać jednak duży potencjał, i myślę że w kolejnych ligowych kolejkach jej gra przyniesie wszystkim swoim sympatykom wiele radości, czego Wam życzę.
    Ze sportowym pozdrowieniem.

• Dzięki za pozdrowienia. Co prawda pierwsza bramka padła ze spalonego, ale ja staram się nie szukać winy w panu sędzi. Przewaga Olimpii Elbląg była znaczna, szczególnie w drugiej połowie. Do wczoraj nigdzie nie znalazłem konferencji pomeczowej, ale to jest już szczegół. Bardzo się cieszyłem, że można było obejrzeć meczyk na necie.

6. Trudno jest trzymać wysoki poziom i mobilizację przez cały czas na tym samym dobrym poziomie. Słabsze dni się zdarzają , ale mam nadzieję ,że przegrana w Elblągu zostanie zniwelowana w kolejnym meczu. Wierze w to i życzę.