Powalczą w X Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZKS

W nadchodzącą sobotę (15 grudnia) o godzinie 9:30 w hali Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie rozpocznie się X Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS „Olimpia” Zambrów. W turnieju weźmie udział dziesięć zespołów.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, a rywalizacja toczyć się będzie według zasady „każdy z każdym”. Pojedyncze spotkanie trwać będzie 12 minut. Po rozegraniu wszystkich spotkań dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły z każdej z grup awansują do fazy pucharowej, gdzie rozstrzygną się losy turnieju.

Zakończenie zmagań i wręczenie nagród zaplanowano na godzinę 16:30. Wówczas każda z drużyn otrzyma pamiątkowy puchar, natomiast wyróżnienia indywidualne trafią do najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika turnieju.

W ubiegłorocznym IX Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezesa ZKS „Olimpia” Zambrów triumfował zespół Elektro, który wyprzedził kolejno Olimpiakos Zambrów oraz Grupę Biznes Polska Wysokie Mazowieckie.

W imieniu prezesa ZKS „Olimpia” Sławomira Skrzypkowskiego zapraszamy w sobotę (15 grudnia, godzina 9:30) wszystkich kibiców na halę Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie.

Grupa A:

Elektro Zambrów
Najsłabsi Zambrów
Grupa Biznes Polska Wysokie Mazowieckie
Narew Piątnica
30 Plus Łomża

Grupa B:

Bezimienni Zambrów
Dobroplast Zambrów
Szpital Ogólny Wysokie Mazowieckie
Kokon Białystok
Spartanie Augustów

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *