Przed nami finał Okręgowego Pucharu Polski!

W środowe popołudnie na stadionie w Bielsku Podlaskim zostanie rozegrany finał Okręgowego Pucharu Polski grupy podlaskiej. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 17:00. W decydującej batalii nasza drużyna zmierzy się z miejscowym Turem.

Przypomnijmy, że Olimpia w półfinale (dopiero po rzutach karnych) wyrzuciła za burtę ŁKS 1926 Łomża, a ekipa z Bielska Podlaskiego – Ruch Wysokie Mazowieckie.

Tegoroczny finału Okręgowego Pucharu Polski zapowiada się ciekawie. Przedsmak tego wydarzenia mieliśmy bowiem w minioną sobotę w Zambrowie, gdzie drużyny Olimpii i Tura zmierzyły się w ramach 31. kolejki I grupy III ligi. Wówczas padło aż 9 goli! Ostatecznie, po emocjonującym spotkaniu, lepsi byli zambrowianie, którzy pokonali rywala 5:4.

Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów
Stadion MOSiR w Bielsku Podlaskim
środa, 30 maja, godzina 17:00

Zwycięzca rozgrywek na szczeblu wojewódzkim ma zagwarantowany udział w rozgrywkach o Puchar Polski na szczeblu centralnym, który od przyszłego sezonu odbędzie się w nowej formule. Wygrani pucharów w każdym z województw przystąpią do rywalizacji na poziomie I rundy (25-27 września).

3 komentarze na temat artykułu “Przed nami finał Okręgowego Pucharu Polski!

  1. No NIE NO NIE JAK MOŻNA BYŁO TO PRZEGRAĆ BYŁO 1:3dla nas w 78 minucie a oni dali sobie wbijać DWIE BRAMKI i doprowadzają do dogrywki a w dogrywce co ? Stracili zwycięstwo

  2. do 83 wygrywaliśmy 3;1 i przegrywamy 4:3. Tracimy 3 bramki w końcówce… ze spadkowiczem :)
    To świadczy o poziomie naszych kopaczy :) trzeba się przyzwyczaić, że teraz już nie ma walki o nic…

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *