Przedsprzedaż biletów na Legionovię

We czwartek 3 kwietnia rusza przedsprzedaż biletów na sobotni mecz 22. kolejki II ligi, w którym Olimpia przed własną publicznością skonfrontuje się z Legionovią Legionowo. Wejściówki w cenie 10 złotych dostępne będą w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8.

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje, iż za zgodą Polskiego Związku Piłki Nożnej spotkania II ligi wschodniej w sezonie 2013/2014 w Zambrowie z uwagi na remont stadionu rozgrywane są bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości.

Przedsprzedaż biletów

Bilety na spotkanie ligowe z Legionovią Legionowo w przedsprzedaży będzie można kupić w siedzibie klubu zarówno w czwartek, jak i w piątek w godzinach od 8 do 17. W tym celu można skontaktować się z sekretariatem klubu pod numerem telefonu (86) 271-26-30 lub bezpośrednio z Panem Zbigniewem Stańczykiem – tel. 501 867 920. W dniu meczu sprzedaż biletów w kasie, która będzie zlokalizowana w holu wejścia do hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1, rozpocznie się o 13:30.

Parking

Parking pod siedzibą klubu będzie dostępny tylko dla przedstawicieli Polskiego i Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, piłkarzy oraz gości VIP. Ogólnodostępny parking dla kibiców będzie znajdował się pod głównym wejściem do Miejskiego Gimnazjum nr 1. Z uwagi na organizację i ruch pieszy kibiców prosimy nie parkować pojazdów przy hali sportowej od strony boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Catering i toalety

W przerwie meczu dla kibiców zostaną udostępnione toalety znajdujące się w szczycie budynku klubowego, gdzie będzie można dostać się z trybun. Na placu obok siedziby klubu będzie znajdował się także punkt gastronomiczny dla fanów, w którym można kupić napoje oraz zamówić ciepłe posiłki.

Ważne informacje

Główne wejście będzie znajdowało się od strony hali MG1. Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dowodu tożsamości lub innego dokumentu z fotografią. Informujemy, że osoby, które opuszczą trybuny w przerwie meczu, nie będą mogły ponownie wejść na teren obiektu. Cała impreza będzie nagrywana przez mobilny monitoring i zabezpieczana przez profesjonalną firmę ochroniarską.

Jeden komentarz na temat artykułu “Przedsprzedaż biletów na Legionovię

  1. bardzo ciekawy meczyk będzie. Legionovia na wyjazdach żadko przegrywa. Są waleczni i nieustepliwi. Papszun to jeden z lepszych trenerów w 2-giej wschodniej. Świetnie ustawia i motywuje swój zespół. Wygrana z Legionovią to podstawa wywalczenia pozostania w 2-giej lidze. W pozostałych 12-tu meczach potrzeba jeszcze co najmniej 8-miu wygranych, i pozostaje coraz mniej miejsca na pomyłki i dekoncentracje. Do Bo-ju, Do Bo-ju, Do Boju O-lim-pia!!!!!

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *