Przedsprzedaż biletów na Olimpię Elbląg

We czwartek 20 marca rusza przedsprzedaż biletów na sobotni mecz 21. kolejki II ligi, w którym Olimpia Zambrów przed własną publicznością skonfrontuje się z Olimpią Elbląg. Wejściówki w cenie 10 złotych dostępne będą w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8.

Zambrowski Klub Sportowy „Olimpia” informuje, iż za zgodą Polskiego Związku Piłki Nożnej spotkania II ligi wschodniej w sezonie 2013/2014 w Zambrowie z uwagi na remont stadionu rozgrywane są bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości.

Przedsprzedaż biletów

Bilety na spotkanie ligowe z Olimpią Elbląg w przedsprzedaży będzie można kupić w siedzibie klubu zarówno w czwartek, jak i w piątek w godzinach od 8 do 17. W tym celu można skontaktować się z sekretariatem klubu pod numerem telefonu (86) 271-26-30 lub bezpośrednio z Panem Zbigniewem Stańczykiem – tel. 501 867 920. W dniu meczu sprzedaż biletów w kasie, która będzie zlokalizowana w holu wejścia do hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1, rozpocznie się o godzinie 12:30.

Parking

Parking pod siedzibą klubu będzie dostępny tylko dla przedstawicieli Polskiego i Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, piłkarzy oraz gości VIP. Ogólnodostępny parking dla kibiców będzie znajdował się pod głównym wejściem do Miejskiego Gimnazjum nr 1. Z uwagi na organizację i ruch pieszy kibiców prosimy nie parkować pojazdów przy hali sportowej od strony boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Catering i toalety

W przerwie meczu dla kibiców zostaną udostępnione toalety znajdujące się w szczycie budynku klubowego, gdzie będzie można dostać się z trybun. Na placu obok siedziby klubu będzie znajdował się także punkt gastronomiczny dla fanów, w którym można kupić napoje oraz zamówić ciepłe posiłki.

Ważne informacje

Główne wejście będzie znajdowało się od strony hali MG1. Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dowodu tożsamości lub innego dokumentu z fotografią. Informujemy, że osoby, które opuszczą trybuny w przerwie meczu, nie będą mogły ponownie wejść na teren obiektu. Cała impreza będzie nagrywana przez mobilny monitoring i zabezpieczana przez profesjonalną firmę ochroniarską.

6 komentarze na temat artykułu “Przedsprzedaż biletów na Olimpię Elbląg

  1. Długo mnie nie było, bo troche problemów miałem. Cały czas śledziłem losy naszego zespołu. Ze Stalą było po prosty pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie! Boję się meczu z Elblągiem, bo nasz zespołu rzadko grywa 2 super mecze pod rząd. Cały czas Zaaaaaaaambrowski Klub Sportowy Ooooooolimpia!! Do przodu Chłopaki! Powtórzyć doping z Wisłą!!
    Trzymam kciuki i pozdrawiam prawdziwych Kibiców z Zambrowa!!

  2. „MOTOR WYPRZEDZILI, ZA MOCNI DLA STALI,….” kontynuacja wierszyka już w tą sobote… I TY BĄDŹ NA MECZYKU I SKANDUJ – „OLIMPIA ZAMBRÓW” _ _ …

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *