Przegrany sparing z drugoligowcem

W rozegranym w Dąbrowie Wielkiej (k. Wysokiego Mazowieckiego) sparingu drugoligowy Ruch Wysokie Mazowieckie pokonał trzecioligową Olimpię Zambrów 6:3 (4:1).

Ze względu na wielkość boiska w Dąbrowie Wielkiej trenerzy postanowili, że ich drużyny zagrają w dziewięcioosobowych składach. Grano 2×40 minut.

Zarówno Ruch Wysokie Mazowieckie, jak i Olimpia Zambrów testowały nowych zawodników, którzy kandydują do gry w tych zespołach. W barwach Ruchu wystąpiło dwóch Ukraińców, którzy grali odpowiednio na pozycji obrońcy i napastnika. Personaliów zawodników zza wschodniej granicy niestety nie ujawniono.

W Olimpii Zambrów sprawdzany był dotychczasowy zawodnik Ruchu, Tomasz Jakuszewski, który zdołał nawet wpisać się na listę strzelców. Drugim testowanym graczem był Radosław Korzątkowski, który również strzelił gola, ale było to trafienie samobójcze. Po uderzeniu jednego z zawodników Ruchu futbolówka odbiła się od poprzeczki, a następnie trafiła w Korzątkowskiego i wpadła do bramki strzeżonej przez Adriana Bebłowskiego.

Gole dla zespołu z Wysokiego Mazowieckiego zdobywali: testowany napastnik z Ukrainy, Michał Twardowski i Tomasz Bzdęga. Zambrowianie umieszczali piłkę w swojej bramce dwukrotnie za sprawą Radosława Korzątkowskiego i Pawła Naliwajko. Gole dla Olimpii oprócz Tomasza Jakuszewskiego zdobyli Łukasz Wójcik i Paweł Olszewski.

Ruch Wysokie Mazowieckie – Olimpia Zambrów 6:3 (4:1)
Bramki dla Olimpii: 
Tomasz Jakuszewski, Łukasz Wojcik, Paweł Olszewski.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *