Przegrywamy z rezerwami Legii Warszawa

Niestety, w meczu 9. kolejki I grupy III ligi nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Legią II Warszawa 4:1. Była to piąta porażka Olimpii w tym sezonie.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała mecz wyjazdowy w ramach 9. kolejki I grupy III ligi piłki nożnej. Jej rywalem była będąca w tabeli tuż za zambrowską drużyną Legia II Warszawa. Spotkanie zostało rozegrane na boisku w podwarszawskich Ząbkach.

Olimpia weszła w to spotkanie bardzo dobrze. Od 19. minuty nasza drużyna, po bramce zdobytej przez Michała Domańskiego, prowadziła z Legią 1:0. Takim wynikiem zakończyła się też pierwsza połowa. Niestety, w drugiej części spotkania rywale wbili Olimpii aż cztery gole. Pierwsza z nich padła w 64. minucie, a jej autorem był Mateusz Majewski. Dziesięć minut później gospodarze wyszli na prowadzenie, po strzale Tsubasa Nishiego. Chwilę później było już 3:1 dla warszawskiej ekipy. Swoją drugą bramkę w tym meczy zdobył Mateusz Majewski. W doliczonym czasie gry Olimpię dobiła jeszcze bramka zdobyta z rzutu karnego przez Michała Górala.

Legia II Warszawa – Olimpia Zambrów 4:1
64′, 79′ Mateusz Majewski; 74′ Tsubasa Nishi; 90′ (karny) Michał Góral – 19′ Michał Domański

Była to już trzecia z rzędu porażka naszego klubu. Tym samym spadliśmy w tabeli już na 12. miejsce.

Szansa na przełamanie złej passy będzie za tydzień, 30 września. Wówczas Olimpia uda się na wyjazd do Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie zmierzy się z miejscowym Sokołem.

4 komentarze na temat artykułu “Przegrywamy z rezerwami Legii Warszawa

1. O jakim przełamaniu za tydzień pisze sprawozdawca? Regularna porażka, tak samo za2 tygodnie itd. Punkty trzeba łapać ze słabszymi, gdzie się da, przetrwać jesień i konieczne wzmocnienia na wiosnę. Trener, jeśli tylko ciągnie za sobą zawodników po to by gdziekolwiek grali, bez względu na poziom jaki prezentują jest tyle samo wart, co oni. Prezes i zarząd jeśli tego nie widzi to jest absolutnym amatorem i piłkarskim laikiem. Wtedy4 liga na 100%. Niestety.

• Sprawozdawca pisze o przełamaniu serii trzech porażek z rzędu, które (miejmy nadzieję) nastąpi za tydzień w Aleksandrowie Łódzkim. Przypomnę tylko niespodzianki w minionym sezonie w II lidze – wyjazdowe zwycięstwo z Odrą Opole i remis z Rakowem Częstochowa. Wszystko jest możliwe. Warto wierzyć :)

2. Brawo Pabie Dymek, za tydziej raczej dwucyfrowka jak przelamanie :) z liderem, gdzie sa zapowiadane transfery? Kazdy mial Olimpie za spadkowicza ktory bedzie walczyl (na Widzew przyszla rekordowa liczba widzow z nami), niestety robimy zwykle posmiewisko przegrywajac z druzynami z konca tabeli, bylo odpoczadku wiadomo ze to juz te ta sama 3 liga co kilk lat temu i bedzie ciezko, i trzeba bylo na poczatku myslec nad lepszymi wzmocnieniami, pol Elku nam w niczym nie pomoze. Z drugiej strony czego tu oczekiwac z pustego i salamon nie naleje, promocja na bilety po 5 zl, niedlugo i za darmo nie bedzie komu tego ogladac