Puchar Polski 2016/17

Runda wstępna – 16-17 lipca

Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2015/16 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 13-18. Rominta Gołdap, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – wolny los.
Raków Częstochowa – Wisła Puławy2:1
Świt Nowy Dwór Maz. – Znicz Pruszków2:1
Wda Świecie – Rozwój Katowice3:0
Lechia Tomaszów Maz. – Stal Mielec0:2
ŁKS 1926 Łomża – GKS Tychy2:3
KKS 1925 Kalisz – MKS Kluczbork5:4
Błękitni Stargard Szcz. – Gryf Wejherowo4:1
JKS 1909 Jarosław – ROW 1964 Rybnik2:3
Chełmianka Chełm – Olimpia Zambrów1:3
GKS 1962 Jastrzębie – Olimpia Grudziądz1:0
Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg0:3
Stilon Gorzów Wlkp. – Pogoń Siedlce0:3
Miedź II Legnica – GKS Bełchatów1:4
Garbarnia Kraków – Puszcza Niepołomice0:1
Pogoń Lębork – Kotwica Kołobrzeg0:6
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola4:0
Świt Skolwin – Polonia Bytom, 17.07, godz. 17:00-

1/32 Pucharu Polski – 23 i 24 lipca

Radomiak Radom – GKS Katowice 1:0 (1:0)
ROW 1964 Rybnik – Stomil Olsztyn1:3 (0:3)
Olimpia Zambrów – GKS Tychy 2:1 (1:0)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry Suwałki 0:1 (0:1)
Legionovia Legionowo – Zagłębie Sosnowiec0:3 (0:0)
Błękitni Stargard Szczeciński – Drutex-Bytovia Bytów(1:1)
Włókniarz 1925 Kalisz – Polonia Bytom1:0 (1:0)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Pogoń Siedlce 2:1 pd.(0:1)
Raków Częstochowa – Chrobry Głogów 2:2 pd. k. 6:5(0:1)
Siarka Tarnobrzeg – Sandecja Nowy Sącz 2:4 pd.(1:0)
Wda Świecie – Puszcza Niepołomice 1:2 pd. (0:1)
GKS Bełchatów – Miedź Legnica 1:1 pd. k. 6:7(1:0)
Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka Chojnice 2:3(2:1)
Rominta Gołdap – Arka Gdynia 1:4 (0:2)
Stal Mielec – Wisła Płock 4:3 (2:2)

1/16 Pucharu Polski – 9 i 10 sierpnia

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Raków Częstochowa3:2
Olimpia Zambrów – Arka Gdynia0:1
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce1:1 k 3:2
Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków3:4 pd.
Miedź Legnica – Górnik Łęczna 2:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań0:3
Wigry Suwałki – Bruk-Bet Termalica Nieciecza2:1
Cracovia – Jagiellonia Białystok0:1
GKS 1962 Jastrzębie – Radomiak Radom2:1 (2:1)
KKS 1925 Kalisz – Pogoń Szczecin 0:4 (0:2)
Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław1:2 (0:1) pd.
Drutex-Bytovia Bytów – Zagłębie Lubin1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec2:0 (1:0)
Górnik Zabrze – Legia Warszawa3:2 (0:2) pd.