Puchar Polski 2018/19

(18.08.2018) WISSA II Szczuczyn – GKS Stawiski 2:0
(19.08.2018)BIEL Jeziorko – NAREW Choroszcz 2:0
(19.08.2018)GKS Orla – ISKRA Narew 4:4pd. k. 3-4
(19.08.2018)HETMAN II Białystok – SUPRAŚLANKA Supraśl 5:1
(19.08.2018)HUSAR Nurzec – ORZEŁ Kleszczele 6:1
(19.08.2018)LAMBADA Choroszcz – KS Grabówka 3:4
(19.08.2018)POGRANICZE Kuźnica Białostocka – GRAB Janówka7:2
(19.08.2018)UNIA Ciechanowiec – KS Sokoły 1:2

1/32 FINAŁU

(29.08.2018)BIEL Jeziorko – KORONA Dobrzyniewo Duże * zespół gości nie stawił się na zawody3:0 vo
(29.08.2018)HETMAN II Białystok – UM Krynki 1:2
(29.08.2018)HUSAR Nurzec – PUSZCZA Hajnówka 0:5
(29.08.2018)ISKRA Narew – LZS Narewka * na boisku 3:2; zweryfikowany3:0 vo
(29.08.2018)JASION Jasionówka – KRYPNIANKA Krypno 2:3
(29.08.2018)KOLEJARZ Czeremcha – RUDNIA Zabłudów 1:3
(29.08.2018)KORA Korycin – CZARNI Czarna Białostocka 1:1, p.d. 2:2, k. 7-6
(29.08.2018)KS Grabówka – HETMAN Tykocin 3:3, p.d. 6:3
(29.08.2018)KS Sokoły – PIAST Białystok 1:7
(29.08.2018)POGRANICZE Kuźnica Białostocka – SOKÓŁ 1946 Sokółka 1:6
(29.08.2018)POLONIA Raczki – POMORZANKA Sejny 1:2
(29.08.2018)WISSA II Szczuczyn – ORZEŁ Kolno 1:5

1/16 FINAŁU

MOSP Białystok – Olimpia Zambrów 0:2 br.: Kamil Zalewski – dwie
BIEL Jeziorko – KS Śniadowo 7:0
HETMAN Białystok – RUCH Wysokie Mazowieckie0:2
ISKRA Narew – CRESOVIA Siemiatycze 2:7
KORA Korycin – SPARTA Augustów 6:4
KRYPNIANKA Krypno – BIEBRZA Goniądz 8:0
KS Wasilków – KS Grabówka 4:0
ORZEŁ Kolno – WISSA Szczuczyn 1:5
PIAST Białystok – WARMIA Grajewo 1:4
POMORZANKA Sejny – WIGRY II Suwałki 1:3
PROMIEŃ Mońki – ŁKS 1926 Łomża 0:6
PUSZCZA Hajnówka – MKS Mielnik 4:2
RUDNIA Zabłudów – KS Michałowo 0:2
SOKÓŁ 1946 Sokółka – DĄB Dąbrowa Białostocka 2:1
SPARTA 1951 Szepietowo – TUR Bielsk Podlaski 1:1
UM Krynki – MAGNAT Juchnowiec Kościelny 0:8

1/8 FINAŁU

BIEL SONAROL JEZIORKO – Warmia Grajewo1-5
Krypnianka Krypno – Tur Bielsk Podlaski2-0
Puszcza Hajnówka – Cresovia Siemiatycze3-1
SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA – KS Wasilków1-3
UKS Konar Kora Korycin – Wigry II Suwałki3-0
KS Michałowo – RUCH WYSOKIE M.3-2
Wissa Szczuczyn – ŁKS 1926 Łomża0-3
Magnat Juchnowiec K. – Olimpia Zambrów0-7, Kamil Zalewski (trzy), Mateusz Ostaszewski (jedna), Łukasz Gryko (trzy)

1/4 FINAŁU

17 kwietnia, 16:30Kora Korycin - Warmia Grajewo0-5
17 kwietnia, 16:30Puszcza Hajnówka - KS Wasilków0:1
17 kwietnia, 16:30KS Michałowo - Olimpia Zambrów 1:4
10 kwietnia, 16:00Krypnianka Krypno - ŁKS 1926 Łomża1-2

1/2 FINAŁU - 8 maja

8 maja, 17:00KS Wasilków - Olimpia Zambrów0-1
8 maja, 17:00Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
pd. 1-1, k. 5-4

FINAŁ - 29 maja

29 maja, 17:00Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów1:4