Puchar Polski 2019/20

(17.08.2019)Orły Kulesze Kościelne - Pionier Brańsk3-2
(17.08.2019)wy Białystok - Włókniarz Białystok1-2
(18.08.2019)OSP Czyżew - Tur II Bielsk Podlaski2-1
(18.08.2019)Żubr Drohiczyn - Husar Nurzec1-3
(18.08.2019)Iskra Narew - Kolejarz Czeremcha1-4
(18.08.2019)Pogoń Łapy - Korona Choroszcz2-2k. 5-4
(18.08.2019)Lambada Choroszcz - KS Sokoły2-3
(22.08.2019)Jastrząb Knyszyn - Wissa II Szczuczyn5-1
(18.08.2019)Narew II Choroszcz - LZS Izbiszcze0-5
(18.08.2019)Biel Jeziorko - GKS Stawiski5-5awans GKS
(18.08.2019)Grab Janówka - Polonia Raczki0-4
(18.08.2019)Sudovia Szudziałowo - Pogranicze Kuźnica Białostocka1-4
(18.08.2019)GKS Orla - Supraślanka Supraśl1-6

1/32 FINAŁU

(28.08.2019)Husar Nurzec MKS Mielnik0-3 (wo)
(28.08.2019)Kolejarz Czeremcha - Puszcza Hajnówka3-2
(28.08.2019)Pogranicze Kuźnica Białostocka - Sokół 1946 Sokółka2-5
(28.08.2019)Polonia Raczki - Pomorzanka Sejny0-4
(28.08.2019)Orły Kulesze Kościelne - Orlęta Czyżew0-9
(28.08.2019)Jastrząb Knyszyn - Piast Białystok4-0
(28.08.2019)Pogoń Łapy - Rudnia Zabłudów2-3
(28.08.2019)KS Sokoły - Krypnianka Krypno0-3
(28.08.2019)LZS Izbiszcze - Hetman Tykocin2-3
(28.08.2019)Włókniarz Białystok - Kora Korycin1-5
(28.08.2019)Supraślanka Supraśl - UM Krynki1-5
(28.08.2019)KS Grabówka - Czarni Czarna Białostocka2-0
(28.08.2019)Magnat Juchnowiec Kościelny - Narew Choroszcz1-2
(28.08.2019)Unia Ciechanowiec - Cresovia Siemiatycze0-2
(4.09.2019)GKS Stawiski - Orzeł Kolno5-4
(28.08.2019)OSP Czyżew - KS Śniadowo1-5

1/16 FINAŁU

(18.09.2019)MKS Mielnik - Ruch Wysokie Mazowieckie0-1
(18.09.2019)Cresovia Siemiatycze - Jagiellonia II Białystok0-5
(18.09.2019)Orlęta Czyżew - Sparta 1951 Szepietowo0-5
(25.09.2019)Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka4-1
(18.09.2019)Jastrząb Knyszyn - Promień Mońki0-2
(18.09.2019)Krypnianka Krypno - Biebrza Goniądz1-2
(18.09.2019)Kora Korycin - Wissa Szczuczyn 0-3 (wo)
(18.09.2019)Pomorzanka Sejny - Sparta Augustów1-2
(25.09.2019)GKS Stawiski - Warmia Grajewo0-2
(18.09.2019)KS Śniadowo - ŁKS 1926 Łomża2-3 pd.
(18.09.2019)Kolejarz Czeremcha - Tur Bielsk Podlaski1-6
(18.09.2019)Rudnia Zabłudów - KS Michałowo1-4
(18.09.2019)Hetman Tykocin - Hetman Białystok0-2
(18.09.2019)UM Krynki - MOSP Białystok1-1 k. 4-2
(18.09.2019)KS Grabówka - KS Wasilków0-2
(18.09.2019)Narew Choroszcz - Olimpia Zambrów0-9

1/8 FINAŁU

(2.10.2019)UM Krynki - Sokół 1946 Sokółka1-3
(2.10.2019)Hetman Białystok - KS Wasilków0-1
(2.10.2019)KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski2-1
(9.10.2019)Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo4-2
(2.10.2019)Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie1-4
(2.10.2019)Promień Mońki - Biebrza Goniądz3-3 k. 3-4
(2.10.2019)ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok1-1 k. 5-4
(16.10.2019)Sparta Augustów - Olimpia Zambrów0-4

1/4 FINAŁU

...
...
...
...

1/2 FINAŁU

...
...

FINAŁ

...