Remis po dramatycznym meczu z Błękitnymi

Po niezwykle dramatycznym meczu Olimpia Zambrów zremisowała u siebie z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Zambrowianie, przegrywając 3:0 zdołali w drugiej połowie w przeciągu zaledwie 10 minut doprowadzić do stanu 3:3. Taki wynik oznacza kolejny mecz Olimpii na własnym stadionie bez zwycięstwa.

Goście mogli objąć prowadzenie już w 6 minucie. Wiśniewski spudłował jednak z ok. 5 metrów. W 17. minucie odpowiedzieć próbowała Olimpia, ale strzał Lemanka przeleciał minimalnie obok słupka bramki. W 25. minucie biało-niebiescy przeprowadzili kolejną akcję. Tym razem strzał Twardowskiego na rzut rożny odbił bramkarz gości. Cztery minuty później świetnym strzałem po raz kolejny popisał się Twardowski, jednak futbolówka dosłownie o centymetry minęła bramkę Ufnala. W 34. Minucie Błękitni przeprowadzili akcję bramkową. Wiśniewski wyłożył piłkę Jakubowi Okuszce, a ten bez problemu płaskim strzałem pokonał Konckiego. Pierwsza, dość wyrównana połowa, zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść gości.

Od mocnego uderzenia drugą połowę mogli rozpocząć Błękitni, ale strzał jednego z ich zawodników w sytuacji sam na sam instynktownie wybronił Koncki. Dwie minuty później bramkarz Olimpii nie miał już jednak szans. Po szybkim kontrataku Wiśniewski podwyższył wynik na 2:0. Kapitalną sytuację do zdobycia gola kontaktowego miał w 69. minucie Twardowski. W tej sytuacji Zapolnik wyłożył mu piłkę na pustą bramkę, a ten uderzył w taki sposób, że trafił we wracającego do bramki Ufnala. Chwilę później Błękitni zdobyli trzecią bramkę. Precyzyjnym strzałem popisał się w tej sytuacji Kazimierowicz. Kiedy wydawało się, że jest już po meczu, podopieczni Krzysztofa Zalewskiego rzucili się do odrabiania strat. Dużo dobrego wniósł na boisko rezerwowy Michał Hryszko, który odpowiedział zdobyciem bramki w 72. minucie. W 80. minucie Olimpia zdobyła swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Po szybkiej kontrze Hryszko wymanewrował obrońców i pięknie zagrał między nimi do wychodzącego Zapolnika, który pewnym płaskim uderzeniem pokonał Ufnala. Po tej bramce zawodnicy Olimpii nabrali przysłowiowy wiatr w żagle. W euforię kibiców biało-niebiescy wprowadzili już dwie minuty później, kiedy zdołali doprowadzić do remisu. Strzelcem wyrównującej bramki był Twardowski. Było to niezwykle skuteczne 10 minut Olimpii w tym meczu. W końcówce zarówno gospodarze, jak i goście próbowali przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę. Bliżej tego celu byli zawodnicy ze Stargardu Szczecińskiego. W doliczonym czasie gry jeden z ich zawodników trafił w poprzeczkę. Ostatecznie, po niezwykle emocjonującej drugiej połowie, mecz zakończył się remisem 3:3.

Na uwagę zasługuje fakt, że przez pełne 90 minut Olimpia Zambrów była żywiołowo dopingowana przez grupę kibiców ZKS-u.

Był to kolejny mecz Olimpii u siebie bez zwycięstwa. Z pięciu rozegranych na Stadionie Miejskim w Zambrowie meczów Olimpia raz przegrała i czterokrotnie remisowała.

Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński 3:3
71’ – Michał Hryszko, 80’ – Kamil Zapolnik, 83’ – Michał Twardowski – 34’ – Jakub Okuszko, 50’ – Radosław Wiśniewski, 69’ – Maciej Kazimierowicz

Olimpia wystąpiła w składzie: Bartosz Koncki – Mariusz Dzienis (64’ – Karol Buzun), Tomasz Porębski, Łukasz Piłatowski, Wojciech Dziemidowicz – Dominik Lemanek, Michał Kuczałek, Krystian Pomorski (60’ – Łukasz Grzybowski), Kamil Zapolnik, Przemysław Jastrzębski (65’- Michał Hryszko) – Michał Twardowski

Błękitni wystąpili w składzie: Marek Ufnal – Franciszek Siwek, Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Ariel Wawszczyk – Wojciech Fadecki, Patryk Baranowski, Bartosz Flis (56’- Maciej Kazimierowicz), Michał Magnuski (67’ – Sebastian Inczewski), Radosław Wiśniewski (72’ – Rafał Gutowski) – Jakub Okuszko (74’ – Patryk Bednarski)

Żółte kartki: Lemanek, Porębski, Kuczałek, Buzun, Bednarski – Okuszko, Fadecki

Sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok)

Kolejne spotkanie Olimpia rozegra na wyjeździe 19 września. Rywalem biało-niebieskich będzie Gryf Wejherowo. Z kolei najbliższy domowy mecz ZKS-u zaplanowany jest na 26 września. Wówczas zambrowianom przyjdzie się mierzyć z Legionovią Legionowo.

62 komentarze na temat artykułu “Remis po dramatycznym meczu z Błękitnymi

1. Łapka w góre kto przy stanie 0:3 ufał, że nie jest jeszcze po meczu? Nie widze wiele łapek… bo ja przyznam się, obawiałem się, że 3 bramki straty to zbyt wiele. Myliłem się, i bardzo dobrze. Miny Stargardzian po meczu na forach bezcenne, remis im jak porażka. Nie jest źle, a może być całkiem dobrze.

2. Dramatycznie własnie Olimpia grała !!!! jestem ciekaw z jakim zespołem Olimpia wygra w 2 lidze ???? nawet gwizdy były ze strony kibiców na grę naszego zespołu, Szczęśliwie zremisowaliśmy,bo mogło być 3:0 a nawet więcej, szkoda tylko że trener za późno wprowadza zmiany po 60 minucie to jest błąd (wielbłąd). Nie oszukujmy się z tym składem spadek z 2 ligi jest nieunikniony !!! Jeśli zarząd nie będzie myślał racjonalnie o wzmocnieniach i porządnych sponsorach na wiosnę to 2 liga będzie przeminęło z wiatrem, do której będzie bardzo ciężko awansować !!!! WIELKI SZACUNEK DLA Michała Hryszko !!!!! żeby nie On to była porażka. Zarząd ZKS niech się weźmie do ROBOTY !!!!!

3. Remis należy traktować jako porażkę, bramki stracone frajersko, obrona tragedia Błękitni klepali piłkę jak na treningu.

Olimpia musi wypracować sobie 10 sytuacje, żeby wykorzystać jedną … nie ten poziom brak szybkości, pewności siebie każdy zbywa piłkę (dość niedokładnie)

4. Szanowny Panie trenerze Zalewski!
    Z całym szacunkiem do Pana osiągnięć zarówno piłkarskich, jak i trenerskich ! Ile można? Tak, ile można stawiać na zawodnika, który nie dorósł mentalnie i piłkarsko do poziomu 2 ligi??? Tak proszę pana chodzi mnie o p. Michała Twardowskiego! Motorycznie i psychicznie pozostał w 3 lidze! Na 10 podań do niego pożytek robi z jednego, góra dwóch! Na 10 akcji, jedną góra 2 wygrywa, na 5-6 tzw. setek wykorzystuje jedną! Brak walki i zaangażowania(powroty za akcją spier…) powodują niepotrzebną niechęć do zawodnika. Jest młody, ma czas. Niech uczy się od starszych i doświadczonych, a przede wszystkim nauczy się walki dla klubu, którego barwy reprezentuje!!! Są inni, którzy zostawiają swoje serce na boisku, niech oni walczą dla ZAMBROWSKIEJ OLIMPII !!! A my wierzymy, że czas Twardego jeszcze nadejdzie i będziemy znosili GO z boiska na rękach! Póki co, niech się uczy od starszych i doświadczonych!!!
    Ps.!

5. Kochani piłkarze OLIMPII ZAMBRÓW!
    Nie gracie ani dla zarządu, ani dla vipów, ani dla swoich panienek, ani dla swoich mam i tatusiów! Gracie k….a dla NAS, zawsze wiernych kibiców ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW! Pewnie większość z was nie wie dlaczego śpiewaliśmy CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!? To zapoznajcie się choć trochę z historią NASZEGO MIASTA! Wasze zachowanie po meczu do NAS było wyrazem arogancji i braku szacunku ( pomijam NASZYCH ZAMBROWIAKÓW- Michał i Przemek oraz kilku Naszych spoza miasta-m.in. Dominik Lemanek- przyklękamy i wiążemy sznurowadła!) Nie spie…..e tego, co rodzi się z takim trudem! Wybaczymy Wam każdą porażkę po walce na 100%, nie wybaczymy nigdy olewania NAS i barw NASZEGO klubu! Razem wierzymy, że czas OLIMPII ZAMBRÓW dopiero nadchodzi! Kibiców też!!! Chcecie żebyśmy chodzili na zwolnienia w poniedziałki, bo nie damy rady nic powiedzieć to k….a gryźcie trawę a potem ją wysrajcie, ale dla NAS kibiców OLIMPII walka i honor są najważniejsze! Panie Hryszko ogromny szacun za to co na boisku, ale gest Lewego z uciszaniem własnych kibiców nie trafiony!!! Strzelenie bramki po zje….niu killku sytuacji (w tym utrata gola) nie usprawiedliwia zawodnika (22)z profesjonalnymi aspiracjami! Nie jesteśmy tylko od krzyczenia, znamy się na piłce i proszę ocenę gry zawodników zostawić także tym, którzy zdzierają dla WAS swoje gardła!
    ZAWSZE i WSZĘDZIE OLIMPIA NAJLEPSZA BĘDZIE!!!

6. Szanowny Zarządzie ZKS -u nie tędy droga w 2 lidze !!!!!! TO JEST AMATORSZCZYZNA !!! Cofacie się do 3 lub 4 ligi !!!! Chyba że chcecie tego, na pewno ten skład co teraz występuje nie jest na 2 ligę !!! Mieliście czas przed sezonem co Wy robiliście ???? żeby pozyskać strategicznego i bogatego sponsora, zobaczcie przykład, BROWAR ŁOMŻA jest głównym sponsorem Górnika Zabrze,myślicie tylko o wpływach z biletów, zamiast się rozwijać i myśleć o przyszłości naszej ukochanej Olimpii, nie oszukujmy się trener lepszych zawodników nie posiada i tym co ma to gra.Już pisałem że potrzebny jest z prawdziwego zdarzenia manager d/s rozwoju i reaktywności oraz porządny biznes plan dla naszego ukochanego KLUBU.a przykładem są Wigry Suwałki i wiele wiele innych klubów piłkarskich. Ale Zarząd ZKS-u jeszcze śpi niech śpi niedługo obudzi się z ręką w nocniku i będzie 3 liga.

• No właśnie po co te odzywki w kierunku kibiców gości! Uszanować to,że się zorganizowali i byli,ja przynajmiej nie dosłyszałem się „disów”pod naszym adresem.Mam nadzieję,że z Legionovią będzie>jeszcze lepszy< doping,no i jakaś oprawa by się przydała.A tym czasem: WALCZYĆ TRENOWAĆ Z.K.S MUSI PANOWAĆ……!!! :)

• Zbyt dużo młodych rozpalonych głów, co nie panują nad emocjami! Nie wszyscy to krzyczeliśmy, ale część naszych poniosło!
      Tylko Olimpia ZKS!

• Wy nie panujecie nad tym co się tam dzieje w tym pseudo młynku. Doping jak z pod gimnazjum. Zero konsekwencji w tym co śpiewacie. Najpierw ciśniecie kopaczom, że hanbia klub potem po golu krzyczycie „jeszcze jeden” a na końcu śpiewacie dziękujemy? 3 młynowych + żul, który zabiera wam megafon i sam zarzuca. Dodatkowo jak ktoś głośno zarzuci coś z pikników to Wy to śpiewacie. No i te ciśnięcie na gości, którzy nic do nas nie mają, nie mieli i mieć nie będą. Dziecinada. No i zapomniałbym o nutach na melodię z Kawalerii Powietrznej – nie wiadomo czy się smiac czy płakać.

• Jako stary kibic mogę ci powiedzieć pare słów, wiele chłopaków przechodziło przez te trybuny i każdy popełniał jakieś błędy oczywiście ty ich nigdy nie popełniasz bo jesteś bardzo mądrym człowiekiem tylko coś ci powiem, to są napalone głowy każdy wie kim jesteś uważaj co piszesz :) Nie zaczynaj wojny, której możesz nie wygrać.

7. Panie trenerze i zawodnicy nie macie jaj ! Sracie w gacie przed każdym przeciwnikiem. Żeby dostawać takie baty u siebie i to z ostatnim zespołem w tabeli to trzeba być naprawdę fachowcem. Trener jesli ma odrobinę honoru to poda się do dymisji. Wygnać tę całą bandę zaciągu z Białegostoku i zacząć grę od klasy B wychowankami. Wolę oglądać wychowanków w klasie B niż pseudo kopaczy w II lidze. Dno, dno, dno i wodorosty ! Jesteście żałośni !

8. Myślę że obsmarowywanie zespołu tutaj jest nie na miejscu puknijcie się w łeb zanim coś napiszecie, gdy wygrywają jesteście z nimi, gdy przegrywają B-klasa, 4 Liga, ludzie trochę zrozumienia są lepsze i gorsze mecze. Co do dopingu to śmieszy mnie jak widzę „Legionistów Zambrowskich” i ludzi w szalikach którym ciężko jest wstać i zaśpiewać dla Olimpii zakompleksione szczury, warto dopingować swoich i swoje MIASTO , nie udawać Warszawiaków :)
    PS. Plus za akcję z ochroną chłopaki brawo!!!!

• WYJADACZ , na następnym meczu zapraszam Cię do rozmowy z ‚3 mlynowymi’ ;) Chętnie z tobą porozmawiamy, i może poprowadzisz doping bo My staramy się rozkręcić doping czasami wychodzi czasami nie z czasem będzie dobrze, to WYJADACZ ja swoje napisałem na następnym meczu podejdź do nas wyzal się a jak nie podejdziesz to spokojnie podejdziemy do Ciebie ;)) TYLKO OLIMPIA W ZAMBROWIE TYLKO OLIMPIA!

9. Fan2, częściowo zgodzę się z Tobą ale nie końca, tu nie chodzi o trenera ale chodzi o zarząd ZKS-u (nie jest efektywny i kreatywny) brak perspektywy na rozwój i przyszłość naszego KLUBU!!!! Od Korzenia najpierw trzeba zacząć,trener to co ma tym gra, przez 3/4 meczu OLIMPIA była ŻAŁOSNA aż nie chciało się tego oglądać. Jestem ciekaw kto rozlicza cały zarząd klubu nad jego pracą w klubie??? Może władze Miasta Zambrów na ten fakt zareaguje, jak pisałem wcześniej OLIMPIA nie idzie w dobrym kierunku a efekty widać w tabeli 2 ligi.A publiczność mamy wspaniałą myślę że plasuje się w pierwszej trójce 2 ligi, fakt faktem ale nie my podejmujemy decyzję,mam nadzieję że przyszłość naszej Ukochanej OLIMPII się poprawi i będą odpowiednie i profesjonalne osoby rządziły ZKS-m.

10. Podzielam zdanie Fan2, i ZIBI… Nasz zarządzik zrobi wszystko, i sciagnie pilkarzy, zeby tylko grac w II lidze i brać hajs za bilety jak i za inne rzeczy. I tak tego zarząd nie przeczyta, bo dla nich tylko hajs sie liczy.. I tak szczerze, to chcę oglądac Zambrowiaków i wychowanków w tej B Klasie, a potem pewnie wyżej, niż gówno z Białego co jAga ma nas za miasto treningowe. Żal zarząd, TYLKO HAJS UMIECIE BRAĆ

11. Ten zarząd ZKS-u może jest dobry najwyżej na 3 ligę a idealny byłby w 4 lidze do 2 ligi to trzeba mieć odpowiednie i profesjonalne podejście pod każdym względem, jestem ciekaw kto zarząd wybiera i jaką mają kadencję ???? nie ci ludzie i nie na tych stanowiskach !!!!! CZAS NA ZMIANY !!!!!!!! ( młodych wykształconych i profesjonalnych znających się naprawdę na piłce nożnej pod każdym względem od A do Z). Jak Tak dalej będzie to nigdy ZKS OLIMPIA nie zaistnieje na szczeblu całej Polski najwyżej będziemy dalej dybać najwyżej w 3 lidze !!!! Panowie nie zwalajcie winy na trenera, bo trenera mamy niezłego szkopuł tkwi w zarządzie ZKS-u!!!!!! I TO JEST ICH WYŁĄCZNIE WINA!!!

12. Śledzik jestem byłym zawodnikiem Olimpii i zanim Ty śrałeś w majciochy ja zap….ałem na boisku dla drużyny. Wylałem hektolitry potu na boisku. Może nie wszystko zawsze wychodziło ale wiesz co ??? Nigdy nie bałem się przeciwnika tak jak wy śledzie…

13. Tym co mówią o zwolnieniu trenera proponuje kupno lodu na głowę. Janusze myśleli, że w II lidze będzie jak III lidze, wygrane po 3,4 zero. Przed sezonem mówiło się o walce o utrzymanie i na razie tak jest.

• Jak się nie zrobiło wzmocnień to czego oczekiwać? Może Skrzypkowski tylko myślał, że i II ligę wygra ale niestety klub sportowy to nie straż pożarna – tym samym składem większego pożaru nie zgasi.

14. “Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię.
    W moim sercu zawsze jest OLIMPIA ZAMBRÓW ZKS.”
    Kibicuję temu klubowi więcej lat niż ma większość zawodników ZKS-u. Trenowałem i grałem w nim. Cieszy mnie fakt, że forum zostało rozruszane i udzielają się obecni i byli zawodnicy. Proponuję jednak obu stronom odrobinę zrozumienia.
    Cieszy mnie propozycja sparingu między drużyną a kibicami. Może w końcu będziemy mieli domowe zwycięstwo naszego ZKS-u. Niektórzy z nas trenują dalej, więc ekipa kibiców nie byłaby skazana na porażkę. A teraz na poważnie…
    Panowie piłkarze,
    Kibice mają prawo oceniać Was i nie ma, co się obrażać. Remisujemy u siebie od meczu z OE. To jest Wasza praca, więc wszelkie gesty wobec kibiców lub zaproszenia na „pogadanki” są nieprofesjonalnym zachowaniem. Lewy może uciszać kibiców, bo stanowi on o obliczu naszej reprezentacji. Przyznam jednak, że bardzo lubię Michała Hryszko, bo on bez względu na formę gra zawsze na swoim limicie. Mówiąc krótko Panowie uwagi ze strony kibiców są częścią Waszej roboty i warto podejrzeć kolegów po fachu z lig zagranicznych.
    Drodzy fani ZKS-u,
    Macie prawo oceniać klub, zawodników, trenera. Mam jednak prośbę. Róbcie to w sposób kulturalny i konstruktywny. Przekażcie na forum wyniki swoich analiz z meczu, rady dla trenera, propozycje dla zarządu. Połajanki nic nie wniosą poza nerwowością między nami i drużyną. Z moich obserwacji wynika, że trener rotuje składem i generalnie wykorzystał już większość możliwych kombinacji ustawienia drużyny. Nie jestem w stanie oceniać jego pracy, bo musiałbym być codziennie na treningach i znać warunki pracy stworzone mu przez zarząd. Nigdy jak grałem w piłkę nie byłem w stanie regulować swojego zaangażowania na boisku. Zawsze grałem na 100%. W mojej ocenie chłopaki dają z siebie tyle, ile potrafią.
    Krótko o meczu
    Zastanawiający jest fakt, że przez 10 minut ZKS potrafi demolować Błękitnych. Rozumiem, że z taką intensywnością nie da się grać przez 90 minut, ale wystarczyłoby 45 i mielibyśmy 3 pkt. Może warto rozważyć wprowadzenie treningów mentalnych? Wydaje się, że tu są duże rezerwy w naszej drużynie. Błękitni grali w PP. Mają teraz dołek, ale to jest zespół środka tabeli. Nie załamywałbym rąk. 2 ostatnie mecze były ciężkie. Mam przed sobą Gryf i Legionovię.
    O sponsorze strategicznym
    Działać trzeba teraz i mieć pomysł na klub w perspektywie 5-8 lat. Cele muszą być jasne. Dopuszczanie możliwości spadku jest grą do innej bramki. Czekanie na rozwój wydarzeń może spowodować, że w rundzie rewanżowej będziemy jeździli na mecze jako turyści. Stety, albo niestety sponsor strategiczny będzie miał wymagania, również w kwestii organizacji klubu.
    Panowie z zarządu życzę Wam odwagi.
    Podsumowując, wszystkim nam zależy na utrzymaniu ZKS-u w 2 lidze. Proponuję przestać się szarpać i grać do jednej bramki! Gryziemy trawę wszyscy 

15. Chyba niektórym zagrzało się trochę w głowach (kibicom i zawodnikom ). Olimpia walczy o utrzymanie nie o awans to trzeba sobie wprost powiedzieć, nie należy aż w takim stopniu krytykować trenera i zawodników, aczkolwiek nasi zawodnicy zagrali słaby mecz w sobotę. Nie zgadzam się że nie walczyli, co pokazali wychodząc z wyniku 0-3 na 3-3 natomiast popełnili sporo błędów i w obronie i w ataku. Nie potrzebne były te wjazdy „Zambrów grać k… mać ” od razu po straceniu pierwszej bramki. „czy wygrywasz, czy nie …”. Po co to ta spina na kibiców Błękitnych? Chyba każdy wie że gdyby było ich 100 a nie 10 (a przyjadą takie ekipy) to nie moglibyśmy sobie na to pozwolić :/a tak wyszliśmy na grupę napinaczy.

16. Czy admin dobrze robi puszczając te wątki na forum? Po co wprowadzono cenzure, jeśli dopuszczalna jest nawalanka słowna i prowokacje? Budżet jeden z niższych, kadra wąska, pierwszy raz gramy na skale kraju, a oczekiwania i aspiracje na miare mistrza 1-szej ligi. Stop bezmyślnej krytyce zespołu. Nie można oczekiwać fajerwerków co tydzień, nie jesteśmy Barceloną z Katalonii. Jesteśmy solidnym zespołem z Podlasia, i stać nas na wyrównaną walke. Nikt nie obiecywał samych wygranych. Drużyno, nie przejmuj się. Krytykanctwo to chyba nasz drugi sport narodowy. Głowy do góry!!! Damy radę!!!!!

• Zambrów leży na Mazowszu. Jak chcesz kibicować podlaskim drużynom to przeprowadź się ok. 40 km na Wschód. Najbliżej masz Hetman Tykocin, trochę dalej białostockie kluby.

17. Panowie nie ma co się kłócić ( szkoda nerwów) !!!! ( kibice-piłkarze-kibice ) (jaka kasa taka gra) ( jaki budżet klubu takie miejsce w tabeli 2 ligi) ( jaki zarząd ZKS-u taki rozwój naszej ukochanej naszej Olimpii) i nie lodźmy się że będzie lepiej przy takiej polityce zarządu ZKS-u jak do tych pór. nie zwalajcie winy każdy na każdego, problem tkwi gdzie indziej,pisałem w poprzednich moich postach.

18. co z was za kibice? jak w III lidze wygrywali to ich kochaliscie a teraz II liga i wiadomo wysokie progi to juz obrzucacie gnojem. Powinniscie dziekowac zarzadowi ze mamy taka lige bo bysmy mieli marna podlaska IV lige. To was na trybunach trzeba kryttkowac. Nie umiecie uszanowac wlasnego klubu a takze gosci ktorzy przyjezdzaja na nasz stadion. W nizszej lidze was nie bylo a teraz raptem pojawiliscie sie na trybunach i jeszcze gwizdzecie na wlasnych pilkarzy. Walnijcie sie w leb

• „shabow” za co dziękować ??
      Jeśli wiadomo było ze z braku finansów nie stać nas na „poważne” wzmocnienia wiec trzeba było grać tymi zawodnikami co mieliśmy , a nie robiąc „taaaaakie ” wielkie zakupy nowych zawodników zostały rozbudzone apetyty kibiców na lepszą grę a i tak jak się okazuje większość zawodników zakontraktowanych siedzi na ławie a Olimpia gra „stara żelazną ” jedenastko z niewielkimi zmianami .
      Co do własnych piłkarzy to moim zdaniem jest to zawodnik który zostawia ” serducho ” na płycie boiska .
      Jestem pełen szacunku dla naszych zawodników z zaciągu : Piłata , Gogola oraz Lemanka nie raz pokazali się z dobrej strony uratowali kilka punktów , ale nie rozumiem zawodnika który chce grać dla naszej drużyny a wykonuje gesty które nie koniecznie podobają się kibicom i na dodatek wchodzi w dyskusje i straszy kibica (kibiców) zachowanie śledzika jest co najmniej nie na miejscu .

• Dokładnie dużym sukcesem jak na nasze realia… i budzet jest II liga. Trzeba się cieszyć że wogóle możemy ją oglądać u nas w mieście. Że będzie ciężko było wiadomo, ale nie narzekajcie, większe miasta (wielkością ludnosci i kibicowsko) np. Elbląg czy Rzeszów z którymi graliśmy oglądają dalej 3 lige i nikt tam nie krzyczy na piłkarzy. Jeżeli chodzi o te teksty pod adresem przyjezdnych to odjebaliś…. kaszane. Trzeba ich podziwiać a nie wyzywać. Zobaczymy czy w nasterpnym sezonie Wy tam pojedziecie i bedziecie tak kozaczyli. Najlepiej co mecz teraz wyzywajcie przyjezdnych hehe pod tym względem DNO, a już tak fajnie potrafiliście się zebrać i „normalnie”kibicować. Szukacie wroga? tylko żeby kiedyś ten wróg Was nie napotkał gdzieś przypadkiem Pozdro

19. ludzie przetancie obrzucac sie gownem miedzy soba.mamy 2 lige,nowy stadion za kilka miesiecy bedzie nowy budynek klubowy.tutaj najwiecej do powiedzenia maja kibice ktorzy mysla,ze Olimpia bedzie wszystkich rozjezdzac jak w 3 lidze.jestesmy beniaminkem i dla nas priorytetem jest utrzymanie.co z Was za kibice,ze przy wyniku 0-3 wychodzicie z meczu.dla zawodnikow trzeba wsparcia a nie gwizdy na swoja druzyne.co to za roznica czy ktorys z zawodnikow jest z Warszawy,Lomzy czy Bialegostoku wazne,ze graja dla Olimpii i dla Nich jest to szansa pokazania sie na 2 ligowych stadionach i mozliwosc znaleezienia klubu w wyzszej lidze.zastanawiam sie gdzie sa kibice wspierajacy Olimpie na meczach z Elblagiem i Rzeszowem ktorzy tak bardzo chcieli 2 ligi.czyzby juz 2 liga sie znudzila.

20. 500 – 600 osob na trybunach a tylko 40-50 osob dopinguje. Gdyby tylko co drugi mocno dopingowal, to te 250 czy 300 osob mocno by pobudzilo nasz zespol i byloby głosno na trybunach i moze w końcu wygrana Olimpii. Po co to isc na mecz i siedziec jak swięta krowa. To juz II liga i trzeba dopingowac na calego.

21. shabow co Ty za głupoty piszesz. Wylicz co zarząd zrobił ??? od A do Z przed sezonem 2 ligi i co dalej myśli co zrobić żeby naszą ukochaną Olimpią utrzymać w 2 lidze???.czy posiada jakaś koncepcję na rozwój i przyszłość ZKS-u ???? shablow piszesz że 3, 4 liga żeby nie zarząd, na tyle lat grania w 3 lub 4 lidze co Olimpia grała to powinna mieć doświadczenie a przede wszystkim zarząd !!! Na tyle miasto Zambrów jest wielkie że śmiało można grać w 2 lidze. tylko trzeba kreaktywności i dobrych pomysłów oraz chęci, a nie dreptać w 3 lub 4 lidze !!!! A 2 liga to powinna być już dawno w Zambrowie tylko że zarząd miał to w nosie. shablow myśl przyszłościowo a nie przyszłościowo, moim skromnym zdaniem zarząd powinien podać się do dymisji i przyjąć ludzi z profesjonalnym podejściem do piłki nożnej,ludzi energicznych z dobrymi planami na przyszłość, zawsze dbających o dobro ZKS-u. SHABLOW przykłady podawałem we wcześniejszych moich postach jak chcesz to poczytaj.

• Na Mazowszu, a nie w województwie mazowieckim. Włącz myślenie. Czy tak trudno rozróżnić region geograficzny, historyczny i kulturowy od sztucznego podziału administracyjnego jakim są województwa? Poczytaj trochę. A reading isn’t a crime.

• To, że leży w woj. podlaskim nie znaczy, że leży na Podlasiu. Przykładem jest Wysokie Mazowieckie – to jest Mazowsze. Tak samo Sokołów Podlaski jest w woj. mazowieckim a leży na Podlasiu. Wróć do książek.

• Włącz myślenie.Zambrów leży na Mazowszu a nie w województwie mazowieckim. Region geograficzny, historyczny i kulturowy jakim jest Mazowsze nie ma nic wspólnego z województwem, które jest sztucznym podziałem administracyjnym. Poczytaj trochę.
      A reading isn’t a crime.

22. Wiele wątków jest kierowanych w stronę zarządu. Proponuję adminowi przygotowanie wywiadu z prezesem. Za główne wątki wywiadu wziąłbym wszystkie uwagi kierowane przez kibiców. Dodałbym krótkie sprawozdanie z działań zarządu i plan na najbliższe 5 lat. Przypuszczam, że wiele mitów zostałoby obalonych. Z drugie strony wywiad mógłby pokazać sprawy, nad którymi należy jeszcze popracować. Myślę, że wokół klubu jest wielu życzliwych ludzi z umiejętnościami i wiedzą, którymi chętnie podzielą się i pomogą naszej drużynie. Może warto podzielić się z kibicami problemami i wskazać obszary, w których możemy pomóc?
    Odwagi Panowie :-) Trzeba zrobić wszystko, co w naszej mocy, żeby pomóc drużynie.

23. Zambrów leży na północno-wschodnim Mazowszu, granicą naturalną między Mazowszem i Podlasiem(to nie to samo co województwo) jest rzeka Ślina(ok.8 km za Mężeninem). A teraz do rzeczy : piłkarze są od grania, kibice od kibicowania (nie mylić z chamskimi okrzykami i nieuzasadnionymi wulgaryzmami!). A więc panowie piłkarze do pracy na 100% z Legionowią, a kibice do kulturalnego dopingu bez napinania i głupich tekstów! Inna sprawa, że niektórzy pouczający na forum zamiast wskazówek powinni przyłączyć się i posmakować kibicowania swojej drużynie, wtedy parę spraw lepiej by zrozumieli. A więc do zobaczenia 26 września.!

24. No może, ale Raków ostatnio na wyjeździe w Tychach był w 395 osób, a do Łomży, która jest niedaleko waszego Zambrowa przyjechali w około 90 osób. Radomiak w Kołobrzegu był w 160 osób więc myślę że do was też sporo kibiców obu drużyn zawita. A wy wystawiacie około 60-70 osobowy młyn ;)