Remis w sparingu z ŁKS Łomża

W trzecim spotkaniu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej Olimpia Zambrów zremisowała na boisku w Ostrołęce z czwartoligowym ŁKS-em Łomża 1:1 (0:0).

Zambrowianie prowadzenie objęli w 65. minucie po świetnym uderzeniu Tomasza Jakuszewskiego. Do wyrównania ŁKS doprowadził kwadrans później za sprawą występującego do niedawna w Olimpii Tomasza Staniórskiego.

Trener zambrowskiej drużyny, Zbigniew Skoczylas powiedział serwisowi Sportowepodlasie.pl:

– Dzisiejszy sparing był dla mnie bardzo pożyteczny. W pierwszej połowie oba zespoły zaprezentowały się korzystnie. Grały pressingiem, akcje były przeprowadzane na dobrej szybkości, dużo było gry kombinacyjnej – generalnie nie można się wsytdzić tego poziomu. Na początku drugiej połowy przycisnęliśmy trochę ŁKS, co skończyło się bramką. Niestety martwi mnie jedna rzecz – każda zmiana w moim zespole nie powoduje podniesienia jakości gry. Zrobiłem trzy zmiany i od razu zespół przestaje grać tak jak tego oczekuje. Ogólnie jestem zadowolony, wszystko idzie w dobrym kierunku, co najlepiej pokazała pierwsza połowa.

Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 1:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Jakuszewski 65′ – Tomasz Staniórski 80′.

Olimpia: (skład wyjściowy) Bebłowski – Kesler, Korzątkowski, Jurgielewicz, Szczepanik, Olszewski, Modzelewski, Jakuszewski, Butkiewicz – Sokół, Kowalczyk.

ŁKS: (skład wyjściowy) Masłowski – Laskowski, Płatuński, Drągowski, Alpha, Staniórski, Przybylski, Adamski, Sowa, Trzaska, Urban.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *