Remis w sparingu z Turem Bielsk Podlaski

W trzecim zimowym sparingu Olimpia Zambrów zremisowała u siebie z III-ligowym Turem Bielsk Podlaski 1:1.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała trzeci w tym roku mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III ligi. Tym razem przeciwnikiem był ligowy rywal zambrowian – Tur Bielsk Podlaski. Mecz został rozegrany na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie.

Mimo, iż to Olimpia od początku spotkania narzuciła swoje tempo gry i była częściej w posiadaniu piłki, to goście pierwsi zdobyli bramkę. Padła ona w pierwszej połowie po ładnej i składnej akcji przyjezdnych. Był to jedyny gol, który padł w pierwszej części gry. W drugiej połowie spotkania Olimpia zdołała wyrównać. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne z rzutu wolnego piłkę do siatki w 55. minucie meczu skierował Łukasz Grzybowski.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. Był to pierwszy sparingowy remis podopiecznych Wiesława Jancewicza w tym roku. Warto zaznaczyć, że w dzisiejszym spotkaniu Olimpia testowała trzech zawodników.

Olimpia Zambrów – Tur Bielsk Podlaski 1:1 (0:1)
Bramka dla Olimpii: 55′ Łukasz Grzybowski

Olimpia rozpoczęła mecz w składzie: Piotr Czapliński, Przemysław Jastrzębski, Łukasz Piłatowski, Michał Kuczałek, Mateusz Szymorek, Michał Hryszko, Łukasz Grzybowski, Patryk Malinowski i trzech zawodników testowanych

Na zmiany wchodzili: Maciej Dębek, Mateusz Jastrzębski, Mateusz Prolejko, Patryk Koncewicz i Emil Łupiński.

W dzisiejszym meczu trener Wiesław Jancewicz nie mógł skorzystać z dwóch zawodników: Kamila Jackiewicza (sprawy osobiste) i Michała Domańskiego (choroba).

Dla Olimpii dzisiejszy mecz z Turem był trzecią grą kontrolną. Przypomnijmy, że w pierwszym tegorocznym sparingu biało-niebiescy przegrali na własnym obiekcie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 3:1. Tydzień temu natomiast nasza drużyna pokonała na boisku bocznym w Zambrowie czwartoligową Koronę Ostrołęka 5:3.

2 komentarze na temat artykułu “Remis w sparingu z Turem Bielsk Podlaski

  1. Trochę dziwne zagrania zarządu, słabo idzie i 3 testowanych w tym 2 bramkarzy :) tak wyglądają wzmocnienia? Że Sparta było tylu graczy na testach zrobiliście wszystkim nadzieję że będą rewolucje a tu czym dalej tym mniej testowach. Apropo Brazylijczyka dla mnie wypadł niezle, i może warto było Go zatrzymać, na pewno podniósł by trochę frekwencję na meczach, ale widzę że z tej strony nikt do tego nie podchodzi. Burmistrz pieniądze dalej daje, Nico mji j jak na 2 ligę ale są… Mozne warto było by ściągnąć kogoś kto powalczyły znowu o 2 ligę. Bo patrząc na jesienne wyniki to walka będzie ale o utrzymanie

  2. sparing nawet nawet ale moim zdaniem w 2 poł za mało wykorzystywali lewą stronę tam byli ci zawodnicy z nr 3 i 13 mieli chyba ze 3 akcje ale fajnie wyglądały i szkoda że częściej nie dawali im szansy rozegania piłki

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *