Remisujemy z Wartą Sieradz

Drugi ligowy remis zanotował zespół Olimpii Zambrów. Tym razem w meczu wyjazdowym z niżej notowaną Wartą Sieradz.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała wyjazdowy mecz w ramach 23. kolejki I grupy III ligi. Rywalem była drużyna znajdująca się w tabeli w strefie spadkowej – Warta Sieradz. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. Najpierw w 13. minucie na listę strzelców wpisał się zawodnik gospodarzy Grzegorz Kowalski. Bramkę wyrównującą zdobył dla Olimpii w 37. minucie Kamil Zalewski. W drugiej połowie bramek nie oglądaliśmy i ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.

Z pewnością zambrowianie liczyli w dzisiejszym meczu na więcej, biorąc pod uwagę fakt, że ich rywal znajduje się w tabeli w strefie spadkowej – na 16. miejscu. Tak czy inaczej Olimpia zanotowała dziś drugi z rzędu remis i chcąc utrzymać się w górnej połowie tabeli powinna zacząć wygrywać. Najbliższa okazja do tego nadarzy się już za tydzień w Zambrowie. Łatwo nie będzie, bowiem naszemu klubowi przyjdzie się zmierzyć z liderem tabeli – Widzewem Łódź. Już teraz trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Więcej TUTAJ.

2 komentarze na temat artykułu “Remisujemy z Wartą Sieradz

  1. Denna i beznadziejna gra, słabe prowadzenie klubu przez rządzących i jest co jest. „Prezesi” swoje zgarniają i mają gdzieś co się dzieje na boisku i w szatni, oby środek tabeli w trzeciej lidze był utrzymany i wystarczy, według włodarzy klubu nic więcej nie potrzeba a spaść niżej jest ciężko. Jak można grać bez ambicji? Cały zarząd „leśnych dziadków” dawno powinien być zmieniony!
    Przykre, ale prawdziwe.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *