Puchar Polski

Puchar Polski 2016/2017

Runda wstępna – 16-17 lipca
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2015/16 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2015/16 z miejsc 13-18.
Rominta Gołdap, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – wolny los.

  • Raków Częstochowa – Wisła Puławy 2:1
  • Świt Nowy Dwór Maz. – Znicz Pruszków 2:1
  • Wda Świecie – Rozwój Katowice 3:0
  • Lechia Tomaszów Maz. – Stal Mielec 0:2
  • ŁKS 1926 Łomża – GKS Tychy 2:3 (po dogrywce)
  • KKS 1925 Kalisz – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce)
  • Błękitni Stargard Szcz. – Gryf Wejherowo 4:1
  • JKS 1909 Jarosław – ROW 1964 Rybnik 2:3 (po dogrywce)
  • Chełmianka Chełm – Olimpia Zambrów 1:3 (po dogrywce) (relacja)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Olimpia Grudziądz 1:0
  • Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 0:3
  • Stilon Gorzów Wlkp. – Pogoń Siedlce 0:3
  • Miedź II Legnica – GKS Bełchatów 1:4
  • Garbarnia Kraków – Puszcza Niepołomice 0:1
  • Pogoń Lębork – Kotwica Kołobrzeg 0:6
  • Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 4:0
  • Świt Skolwin – Polonia Bytom, 17.07, godz. 17:00

1/32 Pucharu Polski – 23 i 24 lipca

  • Radomiak Radom – GKS Katowice 1:0 (1:0)
  • ROW 1964 Rybnik – Stomil Olsztyn 1:3 (0:3)
  • Olimpia Zambrów – GKS Tychy 2:1 (1:0) (relacja)
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry Suwałki 0:1 (0:1)
  • Legionovia Legionowo – Zagłębie Sosnowiec 0:3 (0:0)
  • Błękitni Stargard Szczeciński – Drutex-Bytovia Bytów (1:1)
  • Włókniarz 1925 Kalisz – Polonia Bytom 1:0 (1:0)
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Pogoń Siedlce 2:1 pd. (0:1)
  • Raków Częstochowa – Chrobry Głogów 2:2 pd. k. 6:5 (0:1)
  • Siarka Tarnobrzeg – Sandecja Nowy Sącz 2:4 pd. (1:0)
  • Wda Świecie – Puszcza Niepołomice 1:2 pd. (0:1)
  • GKS Bełchatów – Miedź Legnica 1:1 pd. k. 6:7 (1:0)
  • Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka Chojnice 2:3 (2:1)
  • Rominta Gołdap – Arka Gdynia 1:4 (0:2)
  • Stal Mielec – Wisła Płock 4:3 (2:2)

1/16 Pucharu Polski – 9 i 10 sierpnia

  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Raków Częstochowa 3:2
  • Olimpia Zambrów – Arka Gdynia 0:1 (relacja)
  • Puszcza Niepołomice – Korona Kielce 1:1, k 3:2
  • Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków 3:4 pd.
  • Miedź Legnica – Górnik Łęczna 2:3
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań 0:3
  • Wigry Suwałki – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
  • Cracovia – Jagiellonia Białystok 0:1
  • GKS 1962 Jastrzębie – Radomiak Radom 2:1 (2:1)
  • KKS 1925 Kalisz – Pogoń Szczecin 0:4 (0:2)
  • Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław 1:2 (0:1) pd.
  • Drutex-Bytovia Bytów – Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
  • Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec 2:0 (1:0)
  • Górnik Zabrze – Legia Warszawa 3:2 (0:2) pd.