Puchar Polski 2018/19

Okręg – PODLASKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

 

RUNDA WSTĘPNA 

(18.08.2018): 

WISSA II Szczuczyn – GKS Stawiski                        2:0

(19.08.2018):

BIEL Jeziorko – NAREW Choroszcz                               2:0

GKS Orla – ISKRA Narew                                              4:4         pd. k. 3-4

HETMAN II Białystok – SUPRAŚLANKA Supraśl         5:1

HUSAR Nurzec – ORZEŁ Kleszczele                     6:1

LAMBADA Choroszcz – KS Grabówka                     3:4

POGRANICZE Kuźnica Białostocka – GRAB Janówka         7:2

UNIA Ciechanowiec – KS Sokoły                                    1:2

 

1/32 FINAŁU 

(29.08.2018): 

BIEL Jeziorko – KORONA Dobrzyniewo Duże                 3:0 vo

* zespół gości nie stawił się na zawody

HETMAN II Białystok – UM Krynki                              1:2

HUSAR Nurzec – PUSZCZA Hajnówka                      0:5

ISKRA Narew – LZS Narewka                                           3:0 vo

* na boisku 3:2; zweryfikowany

JASION Jasionówka – KRYPNIANKA Krypno          2:3

KOLEJARZ Czeremcha – RUDNIA Zabłudów             1:4

KORA Korycin – CZARNI Czarna Białostocka          1:1, p.d. 2:2, k. 7-6

KS Grabówka – HETMAN Tykocin                                  3:3, p.d. 6:3

KS Sokoły – PIAST Białystok                                          1:7

POGRANICZE Kuźnica Białostocka – SOKÓŁ 1946 Sokółka         1:6

POLONIA Raczki – POMORZANKA Sejny           1:2

WISSA II Szczuczyn – ORZEŁ Kolno                            1:5

 

1/16 FINAŁU

(19.09.2018): 

 

MOSP BiałystokOlimpia Zambrów                     0:2         br.: Kamil Zalewski – dwie

OLIMPIA: Mateusz Michalski – Łukasz Gryko, Emil Łupiński (60’ Patryk Malinowski), Adam Radecki, Michał Dawidowicz (46’ Wojciech Nasuto), Mateusz Prolejko, Luka Asatiani, Patryk Koncewicz, Mateusz Jastrzębski (46’ Przemysław Jastrzębski), Patryk Wojtylak (60’ Mateusz Ostaszewski), Kamil Jackiewicz (46’ Kamil Zalewski) 

 

BIEL Jeziorko – KS Śniadowo                                         7:0

HETMAN Białystok – RUCH Wysokie Mazowieckie        0:2

ISKRA Narew – CRESOVIA Siemiatycze                   2:7

KORA Korycin – SPARTA Augustów                      6:4

KRYPNIANKA Krypno – BIEBRZA Goniądz               8:0

KS Wasilków – KS Grabówka                                        4:0

ORZEŁ Kolno – WISSA Szczuczyn                               1:5

PIAST Białystok – WARMIA Grajewo                        1:4

POMORZANKA Sejny – WIGRY II Suwałki                1:3

PROMIEŃ Mońki – ŁKS 1926 Łomża                          0:6

PUSZCZA Hajnówka – MKS Mielnik                          4:2

RUDNIA Zabłudów – KS Michałowo                    0:2

SOKÓŁ 1946 Sokółka – DĄB Dąbrowa Białostocka         2:1

SPARTA 1951 Szepietowo – TUR Bielsk Podlaski         1:1, pd. k. 4-5

UM Krynki – MAGNAT Juchnowiec Kościelny             0:8

 

1/8 FINAŁU 

(3.10.2018)

BIEL SONAROL JEZIORKO – Warmia Grajewo

Krypnianka Krypno – Tur Bielsk Podlaski

Puszcza Hajnówka – Cresovia Siemiatycze

SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA – KS Wasilków

UKS Konar Kora Korycin – Wigry II Suwałki

KS Michałowo – RUCH WYSOKIE M.

Wissa Szczuczyn – ŁKS 1926 Łomża

Magnat Juchnowiec K. – Olimpia Zambrów