Puchar Polski w sezonie 2007/08

Wyniki spotkań w ramach okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2007/08.

Finał – 4 czerwca

  • Supraślanka Supraśl 1-0 Warmia Grajewo

1/2 finału – 14 maja

  • Sokół Sokółka 0-0 Supraślanka Supraśl (karne 4:5)
  • Tur Bielsk Podlaski 1-3 Warmia Grajewo

1/4 finału – 23 kwietnia

  • Tur Bielsk Podlaski 1-0 Olimpia Zambrówrelacja z meczu
  • Pogoń Łapy 0-3 Warmia Grajewo
  • Supraślanka Supraśl 3-2 Orzeł Kolno
  • Sokół Sokółka 1-0 Wigry Suwałki

IV runda – 3 października

  • Do gry przystępują drużyny trzecioligowe.
  • Sparta Augustów 1-2 Warmia Grajewo
  • Puszcza Hajnówka 3-4 Tur Bielsk Podlaski
  • Perspektywa Łomża 0-1 Wigry Suwałki
  • Włókniarz Białystok 1-3 Pogoń Łapy
  • Olimpia Zambrów 2-0 Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Supraślanka Supraśl 5-2 Iskra Narew
  • Korona Dobrzyniewo 0-5 Sokół Sokółka
  • Hetman Tykocin 0-2 Orzeł Kolno

III runda – 12 września

  • Olimpia Zambrów – wolny los.
  • Korona Dobrzyniewo 2-2 Promień Mońki (karne – 5:4)
  • Narew/Łyski Choroszcz 0-8 Supraślanka Supraśl
  • Hetman Tykocin 1-0 Hetman Białystok
  • Sparta Augustów 3-0 Pomorzanka Sejny
  • Perspektywa Łomża 6-1 Wissa Szczuczyn
  • Iskra Narew 5-3 KS Michałowo
  • Puszcza Hajnówka 1-1 MKS Mielnik
  • Tur II Bielsk Podlaski 0-1 Tur Bielsk Podlaski
  • Włókniarz Białystok 3-1 Piast Białystok
  • Znicz Suraż 1-2 Pogoń Łapy
  • LUKS Janowszczyzna 1-6 Sokół Sokółka

II runda – 29 sierpnia

  • Do gry przystępują zespoły z IV ligi i ligi okręgowej.
  • Krypnianka Krypno 2-4 Korona Dobrzyniewo (po dogrywce)
  • Perspektywa Łomża 5-2 Skra Wizna
  • LUKS Janowszczyzna 0-0 Dąb Dąbrowa Białostocka (karne – 5:4)
  • Elhurt-Elmet Białystok 0-9 Włókniarz Białystok
  • KS Uhowo 2-5 Narew/Łyski Choroszcz
  • KS II Wasilków 0-2 Piast Białystok
  • Sparta 1951 Szepietowo 2-4 Pogoń Łapy
  • Orzeł Kleszczele 1-3 MKS Mielnik
  • Tur II Bielsk Podlaski 2-1 Cresovia Siemiatycze
  • Orlęta Czyżew 0-1 Hetman Tykocin
  • Forty Piątnica 0-8 Hetman Białystok
  • Rospuda Filipów 0-3 Wissa Szczuczyn (wo)
  • Gieret Giby 0-5 Sparta Augustów
  • Znicz Suraż 3-0 KS Wasilków (wo)
  • KS Śniadowo 0-4 Olimpia Zambrów
  • Polonia Raczki 0-4 Pomorzanka Sejny
  • Pogoń II Łapy 0-4 Supraślanka Supraśl
  • Rudnia Zabłudów 2-6 Iskra Narew
  • Gryf Gródek 1-3 KS Michałowo
  • Kolejarz Czeremcha 1-4 Tur Bielsk Podlaski
  • Magnat Juchnowiec 1-5 Sokół Sokółka
  • GKS Orla 0-6 Puszcza Hajnówka
  • Biebrza Goniądz 3-5 Promień Mońki

I runda – 29 lipca

  • LZS Studzianki 2-9 LUKS Janowszczyzna
  • BKS Jagiellonia Białystok 0-7 Elhurt-Elmet Białystok
  • KS Uhowo 3-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • KS II Wasilków 5-0 Sudovia Szudziałowo
  • Pionier Brańsk 3-4 Sparta Szepietowo (po dogrywce)
  • Orzeł Kleszczele 5-2 LZS Kleosin
  • GKS Orla 4-2 Orkan Poświętne
  • Krokus Dobrzyniówka 1-2 Tur II Bielsk Podlaski
  • KS Sokoły 0-3 Znicz Suraż
  • COKiS Ciechanowiec 1-3 Orlęta Czyżew
  • Biebrza Goniądz 2-2 Podlasiak Knyszyn (karne – 2:0)
  • Promień II Mońki 1-3 Perspektywa Łomża
  • Victoria Jedwabne 2-5 Forty Piątnica
  • Sparta Korycin 1-2 Rospuda Filipów
  • ZS Grajewo 1-4 Krypnianka Krypno (po dogrywce)
  • Eurocentr Suchowola 0-3 Gieret Giby (wo)