Puchar Polski w sezonie 2008/09

Wyniki spotkań w ramach okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2008/09.

Finał – 20 czerwca

  • Tur Bielsk Podlaski 1-3 Warmia Grajewo pd.

1/2 finału – 3 czerwca

  • Dąb Dąbrowa Białostocka 0-2 Warmia Grajewo
  • Tur Bielsk Podlaski 1-0 Pogoń Łapy

1/4 finału – 27 maja

  • Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Sokół Sokółka
  • Tur Bielsk Podlaski 2-0 Cresovia Siemiatycze
  • Supraślanka Supraśl 0-3 Pogoń Łapy
  • Orzeł Kolno 1-3 Warmia Grajewo

V runda – 29 kwietnia

  • Do gry przystępują zespoły z III ligi.
  • Hetman Białystok 0-2 Sokół Sokółka
  • Tur Bielsk Podlaski 3-0 Olimpia Zambrówrelacja z meczu
  • Magnat Juchnowiec 2-4 Pogoń Łapy
  • Gryf Gródek 1-3 Supraślanka Supraśl
  • Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Sparta Augustów
  • Wissa Szczuczyn 0-1 Warmia Grajewo
  • Kolejarz Czeremcha 0-1 Cresovia Siemiatycze
  • Perspektywa Łomża 0-2 Orzeł Kolno

IV runda – 8 października

  • Kolejarz Czeremcha 4-2 MKS Mielnik
  • Tur II Bielsk Podlaski 0-4 Tur Bielsk Podlaski
  • KS Sokoły 1-2 Hetman Białystok
  • Magnat Juchnowiec 5-1 KS Michałowo
  • Gryf Gródek 5-4 Piast Białystok
  • Dąb Dąbrowa Białostocka 6-1 Korona Dobrzyniewo
  • Perspektywa Łomża 3-2 Promień Mońki
  • Wissa Szczuczyn 3-0 Pomorzanka Sejny

III runda – 24 września

  • Do gry przystępują zespoły z IV ligi.
  • Puszcza Hajnówka 1-1 Kolejarz Czeremcha pd. k. 3-4
  • GKS Orla 0-5 Tur Bielsk Podlaski
  • Tur II Bielsk Podlaski 3-0 Iskra Narew (wo)
  • Sparta 1951 Szepietowo 1-6 Hetman Białystok
  • KS Sokoły 4-3 Hetman Tykocin
  • Magnat Juchnowiec 4-2 Znicz Suraż
  • Włókniarz Białystok 1-3 KS Michałowo
  • Rudnia Zabłudów 0-3 Gryf Gródek
  • Sudovia Szudziałowo 1-4 Piast Białystok
  • Sparta Korycin 0-6 Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Biebrza Goniądz 1-2 Korona Dobrzyniewo pd.
  • ZS Grajewo 0-3 Promień Mońki
  • Perspektywa Łomża 3-2 Skra Wizna
  • Forty Piątnica 0-5 Wissa Szczuczyn
  • Rospuda Filipów 2-8 Pomorzanka Sejny

II runda – 3 września

  • Orkan Poświętne 0-2 Magnat Juchnowiec
  • Forty Piątnica 7-3 KS Śniadowo
  • Biebrza Goniądz 4-1 Narew/Łyski Choroszcz
  • GKS Orla 4-4 LZS Narewka pd. k. 6-5
  • Tur II Bielsk Podlaski 3-0 KP Wasilków
  • KS Uhowo 1-2 Włókniarz Białystok
  • ZS Grajewo 4-1 Victoria Jedwabne
  • Polonia Raczki 2-2 Rospuda Filipów pd. k. 2-4
  • Orzeł Kleszczele 0-3 Puszcza Hajnówka
  • Sparta Korycin 5-1 LUKS Janowszczyzna
  • Skra Czarna Białostocka 1-3 Sudovia Szudziałowo
  • Orlęta Czyżew 0-4 Rudnia Zabłudów
  • GKS Stawiski 0-2 Perspektywa Łomża
  • Sparta 1951 Szepietowo 6-0 Pogoń II Łapy
  • KS Sokoły 5-1 LZS Kleosin

I runda – 3 sierpnia

  • Orzeł Kleszczele, Skra Czarna Białostocka, Victoria Jedwabne – wolny los.
  • KS Miastkowo 0-3 Forty Piątnica
  • GKS Stawiski 3-0 BKS Jagiellonia Białystok (wo)
  • Biebrza Goniądz 4-2 Krypnianka Krypno
  • GKS Orla 4-1 COKiS Ciechanowiec
  • Orkan Poświętne 3-1 LZS Studzianki
  • KS Berezowo 0-3 Tur II Bielsk Podlaski (wo)
  • KS Uhowo 2-2 Krokus Dobrzyniówka pd. k. 5-4
  • ZS Grajewo 2-0 Promień II Mońki
  • Atena Białystok 2-7 Sparta Korycin
  • Pionier Brańsk 1-4 Orlęta Czyżew