Puchar Polski w sezonie 2009/10

Wyniki spotkań w ramach okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2009/10.

Finał – 16 czerwca

  • Sokół Sokółka 4-1 Pogoń Łapy pd.

1/2 finału – 25-26 maja

  • Cresovia Siemiatycze 0-1 Sokół Sokółka
  • Pogoń Łapy 2-0 Orzeł Kolno

1/4 finału – 5 maja

  • Cresovia Siemiatycze 3-1 Warmia Grajewo pd.
  • Dąb Dąbrowa Białostocka 0-4 Pogoń Łapy
  • Hetman Białystok 0-2 Orzeł Kolno
  • Sokół Sokółka 4-1 Tur Bielsk Podlaski

V runda – 11 listopada

  • Do gry przystępują zespoły z III ligi.
  • ŁKS Łomża 1-3 Orzeł Kolno pd.
  • KS Sokoły 2-5 Pogoń Łapy
  • Hetman Białystok 1-0 Olimpia Zambrówrelacja z meczu
  • Sparta Augustów 0-4 Warmia Grajewo
  • Gryf Gródek 3-3 Tur Bielsk Podlaski pd. k. 6-7
  • Cresovia Siemiatycze 5-2 MKS Mielnik
  • KS Michałowo 1-3 Sokół Sokółka
  • Dąb Dąbrowa Białostocka 1-0 Promień Mońki

IV runda – 14 października

  • Victoria Jedwabne 0-4 ŁKS Łomża
  • KS Sokoły 2-1 Włókniarz Białystok
  • Magnat Juchnowiec 0-6 Hetman Białystok
  • Rospuda Filipów 1-4 Sparta Augustów pd.
  • Puszcza Hajnówka 3-5 Gryf Gródek pd.
  • Kolejarz Czeremcha 2-4 Cresovia Siemiatycze
  • KS Michałowo 2-0 Rudnia Zabłudów
  • Hetman Tykocin 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka

III runda – 16 września

  • Do gry przystępują zespoły z IV ligi.
  • Victoria Jedwabne 2-0 Wissa Szczuczyn
  • Perspektywa Łomża 2-5 ŁKS Łomża pd.
  • GKS Orla 1-5 Cresovia Siemiatycze
  • Iskra Narew 0-2 Kolejarz Czeremcha
  • LZS Kleosin 2-5 Puszcza Hajnówka
  • Krypnianka Krypno 3-8 Włókniarz Białystok pd.
  • Sparta Korycin 0-5 Hetman Tykocin
  • KS Wasilków 1-2 Hetman Białystok
  • KS Sokoły 4-4 Znicz Suraż pd. k. 3-1
  • Rospuda Filipów 1-0 Pomorzanka Sejny
  • Orlęta Czyżew 1-4 Rudnia Zabłudów
  • Pogoń II Łapy 0-2 KS Michałowo
  • Biebrza Goniądz 1-8 Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Narew/Łyski Choroszcz 2-4 Gryf Gródek
  • Sudovia Szudziałowo 1-2 Sparta Augustów
  • Magnat Juchnowiec 2-0 Piast Białystok

II runda – 19 sierpnia

  • Magnat Juchnowiec – wolny los.
  • Victoria Jedwabne 5-1 Forty Piątnica
  • KS Miastkowo 1-4 Perspektywa Łomża
  • GKS Orla 1-0 LZS Narewka pd.
  • KS Berezowo 1-2 Iskra Narew
  • Krokus Dobrzyniówka 0-5 LZS Kleosin
  • Atena Białystok 1-5 Krypnianka Krypno
  • Sparta Korycin 1-0 Korona Dobrzyniewo
  • Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-2 KS Wasilków
  • Pionier Brańsk 4-8 KS Sokoły
  • Rospuda Filipów 1-0 Polonia Raczki
  • Orlęta Czyżew 4-2 Sparta 1951 Szepietowo
  • COKiS Ciechanowiec 1-2 Pogoń II Łapy
  • Biebrza Goniądz 1-0 Skra Wizna
  • UM Krynki 0-4 Narew/Łyski Choroszcz
  • Sudovia Szudziałowo 3-2 Sokół II Sokółka

I runda – 2 sierpnia

  • Rospuda Filipów, Orlęta Czyżew, COKiS Ciechanowiec, UM Krynki, Sudovia Szudziałowo, Supraślanka Supraśl, Biebrza Goniądz – wolny los.
  • Victoria Jedwabne 2-0 GKS Stawiski
  • KS Miastkowo 4-1 KS Śniadowo
  • GKS Orla 3-2 Orzeł Kleszczele
  • KS Berezowo 3-0 Tur II Bielsk Podlaski (wo)
  • Czarni Gródek 1-3 Krokus Dobrzyniówka
  • Atena Białystok 4-2 Skra Czarna Białostocka
  • Eurocentr Suchowola 0-3 Sparta Korycin (wo)
  • LZS Studzianki 6-8 Pogranicze Kuźnica Białostocka
  • Hydrobud Krynickie 0-3 Pionier Brańsk (wo)