Puchar Polski w sezonie 2010/11

Wyniki spotkań w ramach okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2010/11.

Finał – 22 czerwca

  • ŁKS 1926 Łomża 4-0 Włókniarz Białystok

1/2 finału – 11 maja

  • ŁKS 1926 Łomża 3-0 Pogoń Łapy
  • Włókniarz Białystok 1-0 Cresovia Siemiatycze

1/4 finału – 27 marca

  • Cresovia Siemiatycze 1-0 Olimpia Zambrówrelacja z meczu
  • ŁKS 1926 Łomża 4-0 Tur Bielsk Podlaski
  • Znicz Suraż 4-4 Pogoń Łapy karne 4:5
  • Włókniarz Białystok 2-0 Sparta Augustów

1/8 finału – 21 listopada

  • Polonia Raczki 0-3 Sparta Augustów
  • ŁKS 1926 Łomża 2-1 Wigry Suwałki
  • Kolejarz Czeremcha 0-2 Tur Bielsk Podlaski
  • Sparta 1951 Szepietowo 1-2 Cresovia Siemiatycze
  • KS Michałowo 2-3 Pogoń Łapy pd.
  • Magnat Juchnowiec 0-3 Włókniarz Białystok
  • KS Sokoły 1-3 Znicz Suraż
  • Hetman Tykocin 1-7 Olimpia Zambrówrelacja z meczu

III runda – 13 października

  • GKS Stawiski 1-3 ŁKS 1926 Łomża
  • Narew Choroszcz 1-3 Hetman Tykocin
  • KS Sokoły 2-1 Piast Białystok
  • Puszcza Hajnówka 0-2 Cresovia Siemiatycze
  • KS Wasilków 2-3 Włókniarz Białystok
  • Magnat Juchnowiec 2-1 Promień Mońki
  • Wigry II Suwałki 3-0 Orzeł Kolno
  • Sparta 1951 Szepietowo 2-0 Hetman Białystok
  • Kolejarz Czeremcha 3-1 MKS Mielnik
  • Polonia Raczki 1-0 Wissa Szczuczyn
  • LZS Narewka 3-5 KS Michałowo pd.
  • Perspektywa Łomża 2-6 Olimpia Zambrówrelacja z meczu
  • Gryf Gródek 1-3 Pogoń Łapy
  • Rudnia Zabłudów 0-6 Tur Bielsk Podlaski
  • Sparta Augustów 3-1 Warmia Grajewo
  • Znicz Suraż 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka

II runda – 15 września

  • Sparta 1951 Szepietowo, Kolejarz Czeremcha, Polonia Raczki – wolny los.
  • GKS Stawiski 4-1 KS Miastkowo
  • Victoria Jedwabne 1-2 Narew Choroszcz
  • Pogoń II Łapy 0-4 KS Sokoły
  • LZS Kleosin 0-7 Puszcza Hajnówka
  • KS UM Krynki 3-3 KS Wasilków karne 5:6
  • Biebrza Goniądz 2-3 Magnat Juchnowiec pd.
  • Wigry II Suwałki 3-2 Pomorzanka Sejny

I runda – 18 sierpnia

  • Pomorzanka Sejny – wolny los.
  • KS Miastkowo 4-2 Forty Piątnica
  • KP Berezowo 2-3 Kolejarz Czeremcha
  • Pionier Brańsk 1-4 Puszcza Hajnówka
  • KS UM Krynki 3-2 Sudovia Szudziałowo
  • Orlęta Czyżew 2-4 KS Sokoły
  • Wigry II Suwałki 3-0 Sokół II Sokółka (wo)
  • Tur II Bielsk Podlaski 0-0 Pogoń II Łapy pd. k. 5-6
  • Krokus Dobrzyniówka 0-2 Magnat Juchnowiec
  • Biebrza Goniądz 2-1 Podlasiak Knyszyn
  • Narew Choroszcz 3-0 BKS Jagiellonia Białystok
  • GKS Łomża 2-8 Sparta 1951 Szepietowo
  • Atena Białystok 0-2 GKS Kleosin
  • Czarni Gródek 1-3 KS Wasilków pd.
  • GKS Stawiski 1-0 Korona Dobrzyniewo
  • Victoria Jedwabne 3-2 Krypnianka Krypno pd.
  • Rospuda Filipów 0-1 Polonia Raczki pd.

Runda wstępna – 7-8 sierpnia

  • LZS Choroszcz 0-5 Czarni Gródek
  • ŁKS 1926 II Łomża 1-2 KS Miastkowo pd.
  • KS Berezowo 2-1 Iskra Narew
  • GKS Orla 2-7 Pionier Brańsk
  • Supraślanka Supraśl 0-2 UM Krynki pd.
  • Bocian Boćki 2-5 Orlęta Czyżew
  • Grab Janówka 0-1 Wigry II Suwałki
  • MKS II Mielnik 0-1 Tur II Bielsk Podlaski pd.
  • Hydrobud Krynickie 0-5 Krokus Dobrzyniówka
  • Jasion Jasionówka 0-1 Biebrza Goniądz pd.
  • Promil Białystok 1-2 BKS Jagiellonia Białystok
  • GKS Łomża 3-1 COKiS Ciechanowiec
  • Atena Białystok 3-1 LZS Studzianki
  • GKS Stawiski 3-0 Skra Wizna
  • Victoria Jedwabne 3-2 KS Śniadowo
  • Rospuda Filipów 4-1 Kora Korycin pd.