Puchar Polski w sezonie 2011/12

Wyniki spotkań w ramach okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2011/12.

Finał – 13 czerwca

  • Dąb Dąbrowa Białostocka 1-2 ŁKS 1926 Łomża

1/2 finału – 9 maja

  • Olimpia Zambrów 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka pd. k. 3-4 – relacja
  • ŁKS 1926 Łomża 3-0 Wissa Szczuczyn

1/4 finału – 25 kwietnia

  • Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka (wo)
  • KS Michałowo 0-1 Olimpia Zambrów – relacja
  • Cresovia Siemiatycze 0-1 ŁKS 1926 Łomża
  • Włókniarz Białystok 1-2 Wissa Szczuczyn

1/8 finału – 20 listopada, 18 kwietnia

  • Cresovia Siemiatycze 4-1 Puszcza Hajnówka
  • LZS Narewka 3-5 KS Michałowo
  • Tur Bielsk Podlaski 0-4 Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Hetman Białystok 2-3 Włókniarz Białystok
  • Sparta 1951 Szepietowo 0-3 Olimpia Zambrów – relacja
  • Wigry II Suwałki 0-2 Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Biebrza Goniądz 0-8 ŁKS 1926 Łomża
  • Wissa Szczuczyn 4-3 Orzeł Kolno

1/16 finału – 12 października

  • Do gry przystępują zespoły z III i IV ligi.
  • MKS II Mielnik 3-5 Cresovia Siemiatycze
  • Puszcza Hajnówka 3-0 MKS Mielnik (wo)
  • Rudnia Zabłudów 1-4 Tur Bielsk Podlaski
  • Gryf Gródek 2-7 LZS Narewka
  • Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-3 Hetman Białystok
  • Sokół II Sokółka 3-6 Włókniarz Białystok
  • Narew Choroszcz 1-3 Sparta 1951 Szepietowo
  • Piast Białystok 2-3 Ruch Wysokie Mazowieckie
  • KS Michałowo 2-0 Pogoń Łapy
  • Znicz Suraż 1-8 Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Hetman Tykocin 1-2 ŁKS 1926 Łomża
  • Biebrza Goniądz 2-1 Promień Mońki
  • Wigry II Suwałki 3-1 Sparta Augustów
  • Victoria Jedwabne 0-3 Orzeł Kolno
  • Wissa Szczuczyn 2-0 Warmia Grajewo
  • Perspektywa Łomża 1-6 Olimpia Zambrów – relacja

III runda – 21 września

  • MKS II Mielnik 7-1 Kolejarz Czeremcha
  • Pogranicze Kuźnica Białostocka 6-1 Sudovia Szudziałowo
  • Grab Janówka 0-5 Wigry OSiR II Suwałki
  • Biebrza Goniądz 2-0 Promil Białystok
  • Victoria Jedwabne 1-0 Forty Piątnica
  • Iskra Narew 1-2 Rudnia Zabłudów
  • KS UM Krynki 2-3 Sokół II Sokółka
  • Narew Choroszcz, Piast Białystok – wolne losy

II runda – 24 sierpnia

  • Do gry przystępują zespoły z klasy okręgowej.
  • KS Berezowo 1-2 Kolejarz Czeremcha
  • Lambada Choroszcz 1-3 Rudnia Zabłudów
  • MKS II Mielnik 2-1 Orlęta Czyżew
  • Wigry II Suwałki 2-0 Polonia Raczki
  • Promil Białystok 2-2 Korona Dobrzyniewo pd. k. 3-1
  • UM Krynki 3-2 KS Wasilków pd.
  • Atena Białystok 2-4 Narew Choroszcz
  • KS Miastkowo 2-4 Forty Piątnica
  • Grab Janówka 5-1 Pomorzanka Sejny
  • Biebrza Goniądz 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny
  • Iskra Narew 5-2 KS Sokoły
  • LZS Izbiszcze 0-3 Sokół II Sokółka
  • COKiS Ciechanowiec 0-1 Piast Białystok
  • Sudovia Szudziałowo 3-0 BKS Jagiellonia Białystok (wo)
  • Victoria Jedwabne 4-2 Krypnianka Krypno
  • Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-1 Gieret Giby pd. k. 5-4

I runda – 30-31 lipca

  • Iskra Narew 3-7 KS Berezowo
  • GKP Orla 4-6 Lambada Choroszcz
  • Bocian Boćki 0-4 MKS II Mielnik
  • Kora Korycin 0-3 Wigry II Suwałki
  • Promil Białystok 2-1 Skra Wizna
  • Czarni Gródek 2-3 KS UM Krynki
  • Atena Białystok 4-2 Tur II Bielsk Podlaski pd.
  • GKS Łomża 1-8 KS Miastkowo
  • Grab Janówka 6-2 Rospuda Filipów
  • Supraślanka Supraśl 0-1 Biebrza Goniądz
  • Błyskawica Dubicze Cerkiewne 0-6 Iskra Narew
  • LZS Studzianki 3-3 LZS Izbiszcze pd. k. 6-7
  • COKiS Ciechanowiec 1-0 Pionier Brańsk
  • Hydrobud Krynickie 0-3 BKS Jagiellonia Białystok (wo)
  • Victoria Jedwabne 3-2 KS Śniadowo
  • Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-1 GKS Stawiski