Terminarz i wyniki

Terminarz II ligi na sezon 2016/17:

Kolejka 1 – 30-31 lipca 
Odra Opole 3:0 Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa 0:3 Polonia Bytom
Olimpia Elbląg 2:2 Raków Częstochowa
Warta Poznań 1:1 Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów 2:0 Olimpia Zambrów (relacja)
Gryf Wejherowo 2:1 Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo 0:3 Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik 0:0 Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg 0:0 Radomiak Radom

Kolejka 2 – 6-7 sierpnia 
Stal Stalowa Wola 1:2 Radomiak Radom 
Puszcza Niepołomice 3:0 Siarka Tarnobrzeg 
Rozwój Katowice 0:2 ROW 1964 Rybnik 
Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 Legionovia Legionowo 
Olimpia Zambrów 1:3 Gryf Wejherowo (relacja)
Kotwica Kołobrzeg 0:2 GKS Bełchatów 
Raków Częstochowa 3:1 Warta Poznań 
Polonia Bytom 0:0 Olimpia Elbląg 
Odra Opole 2:2 Polonia Warszawa 

Kolejka 3 – 13-14 sierpnia 
Polonia Warszawa 2:0 Stal Stalowa Wola 
Olimpia Elbląg 0:2 Odra Opole 
Warta Poznań 0:1 Polonia Bytom 
GKS Bełchatów 1:2 Raków Częstochowa 
Gryf Wejherowo 0:1 Kotwica Kołobrzeg 
Legionovia Legionowo 4:0 Olimpia Zambrów (relacja)
ROW 1964 Rybnik 1:2 Błękitni Stargard Szczeciński 
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Rozwój Katowice 
Radomiak Radom 0:1 Puszcza Niepołomice 

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia 
Stal Stalowa Wola 1:0 Puszcza Niepołomice 
Rozwój Katowice 1:1 Radomiak Radom 
Błękitni Stargard Szczeciński 3:1 Siarka Tarnobrzeg 
Olimpia Zambrów 1:0 ROW 1964 Rybnik (relacja)
Kotwica Kołobrzeg 2:0 Legionovia Legionowo 
Raków Częstochowa 4:1 Gryf Wejherowo 
Polonia Bytom 2:0 GKS Bełchatów 
Odra Opole 4:1 Warta Poznań 
Polonia Warszawa 1:1 Olimpia Elbląg 

Kolejka 5 – 24 sierpnia 
Olimpia Elbląg 1:1 Stal Stalowa Wola 
Warta Poznań 1:0 Polonia Warszawa 
GKS Bełchatów 0:0 Odra Opole 
Gryf Wejherowo 4:0 Polonia Bytom 
Legionovia Legionowo 0:0 Raków Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg 3:0 Olimpia Zambrów (relacja)
Radomiak Radom 2:1 Błękitni Stargard Szczeciński 
Puszcza Niepołomice 2:1 Rozwój Katowice

Kotwica Kołobrzeg 0:1 ROW 1964 Rybnik

Kolejka 6 – 27-28 sierpnia 
Stal Stalowa Wola 0:0 Rozwój Katowice 
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 Puszcza Niepołomice 
Olimpia Zambrów 0:0 Radomiak Radom (relacja)
Siarka Tarnobrzeg 2:2 Kotwica Kołobrzeg
Raków Częstochowa 3:1 ROW 1964 Rybnik 
Polonia Bytom 0:4 Legionovia Legionowo 
Odra Opole 2:1 Gryf Wejherowo 
Polonia Warszawa 2:1 GKS Bełchatów 
Olimpia Elbląg 6:1 Warta Poznań 

Kolejka 7 – 3-4 września 
Warta Poznań 3:3 Stal Stalowa Wola 
GKS Bełchatów 2:2 Olimpia Elbląg 
Gryf Wejherowo 0:0 Polonia Warszawa 
Legionovia Legionowo 1:3 Odra Opole 
ROW 1964 Rybnik 1:2 Polonia Bytom 
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Raków Częstochowa 
Radomiak Radom 3:2 Kotwica Kołobrzeg 
Puszcza Niepołomice 1:1 Olimpia Zambrów (relacja)
Rozwój Katowice 0:1 Błękitni Stargard Szczeciński 

Kolejka 8 – 10-11 września 
Stal Stalowa Wola 2:2 Błękitni Stargard Szczeciński 
Olimpia Zambrów 3:2 Rozwój Katowice
Kotwica Kołobrzeg 1:0 Puszcza Niepołomice 
Raków Częstochowa 3:0 Radomiak Radom 
Polonia Bytom 0:3 Siarka Tarnobrzeg 
Odra Opole 2:0 ROW 1964 Rybnik 
Polonia Warszawa 2:2 Legionovia Legionowo 
Olimpia Elbląg 0:0 Gryf Wejherowo 
Warta Poznań 1:1 GKS Bełchatów 

Kolejka 9 – 17-18 września 
GKS Bełchatów 5:1 Stal Stalowa Wola 
Gryf Wejherowo 2:3 Warta Poznań 
Legionovia Legionowo 2:2 Olimpia Elbląg 
Polonia Warszawa 0:1 ROW 1964 Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Odra Opole 
Radomiak Radom 1:0 Polonia Bytom 
Puszcza Niepołomice 0:2 Raków Częstochowa 
Rozwój Katowice 1:1 Kotwica Kołobrzeg 
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 Olimpia Zambrów (relacja)

Kolejka 10 – 24-25 września 
Stal Stalowa Wola 3:1 Olimpia Zambrów (relacja)
Kotwica Kołobrzeg 0:1 Błękitni Stargard Szczeciński 
Raków Częstochowa 3:0 Rozwój Katowice 
Polonia Bytom 1:2 Puszcza Niepołomice 
Odra Opole 0:0 Radomiak Radom 
Polonia Warszawa 2:2 Siarka Tarnobrzeg 
Olimpia Elbląg 3:2 ROW 1964 Rybnik 
Warta Poznań 0:2 Legionovia Legionowo 
GKS Bełchatów 2:3 Gryf Wejherowo 

Kolejka 11 – 1-2 października 
Gryf Wejherowo 0:1 Stal Stalowa Wola 
Legionovia Legionowo 1:0 GKS Bełchatów 
ROW 1964 Rybnik 1:2 Warta Poznań 
Siarka Tarnobrzeg 4:1 Olimpia Elbląg 
Radomiak Radom 1:0 Polonia Warszawa 
Puszcza Niepołomice 1:1 Odra Opole 
Rozwój Katowice 2:0 Polonia Bytom 
Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 Raków Częstochowa 
Olimpia Zambrów 2:1 Kotwica Kołobrzeg (relacja)

Kolejka 12 – 8-9 października 
Stal Stalowa Wola 3:1 Kotwica Kołobrzeg 
Raków Częstochowa 1:1 Olimpia Zambrów (relacja)
Polonia Bytom 2:0 Błękitni Stargard Szczeciński 
Odra Opole 2:0 Rozwój Katowice 
Polonia Warszawa 0:0 Puszcza Niepołomice 
Olimpia Elbląg 4:2 Radomiak Radom 
Warta Poznań 1:3 Siarka Tarnobrzeg 
GKS Bełchatów 1:0 ROW 1964 Rybnik 
Gryf Wejherowo 2:1 Legionovia Legionowo 

Kolejka 13 – 15-16 października 
Legionovia Legionowo 1:0 Stal Stalowa Wola 
ROW 1964 Rybnik 2:0 Gryf Wejherowo 
Siarka Tarnobrzeg 1:2 GKS Bełchatów 
Radomiak Radom 3:2 Warta Poznań 
Puszcza Niepołomice 1:1 Olimpia Elbląg 
Rozwój Katowice 1:1 Polonia Warszawa 
Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 Odra Opole 
Olimpia Zambrów 2:1 Polonia Bytom (relacja)
Kotwica Kołobrzeg 2:2 Raków Częstochowa 

Kolejka 14 – 22-23 października 
Stal Stalowa Wola 0:3 Raków Częstochowa 
Polonia Bytom 2:2 Kotwica Kołobrzeg 
Odra Opole 0:3 Olimpia Zambrów (relacja)
Polonia Warszawa 1:1 Błękitni Stargard Szczeciński 
Olimpia Elbląg 0:0 Rozwój Katowice 
Warta Poznań 0:0 Puszcza Niepołomice 
GKS Bełchatów 0:1 Radomiak Radom 
Gryf Wejherowo 2:2 Siarka Tarnobrzeg 
Legionovia Legionowo 1:1 ROW 1964 Rybnik 

Kolejka 15 – 29-30 października 
ROW 1964 Rybnik 1:1 Stal Stalowa Wola 
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Legionovia Legionowo 
Radomiak Radom 3:0 Gryf Wejherowo 
Puszcza Niepołomice 2:0 GKS Bełchatów 
Rozwój Katowice 2:0 Warta Poznań 
Błękitni Stargard Szczeciński 4:0 Olimpia Elbląg 
Olimpia Zambrów 1:0 Polonia Warszawa (relacja)
Kotwica Kołobrzeg 0:3 Odra Opole 
Raków Częstochowa 1:0 Polonia Bytom 

Kolejka 16 – 5-6 listopada 
Stal Stalowa Wola 1:0 Polonia Bytom 
Odra Opole 1:1 Raków Częstochowa 
Polonia Warszawa 2:0 Kotwica Kołobrzeg 
Olimpia Elbląg 2:0 Olimpia Zambrów (relacja)
Warta Poznań 2:1 Błękitni Stargard Szczeciński 
GKS Bełchatów 1:0 Rozwój Katowice 
Gryf Wejherowo 0:2 Puszcza Niepołomice 
Legionovia Legionowo 0:1 Radomiak Radom 
ROW 1964 Rybnik 0:1 Siarka Tarnobrzeg 

Kolejka 17 – 12-13 listopada 
Siarka Tarnobrzeg 2:2 Stal Stalowa Wola 
Radomiak Radom 2:0 ROW 1964 Rybnik 
Puszcza Niepołomice 1:0 Legionovia Legionowo 
Rozwój Katowice 3:1 Gryf Wejherowo 
Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 GKS Bełchatów 
Olimpia Zambrów 0:2 Warta Poznań (relacja)
Kotwica Kołobrzeg 2:2 Olimpia Elbląg 
Raków Częstochowa 3:1 Polonia Warszawa 
Polonia Bytom 0:1 Odra Opole 

Kolejka 18 – 19-20 listopada 
Stal Stalowa Wola 2:1 Odra Opole 
Polonia Bytom 1:1 Polonia Warszawa 
Raków Częstochowa 0:0 Olimpia Elbląg 
Kotwica Kołobrzeg 0:0 Warta Poznań 
Olimpia Zambrów 0:0 GKS Bełchatów (relacja)
Błękitni Stargard Szczeciński 6:1 Gryf Wejherowo 
Rozwój Katowice 2:3 Legionovia Legionowo 
Puszcza Niepołomice 2:0 ROW 1964 Rybnik 
Radomiak Radom 1:0 Siarka Tarnobrzeg 

Kolejka 19 – 26-27 listopada
Radomiak Radom 1:0 Stal Stalowa Wola 
Siarka Tarnobrzeg 3:2 Puszcza Niepołomice 
ROW 1964 Rybnik 2:1 Rozwój Katowice 
Legionovia Legionowo 1:1 Błękitni Stargard Szczeciński 
Gryf Wejherowo 1:1 Olimpia Zambrów (relacja)
GKS Bełchatów 0:1 Kotwica Kołobrzeg 
Warta Poznań 1:2 Raków Częstochowa 
Olimpia Elbląg 5:1 Polonia Bytom 
Polonia Warszawa 3:4 Odra Opole 

Kolejka 20 – 4-5 marca 
Stal Stalowa Wola 0:1 Polonia Warszawa 
Odra Opole 2:1 Olimpia Elbląg 
Polonia Bytom 1:2 Warta Poznań 
Raków Częstochowa 0:1 GKS Bełchatów 
Kotwica Kołobrzeg 1:3 Gryf Wejherowo 
Olimpia Zambrów 1:5 Legionovia Legionowo (relacja)
Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 ROW 1964 Rybnik 
Rozwój Katowice 0:0 Siarka Tarnobrzeg 
Puszcza Niepołomice 0:0 Radomiak Radom 

Kolejka 21 – 11-12 marca 
Puszcza Niepołomice 2:1 Stal Stalowa Wola 
Radomiak Radom 0:1 Rozwój Katowice 
Siarka Tarnobrzeg 1:1 Błękitni Stargard Szczeciński 
ROW 1964 Rybnik 2:0 Olimpia Zambrów (relacja)
Legionovia Legionowo 3:1 Kotwica Kołobrzeg 
Gryf Wejherowo 2:1 Raków Częstochowa 
GKS Bełchatów 0:1 Polonia Bytom 
Warta Poznań 1:3 Odra Opole 
Olimpia Elbląg 2:1 Polonia Warszawa 

Kolejka 22 – 18-19 marca 
Stal Stalowa Wola 1:1 Olimpia Elbląg 
Polonia Warszawa 1:1 Warta Poznań 
Odra Opole 3:1 GKS Bełchatów 
Polonia Bytom 1:0 Gryf Wejherowo 
Raków Częstochowa 5:1 Legionovia Legionowo 
ROW 1964 Rybnik 3:2 Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Zambrów 1:2 Siarka Tarnobrzeg (relacja)
Błękitni Stargard Szczeciński 0:0 Radomiak Radom 
Rozwój Katowice 0:1 Puszcza Niepołomice 

Kolejka 23 – 25-26 marca 
Rozwój Katowice 2:2 Stal Stalowa Wola 
Puszcza Niepołomice 2:0 Błękitni Stargard Szczeciński 
Radomiak Radom 1:1 Olimpia Zambrów (relacja)
Siarka Tarnobrzeg 2:1 Kotwica Kołobrzeg 
ROW 1964 Rybnik 1:2 Raków Częstochowa 
Legionovia Legionowo 3:0 Polonia Bytom 
Gryf Wejherowo 1:0 Odra Opole 
GKS Bełchatów 2:1 Polonia Warszawa 
Warta Poznań 1:2 Olimpia Elbląg 

Kolejka 24 – 1-2 kwietnia 
Stal Stalowa Wola 0:1 Warta Poznań 
Olimpia Elbląg 1:2 GKS Bełchatów 
Polonia Warszawa 1:3 Gryf Wejherowo 
Odra Opole 1:1 Legionovia Legionowo 
Polonia Bytom 2:0 ROW 1964 Rybnik 
Raków Częstochowa 4:2 Siarka Tarnobrzeg 
Kotwica Kołobrzeg 3:1 Radomiak Radom 
Olimpia Zambrów 1:2 Puszcza Niepołomice (relacja)
Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 Rozwój Katowice 

Kolejka 25 – 8-9 kwietnia 
Błękitni Stargard Szczeciński 2:2 Stal Stalowa Wola 
Rozwój Katowice 1:0 Olimpia Zambrów (relacja
Puszcza Niepołomice 2:1 Kotwica Kołobrzeg 
Radomiak Radom 0:0 Raków Częstochowa 
Siarka Tarnobrzeg 2:0 Polonia Bytom 
ROW 1964 Rybnik 0:6 Odra Opole 
Legionovia Legionowo 0:0 Polonia Warszawa 
Gryf Wejherowo 1:4 Olimpia Elbląg 
GKS Bełchatów 1:0 Warta Poznań 

Kolejka 26 – 15 kwietnia 
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 
Warta Poznań – Gryf Wejherowo 
Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo 
Polonia Warszawa – ROW 1964 Rybnik 
Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 
Polonia Bytom – Radomiak Radom 
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice 
Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice 
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński 

Kolejka 27 – 22-23 kwietnia 
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola 
Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg 
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa 
Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom 
Radomiak Radom – Odra Opole 
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Warszawa 
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg 
Legionovia Legionowo – Warta Poznań 
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów 

Kolejka 28 – 29-30 kwietnia 
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo 
GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo 
Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik 
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg 
Polonia Warszawa – Radomiak Radom 
Odra Opole – Puszcza Niepołomice 
Polonia Bytom – Rozwój Katowice 
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński 
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Zambrów 

Kolejka 29 – 6-7 maja 
Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 
Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa 
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Bytom 
Rozwój Katowice – Odra Opole 
Puszcza Niepołomice – Polonia Warszawa 
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 
Siarka Tarnobrzeg – Warta Poznań 
ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów 
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo 

Kolejka 30 – 13-14 maja 
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo 
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik 
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg 
Warta Poznań – Radomiak Radom 
Olimpia Elbląg – Puszcza Niepołomice 
Polonia Warszawa – Rozwój Katowice 
Odra Opole – Błękitni Stargard Szczeciński 
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów 
Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg 

Kolejka 31 – 17 maja 
Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola 
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom 
Olimpia Zambrów – Odra Opole 
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Warszawa 
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg 
Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 
Radomiak Radom – GKS Bełchatów 
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo 
ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo 

Kolejka 32 – 20-21 maja 
Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik 
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg 
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom 
GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice 
Warta Poznań – Rozwój Katowice 
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard Szczeciński 
Polonia Warszawa – Olimpia Zambrów 
Odra Opole – Kotwica Kołobrzeg 
Polonia Bytom – Raków Częstochowa 

Kolejka 33 – 27-28 maja 
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola 
Raków Częstochowa – Odra Opole 
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Warszawa 
Olimpia Zambrów – Olimpia Elbląg 
Błękitni Stargard Szczeciński – Warta Poznań 
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów 
Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo 
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo 
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik 

Kolejka 34 – 3-4 czerwca 
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom 
Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice 
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice 
GKS Bełchatów – Błękitni Stargard Szczeciński 
Warta Poznań – Olimpia Zambrów 
Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg 
Polonia Warszawa – Raków Częstochowa 
Odra Opole – Polonia Bytom