Terminarz spotkań

Terminarz spotkań rundy jesiennej JUNIOR STARSZY

 

I KOLEJKA 

25.08.2018: 

OLIMPIA Zambrów  MKS POGOŃ Łapy

WIGRY Suwałki – GKS Stawiski,

26.08.2018

MOSP Białystok – MOSiR Grajewo

RUCH Wysokie Mazowieckie – HETMAN Białystok

ŁKS 1926 Łomża – pauza

WISSA Szczuczyn – pauza

 

II KOLEJKA 

1.09.2018: 

MKS POGOŃ Łapy – MOSP Białystok, godz. 13:00

WISSA Szczuczyn – WIGRY Suwałki

2.09.2018: 

ŁKS 1926 Łomża – OLIMPIA Zambrów, godz. 11:00

3.09.2018: 

GKS Stawiski – RUCH Wysokie Mazowieckie, godz. 13:00

HETMAN Białystok – pauza

MOSiR Grajewo – pauza

 

III KOLEJKA 

8.09.2018

OLIMPIA Zambrów – HETMAN Białystok, godz. 11:00

MOSP Białystok – ŁKS 1926 Łomża, godz. 12:00

9.09.2018

MOSiR Grajewo – MKS POGOŃ Łapy, godz. 16:00

RUCH Wysokie Mazowieckie – WISSA Szczuczyn, godz. 15:00

WIGRY Suwałki – pauza

GKS Stawiski – pauza

 

IV KOLEJKA 

15.09.2018

HETMAN Białystok – MOSP Białystok

WIGRY Suwałki – RUCH Wysokie Mazowieckie

16.09.2018

GKS Stawiski – OLIMPIA Zambrów

17.09.2018

ŁKS 1926 Łomża – MOSiR Grajewo

MKS POGOŃ Łapy – pauza

WISSA Szczuczyn – pauza

 

V KOLEJKA 

21.09.2018

OLIMPIA Zambrów – WISSA Szczuczyn                  godz. 18:00

22.09.2018

MKS POGOŃ Łapy – ŁKS 1926 Łomża                     godz. 17:00

MOSiR Grajewo – HETMAN Białystok                       godz. 16:00

MOSP Białystok – GKS Stawiski                              godz. 13:00

RUCH Wysokie Mazowieckie – pauza

WIGRY Suwałki – pauza

 

VI KOLEJKA (29-30.09.2018):

28.09.2018

WISSA Szczuczyn – MOSP Białystok                       16:00

29.09.2018

HETMAN Białystok – MKS POGOŃ Łapy                    16:00

30.09.2018

WIGRY Suwałki – OLIMPIA Zambrów      13:00

GKS Stawiski – MOSiR Grajewo                                  11:00

ŁKS 1926 Łomża – pauza

RUCH Wysokie Mazowieckie – pauza

 

VII KOLEJKA (6-7.10.2018):

6.10.2018

OLIMPIA Zambrów – RUCH Wysokie Mazowieckie        12:00

MOSiR Grajewo – WISSA Szczuczyn        16:00

7.10.2018

ŁKS 1926 Łomża – HETMAN Białystok      11:00

MKS POGOŃ Łapy – GKS Stawiski           15:00

MOSP Białystok – WIGRY Suwałki           13:00

 

 

VIII KOLEJKA 

14.10.2018

GKS Stawiski – ŁKS 1926 Łomża                                    10:00

RUCH Wysokie Mazowieckie – MOSP Białystok              11:00

WIGRY Suwałki – MOSiR Grajewo                                  12:45

17.10.2018

WISSA Szczuczyn – MKS POGOŃ Łapy                    15:30

OLIMPIA Zambrów – pauza

HETMAN Białystok – pauza

 

IX KOLEJKA (20-21.10.2018):

20.10.2018

HETMAN Białystok – GKS Stawiski                           godz. 16:00

MKS POGOŃ Łapy – WIGRY Suwałki                         godz. 14:00

21.10.2018

ŁKS 1926 Łomża – WISSA Szczuczyn                                 godz. 11:00

MOSiR Grajewo – RUCH Wysokie Mazowieckie              godz. 15:30

MOSP Białystok – pauza

OLIMPIA Zambrów – pauza

 

X KOLEJKA (27-28.10.2018):

24.10.2018

OLIMPIA Zambrów – MOSP Białystok g. 17:45

27.10.2018

WISSA Szczuczyn – HETMAN Białystok g. 14:00

28.10.2018

RUCH Wysokie Mazowieckie – MKS POGOŃ Łapy g. 11:00

11.11.2018

WIGRY Suwałki – ŁKS 1926 Łomża g. 13:00

GKS Stawiski – pauza

MOSiR Grajewo – pauza

 

XI KOLEJKA (3-4.11.2018):

3.11.2018:

HETMAN Białystok – WIGRY Suwałki

4.11.2018:

MOSiR Grajewo – OLIMPIA Zambrów

GKS Stawiski – WISSA Szczuczyn

ŁKS 1926 Łomża – RUCH Wysokie Mazowieckie MKS

POGOŃ Łapy – pauza MOSP Białystok – pauza

 

Zaległe spotkanie:

11.11.2018:

WIGRY Suwałki – ŁKS 1926 Łomża g. 13:00