Ruchy transferowe w zespole Olimpii Zambrów

Wszyscy trzecioligowcy z województwa podlaskiego testują kolejnych zawodników, którzy mogliby pomóc im w spokojnym utrzymaniu na tym szczeblu rozgrywek. Podobnie czyni Olimpia Zambrów, która pozyskała już kilku ciekawych zawodników.

Z zespołem zambrowskiej Olimpii dogadali się Tomasz Jakuszewski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Paweł Jurgielewicz (bez klubu, ostatnio Olimpia Elbląg) i Radosław Korzątkowski (Supraślanka Supraśl). Największym wzmocnieniem wydaje się pozyskanie z Wysokiego Mazowieckiego Tomasza Jakuszewskiego, który szczególnie wyróżnia się w sparingach.

Przesądzone jest odejście Tomasza Staniórskiego i Adriana Citko, którzy w rundzie wiosennej na pewno nie będą reprezentowali barw Olimpii Zambrów. Występujący w formacji obronnej Staniórski postanowił wrócić do rodzimego ŁKS-u Łomża, w którym obecnie trenuje. W ostatnią sobotę trener Zbigniew Skoczylas podjął decyzję o rezygnacji z usług Adriana Citko, który zmuszony będzie poszukać sobie nowego pracodawcy.

W najbliższym sparingu Olimpia Zambrów skonfrontuje się z ekipą czwartoligowego ŁKS-u Łomża. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 13 lutego o godzinie 12:00 na sztucznej murawie w Ostrołęce.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *