Rusza przedsprzedaż biletów na Radomiak

We czwartek 7 listopada rusza przedsprzedaż biletów na sobotni mecz 16. kolejki II ligi, w którym Olimpia przed własną publicznością skonfrontuje się z Radomiakiem Radom. Wejściówki w cenie 10 złotych dostępne będą w siedzibie klubu przy ul. Wyszyńskiego 8.

Przedsprzedaż biletów

Bilety na spotkanie z Radomiakiem Radom w przedsprzedaży będzie można kupić w siedzibie klubu w czwartek i w piątek. W tym celu należy kontaktować się z Panem Zbigniewem Stańczykiem pod numerem telefonu 501 867 920. W dniu meczu sprzedaż biletów w kasie, która będzie zlokalizowana w holu wejścia do hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1, rozpocznie się o godzinie 12:00.

Parking

Parking pod siedzibą klubu będzie dostępny tylko dla przedstawicieli Polskiego i Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, piłkarzy oraz gości VIP. Ogólnodostępny parking dla kibiców będzie znajdował się pod głównym wejściem do Miejskiego Gimnazjum nr 1. Z uwagi na organizację i ruch pieszy kibiców prosimy nie parkować pojazdów przy hali sportowej od strony boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Catering i toalety

W przerwie spotkania dla kibiców zostaną udostępnione toalety znajdujące się w szczycie budynku klubowego, gdzie bez kłopotów będzie można dostać się wprost z trybun obiektu. Na placu w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby klubu będzie znajdował się także punkt gastronomiczny dla fanów.

Ważne informacje

Główne wejście będzie znajdowało się od strony hali MG1. Przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dowodu tożsamości lub innego dokumentu z fotografią. Informujemy, że osoby, które opuszczą trybuny w przerwie meczu, nie będą mogły ponownie wejść na teren obiektu. Cała impreza będzie nagrywana przez mobilny monitoring i zabezpieczana przez profesjonalną firmę ochroniarską.

Jeden komentarz na temat artykułu “Rusza przedsprzedaż biletów na Radomiak

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *