Sezon 2012/13

Sezon 2013/14 w wykonaniu Olimpii Zambrów.

Kadra na rundę jesienną:

Bramkarze:

Piotr Czapliński
Mateusz Konopka
Marcin Kapica

Obrońcy:

Mariusz Gogol
Paweł Olszewski
Łukasz Piłatowski
Michał Steć
Rafał Szczepanik

Pomocnicy:

Bartłomiej Dołubizna
Rafał Dzierbicki
Jacek Gagacki
Emil Gołaszewski
Łukasz Grzybowski
Michał Hryszko
Tomasz Jakuszewski
Przemysław Jastrzębski
Michał Kuczałek
Natan Kulesza
Bartosz Sobótka

Napastnicy:

Arkadiusz Ciach
Michał Poduch
Kamil Zapolnik

Kadra na rundę wiosenną:

Bramkarze:

Piotr Czapliński
Mateusz Konopka
Marcin Kapica

Obrońcy:

Rafał Darda
Mariusz Gogol
Paweł Olszewski
Łukasz Piłatowski
Karol Skawski
Bartosz Sobótka

Pomocnicy:

Bartłomiej Dołubizna
Emil Gołaszewski
Łukasz Grzybowski
Michał Hryszko
Tomasz Jakuszewski
Przemysław Jastrzębski
Michał Kuczałek
Natan Kulesza
Michał Steć

Napastnicy:

Michał Poduch
Kamil Zapolnik

Trenerem zespołu w sezonie 2013/14 był Krzysztof Zalewski.

Transfery przed rundą jesienną:

Przybyli:

Marcin Kapica (z drużyny juniorów)
Michał Steć (Chojniczanka Chojnice)
Rafał Dzierbicki (GKS Bełchatów – Młoda Ekstraklasa)
Bartosz Sobótka (Mrągowia Mrągowo)
Arkadiusz Ciach (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)
Jacek Gagacki (KS Wasilków)
Bartłomiej Dołubizna (Pogoń Siedlce)

Odeszli:

Bartosz Wyrzykowski (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)
Tomasz Jaworowski (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)
Łukasz Wiśniewski (Sparta 1951 Szepietowo)
Bartosz Pieńkowski (Victoria Jedwabne)

Transfery przed rundą wiosenną:

Przybyli:

Rafał Darda (KS Polkowice)
Andrzej Kosiński (Jagiellonia II Białystok)
Adrian Mleczek (ŁKS 1926 Łomża)
Karol Skawski (z drużyny juniorów)

Odeszli:

Arkadiusz Ciach (Ostrovia Ostrów Mazowiecka)
Rafał Dzierbicki (Płomień Ełk)
Jacek Gagacki (KS Wasilków)
Rafał Szczepanik (KS Wasilków)

Czołówka klasyfikacji strzelców III ligi:

22 gole – Mariusz Machniak (Mrągowia Mrągowo),
21 goli
 – Paweł Kowalewski (Granica Kętrzyn),
20 goli – Michał Twardowski (Płomień Ełk),
16 goli – Piotr Trafarski (MKS Korsze),
15 goli – Wojciech Figurski (Start Działdowo),
14 goli – Kamil Zapolnik (Olimpia Zambrów),
13 goli – Michał Poduch (Olimpia Zambrów),
12 goli – Michał Miller (MKS Korsze), Piotr Murawski (Tur Bielsk Podlaski),
11 goli – Piotr Bondziul (Dąb Dąbrowa Białostocka),
10 goli – Radosław Guzowski (Wissa Szczuczyn), Maciej Orpik (Dąb Dąbrowa Białostocka),
9 goli – Michał Hryszko (Olimpia Zambrów), Grzegorz Komorowski (Płomień Ełk), Ernest Konon (Dąb Dąbrowa Białostocka), Piotr Piceluk (Motor Lubawa), Marek Śnieżawski (Sokół Ostróda 7, Motor Lubawa 2), Marcin Truszkowski (ŁKS 1926 Łomża).

Strzelcy bramek dla Olimpii Zambrów:

14 goli – Kamil Zapolnik
13 goli – Michał Poduch
9 goli – Michał Hryszko
6 goli – Tomasz Jakuszewski
5 goli – Przemysław Jastrzębski
4 gole – Tomasz Jaworowski
3 gole – Łukasz Grzybowski
2 gole – Łukasz Piłatowski
1 gol – Mariusz Gogol, Rafał Szczepanik, Michał Szóstko.

Okręgowy Puchar Polski w sezonie 2012/13:

Terminarz i wyniki spotkań w ramach okręgowego Pucharu Polski w sezonie 2012/13.

Finał – 12 czerwca

  • ŁKS 1926 Łomża – Dąb Dąbrowa Białostocka 4:1

1/2 finału – 15 maja

  • ŁKS 1926 Łomża – Wissa Szczuczyn 5:0
  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Olimpia Zambrów 1:0 – relacja z meczu

1/4 finału – 24 kwietnia

  • Sokół Sokółka – Wissa Szczuczyn 2:3
  • Gryf Gródek – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2
  • Magnat Juchnowiec Kościelny – ŁKS 1926 Łomża 1:5
  • Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów 0:3 – relacja z meczu

1/8 finału – 16 marca

  • Gieret Giby – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:6
  • Wigry II Suwałki – Wissa Szczuczyn 0:2
  • ŁKS 1926 II Łomża – Olimpia Zambrów 1:3 – relacja z meczu
  • Sparta 1951 Szepietowo – ŁKS 1926 Łomża 1:2
  • Sokół Sokółka – KS Wasilków 4:3 pd.
  • KS Sokoły – Magnat Juchnowiec Kościelny 0:4
  • Puszcza Hajnówka – Tur Bielsk Podlaski 1:2 pd.
  • Rudnia Zabłudów – Gryf Gródek 1:6

IV runda – 17 października

  • Do gry przystępują zespoły z III i IV ligi.
  • Gieret Giby – Sparta Augustów 1:0
  • Wigry II Suwałki – Warmia Grajewo 2:0
  • Victoria Jedwabne – Olimpia Zambrów 2:4 – relacja z meczu
  • ŁKS 1926 II Łomża – Orzeł Kolno 4:1
  • Rudnia Zabłudów – Hetman Białystok 4:1
  • KS Wasilków – Włókniarz Białystok 6:1
  • Sudovia Szudziałowo – Sokół Sokółka 2:3
  • KS Sokoły – Pogoń Łapy 1:0
  • MKS Mielnik – Tur Bielsk Podlaski 0:3
  • Puszcza Hajnówka – Cresovia Siemiatycze 1:0
  • Znicz Suraż – Sparta 1951 Szepietowo 0:1
  • Magnat Juchnowiec – LZS Narewka 2:1
  • Hetman Tykocin – ŁKS 1926 Łomża 0:4
  • KS Michałowo – Gryf Gródek 2:4
  • Piast Białystok – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:4
  • Promień Mońki – Wissa Szczuczyn 1:4

III runda – 12 września

  • MKS Mielnik, Gieret Giby – wolny los
  • Aptel Białystok – Sudovia Szudziałowo 3:5
  • Pionier Brańsk – KS Sokoły 1:5
  • Orzeł Kleszczele – Rudnia Zabłudów 2:5 pd.
  • Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków 0:4
  • Kora Korycin – Wigry II Suwałki 1:5
  • Victoria Jedwabne – Narew Choroszcz 1:0
  • ŁKS 1926 II Łomża – KS Śniadowo 2:0

II runda – 15 sierpnia

  • Do gry przystępują zespoły z klasy okręgowej.
  • KS Śniadowo, Znicz Suraż – wolny los
  • KS Wasilków – Lambada Choroszcz 4:0
  • Aptel Białystok – Krypnianka Krypno 5:0
  • Atena Białystok – Sudovia Szudziałowo 2:7
  • Skra Wizna – ŁKS 1926 II Łomża 1:3
  • Pionier Brańsk – Orlęta Czyżew 3:2
  • Orzeł Kleszczele – Iskra Narew 5:1
  • Tur II Bielsk Podlaski – MKS Mielnik 2:5
  • Ruch Wysokie Mazowieckie – Forty Piątnica 1:0
  • Kolejarz Czeremcha – Rudnia Zabłudów 0:4
  • Kora Korycin – Pomorzanka Sejny 3:2
  • UM Krynki – Gieret Giby 2:6
  • Victoria Jedwabne – Polonia Raczki 2:1 pd.
  • Rospuda Filipów – Wigry II Suwałki 1:4
  • KS Sokoły – Korona Dobrzyniewo Duże 3:0

I runda – 5 sierpnia

  • Hydrobud Krynickie – Lambada Choroszcz 1:5
  • Aptel Białystok – Podlasiak Knyszyn 3:0
  • Atena Białystok – Supraślanka Supraśl 4:1
  • Skra Wizna – Orzeł Tykocin 3:1
  • Iskra Wyszki – Pionier Brańsk 1:5
  • GKS Orla – Orzeł Kleszczele 0:5
  • Bocian Boćki – Tur II Bielsk Podlaski 2:3
  • COKiS Ciechanowiec – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:4
  • Błyskawica Dubicze Cerkiewne – Kolejarz Czeremcha 2:4
  • LZS Studzianki – Kora Korycin 1:2
  • Pogranicze Kuźnica Białostocka – UM Krynki 3:4
  • Victoria Jedwabne – KS Miastkowo 8:1
  • Grab Janówka – Rospuda Filipów 1:2
  • Czarni Gródek – KS Sokoły 1:4

Terminarz i wyniki III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2012/13:

1. kolejka – 11-12 sierpnia

  • Wissa Szczuczyn – Dąb Dąbrowa Białostocka 3:1
  • Warmia Grajewo – Granica Kętrzyn 2:3
  • Olimpia 2004 Elbląg – Huragan Morąg 3:3
  • Start Działdowo – Motor Lubawa 1:1
  • Sokół Ostróda – MKS Korsze – 0:2
  • Orzeł Kolno – ŁKS 1926 Łomża 0:1
  • Płomień Ełk – Mrągowia Mrągowo 2:4
  • Olimpia Zambrów – Tur Bielsk Podlaski 2:0 – relacja z meczu

2. kolejka – 18-19 sierpnia

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Tur Bielsk Podlaski 2:1
  • Mrągowia Mrągowo – Olimpia Zambrów 1:0 – relacja z meczu
  • ŁKS 1926 Łomża – Płomień Ełk 1:2
  • MKS Korsze – Orzeł Kolno 5:0
  • Motor Lubawa – Sokół Ostróda 1:2
  • Huragan Morąg – Start Działdowo 3:1
  • Granica Kętrzyn – Olimpia 2004 Elbląg 4:2
  • Wissa Szczuczyn – Warmia Grajewo 1:0

3. kolejka – 22 sierpnia

  • Warmia Grajewo – Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0
  • Olimpia 2004 Elbląg – Wissa Szczuczyn 0:0
  • Start Działdowo – Granica Kętrzyn 1:2
  • Sokół Ostróda – Huragan Morąg 0:1
  • Orzeł Kolno – Motor Lubawa 1:4
  • Płomień Ełk – MKS Korsze 6:0
  • Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża 0:1 – relacja z meczu
  • Tur Bielsk Podlaski – Mrągowia Mrągowo 1:3

4. kolejka – 25-26 sierpnia

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Mrągowia Mrągowo 0:3
  • ŁKS 1926 Łomża – Tur Bielsk Podlaski 2:1
  • MKS Korsze – Olimpia Zambrów 1:0 – relacja z meczu
  • Motor Lubawa – Płomień Ełk 1:3
  • Huragan Morąg – Orzeł Kolno 2:0
  • Granica Kętrzyn – Sokół Ostróda 2:0
  • Wissa Szczuczyn – Start Działdowo 0:0
  • Warmia Grajewo – Olimpia 2004 Elbląg 1:1

5. kolejka – 1-2 września

  • Olimpia 2004 Elbląg – Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1
  • Start Działdowo – Warmia Grajewo 0:1
  • Sokół Ostróda – Wissa Szczuczyn 5:1
  • Orzeł Kolno – Granica Kętrzyn 1:2
  • Płomień Ełk – Huragan Morąg 1:1
  • Olimpia Zambrów – Motor Lubawa 2:1 – relacja z meczu
  • Tur Bielsk Podlaski – MKS Korsze 2:2
  • Mrągowia Mrągowo – ŁKS 1926 Łomża 3:1

6. kolejka – 5 września

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – ŁKS 1926 Łomża 1:4
  • MKS Korsze – Mrągowia Mrągowo 2:4
  • Motor Lubawa – Tur Bielsk Podlaski 0:0
  • Huragan Morąg – Olimpia Zambrów 0:1 – relacja z meczu
  • Granica Kętrzyn – Płomień Ełk 1:0
  • Wissa Szczuczyn – Orzeł Kolno 6:0
  • Warmia Grajewo – Sokół Ostróda 2:4
  • Olimpia 2004 Elbląg – Start Działdowo 4:1

7. kolejka – 8-9 września

  • Start Działdowo – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0
  • Sokół Ostróda – Olimpia 2004 Elbląg 0:2
  • Orzeł Kolno – Warmia Grajewo 1:5
  • Płomień Ełk – Wissa Szczuczyn 2:0
  • Olimpia Zambrów – Granica Kętrzyn 4:0 – relacja z meczu
  • Tur Bielsk Podlaski – Huragan Morąg 1:0
  • Mrągowia Mrągowo – Motor Lubawa 0:3
  • ŁKS 1926 Łomża – MKS Korsze 2:0

8. kolejka – 15-16 września

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – MKS Korsze 2:1
  • Motor Lubawa – ŁKS 1926 Łomża 0:3
  • Huragan Morąg – Mrągowia Mrągowo 1:2
  • Granica Kętrzyn – Tur Bielsk Podlaski 0:3
  • Wissa Szczuczyn – Olimpia Zambrów 2:3 – relacja z meczu
  • Warmia Grajewo – Płomień Ełk 1:1
  • Olimpia 2004 Elbląg – Orzeł Kolno 3:0
  • Start Działdowo – Sokół Ostróda 3:1

9. kolejka – 22-23 września

  • Sokół Ostróda – Dąb Dąbrowa Białostocka 3:2
  • Orzeł Kolno – Start Działdowo 0:2
  • Płomień Ełk – Olimpia 2004 Elbląg 2:1
  • Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo 3:1 – relacja z meczu
  • Tur Bielsk Podlaski – Wissa Szczuczyn 2:1
  • Mrągowia Mrągowo – Granica Kętrzyn 4:0
  • ŁKS 1926 Łomża – Huragan Morąg 2:0
  • MKS Korsze – Motor Lubawa 1:2

10. kolejka – 29-30 września

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Motor Lubawa 2:3
  • Huragan Morąg – MKS Korsze 0:0
  • Granica Kętrzyn – ŁKS 1926 Łomża 2:0
  • Wissa Szczuczyn – Mrągowia Mrągowo 1:1
  • Warmia Grajewo – Tur Bielsk Podlaski 0:0
  • Olimpia 2004 Elbląg – Olimpia Zambrów 0:1 – relacja z meczu
  • Start Działdowo – Płomień Ełk 1:1
  • Sokół Ostróda – Orzeł Kolno 1:0

11. kolejka – 6-7 października

  • Orzeł Kolno – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1
  • Płomień Ełk – Sokół Ostróda 0:4
  • Olimpia Zambrów – Start Działdowo 2:1 – relacja z meczu
  • Tur Bielsk Podlaski – Olimpia 2004 Elbląg 1:2
  • Mrągowia Mrągowo – Warmia Grajewo 1:0
  • ŁKS 1926 Łomża – Wissa Szczuczyn 1:2
  • MKS Korsze – Granica Kętrzyn 7:0
  • Motor Lubawa – Huragan Morąg 1:1

12. kolejka – 13-14 października

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Huragan Morąg 0:1
  • Granica Kętrzyn – Motor Lubawa 2:0
  • Wissa Szczuczyn – MKS Korsze 1:2
  • Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża 1:0
  • Olimpia 2004 Elbląg – Mrągowia Mrągowo 2:1
  • Start Działdowo – Tur Bielsk Podlaski 2:1
  • Sokół Ostróda – Olimpia Zambrów 2:1 – relacja z meczu
  • Orzeł Kolno – Płomień Ełk 1:4

13. kolejka – 20-21 października

  • Płomień Ełk – Dąb Dąbrowa Białostocka 2:3
  • Olimpia Zambrów – Orzeł Kolno 6:0 – relacja z meczu
  • Tur Bielsk Podlaski – Sokół Ostróda 1:1
  • Mrągowia Mrągowo – Start Działdowo 0:1
  • ŁKS 1926 Łomża – Olimpia 2004 Elbląg 0:2
  • MKS Korsze – Warmia Grajewo 4:1
  • Motor Lubawa – Wissa Szczuczyn 0:3
  • Huragan Morąg – Granica Kętrzyn 1:2

14. kolejka – 27-28 października

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Granica Kętrzyn 2:4
  • Wissa Szczuczyn – Huragan Morąg 1:0
  • Warmia Grajewo – Motor Lubawa 3:1
  • Olimpia 2004 Elbląg – MKS Korsze 1:1
  • Start Działdowo – ŁKS 1926 Łomża 0:0
  • Sokół Ostróda – Mrągowia Mrągowo 1:1
  • Orzeł Kolno – Tur Bielsk Podlaski 2:5
  • Płomień Ełk – Olimpia Zambrów 0:0 – relacja z meczu

15. kolejka – 3-4 listopada

  • Olimpia Zambrów – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0 – relacja z meczu
  • Tur Bielsk Podlaski – Płomień Ełk 0:1
  • Mrągowia Mrągowo – Orzeł Kolno 3:1
  • ŁKS 1926 Łomża – Sokół Ostróda 3:0
  • MKS Korsze – Start Działdowo 3:0
  • Motor Lubawa – Olimpia 2004 Elbląg 0:4
  • Huragan Morąg – Warmia Grajewo 1:0
  • Granica Kętrzyn – Wissa Szczuczyn 1:2

16. kolejka – 10-11 listopada

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Wissa Szczuczyn 1:1
  • Granica Kętrzyn – Warmia Grajewo 2:2
  • Huragan Morąg – Olimpia 2004 Elbląg 0:1
  • Motor Lubawa – Start Działdowo 1:2
  • MKS Korsze – Sokół Ostróda 1:0
  • ŁKS 1926 Łomża – Orzeł Kolno 3:0
  • Mrągowia Mrągowo – Płomień Ełk 0:1
  • Tur Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów 1:0 – relacja z meczu

17. kolejka – 17-18 listopada

  • Tur Bielsk Podlaski – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1
  • Olimpia Zambrów – Mrągowia Mrągowo 3:0 – relacja z meczu
  • Płomień Ełk – ŁKS 1926 Łomża 0:3
  • Orzeł Kolno – MKS Korsze 0:2
  • Sokół Ostróda – Motor Lubawa 2:1
  • Start Działdowo – Huragan Morąg 2:2
  • Olimpia 2004 Elbląg – Granica Kętrzyn 3:0
  • Warmia Grajewo – Wissa Szczuczyn 1:2

18. kolejka (8-9 maja)

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Warmia Grajewo 2:0
  • Wissa Szczuczyn – Olimpia 2004 Elbląg 1:0
  • Granica Kętrzyn – Start Działdowo 0:1
  • Huragan Morąg – Sokół Ostróda 1:1
  • Motor Lubawa – Orzeł Kolno 2:1
  • MKS Korsze – Płomień Ełk 2:1
  • ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Zambrów 2:2 – relacja z meczu
  • Mrągowia Mrągowo – Tur Bielsk Podlaski 5:1

19. kolejka (6-7 kwietnia)

  • Mrągowia Mrągowo – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:0
  • Tur Bielsk Podlaski – ŁKS 1926 Łomża 0:0
  • Olimpia Zambrów – MKS Korsze 3:0 – relacja z meczu
  • Płomień Ełk – Motor Lubawa 4:0
  • Orzeł Kolno – Huragan Morąg 0:4
  • Sokół Ostróda – Granica Kętrzyn 1:0
  • Start Działdowo – Wissa Szczuczyn 1:1
  • Olimpia 2004 Elbląg – Warmia Grajewo 1:1

20. kolejka (13-14 kwietnia)

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Olimpia 2004 Elbląg 2:0
  • Warmia Grajewo – Start Działdowo 1:1
  • Wissa Szczuczyn – Sokół Ostróda 0:3 – walkower (gra nieuprawnionego zawodnika), na boisku 1:2
  • Granica Kętrzyn – Orzeł Kolno 1:1
  • Huragan Morąg – Płomień Ełk 4:3
  • Motor Lubawa – Olimpia Zambrów 0:0 – relacja z meczu
  • MKS Korsze – Tur Bielsk Podlaski 3:0
  • ŁKS 1926 Łomża – Mrągowia Mrągowo 0:3

21. kolejka (20-21 kwietnia)

  • ŁKS 1926 Łomża – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:3
  • Mrągowia Mrągowo – MKS Korsze 3:2
  • Tur Bielsk Podlaski – Motor Lubawa 1:0
  • Olimpia Zambrów – Huragan Morąg 1:0 – relacja z meczu
  • Płomień Ełk – Granica Kętrzyn 3:1
  • Orzeł Kolno – Wissa Szczuczyn 0:3 – walkower (gra nieuprawnionego zawodnika), na boisku 1:1
  • Sokół Ostróda – Warmia Grajewo 2:0
  • Start Działdowo – Olimpia 2004 Elbląg 1:0

22. kolejka (27-28 kwietnia)

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Start Działdowo 1:1
  • Olimpia 2004 Elbląg – Sokół Ostróda 0:0
  • Warmia Grajewo – Orzeł Kolno 1:1
  • Wissa Szczuczyn – Płomień Ełk 0:1
  • Granica Kętrzyn – Olimpia Zambrów 0:1 – relacja z meczu
  • Huragan Morąg – Tur Bielsk Podlaski 0:1
  • Motor Lubawa – Mrągowia Mrągowo 0:1
  • MKS Korsze – ŁKS 1926 Łomża 1:0

23. kolejka (4-5 maja)

  • MKS Korsze – Dąb Dąbrowa Białostocka 4:3
  • ŁKS 1926 Łomża – Motor Lubawa 1:1
  • Mrągowia Mrągowo – Huragan Morąg 0:2
  • Tur Bielsk Podlaski – Granica Kętrzyn 3:1
  • Olimpia Zambrów – Wissa Szczuczyn 4:0 – relacja z meczu
  • Płomień Ełk – Warmia Grajewo 2:0
  • Orzeł Kolno – Olimpia 2004 Elbląg 0:4
  • Sokół Ostróda – Start Działdowo 0:0

24. kolejka (11-12 maja)

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Sokół Ostróda 4:2
  • Start Działdowo – Orzeł Kolno 1:2
  • Olimpia 2004 Elbląg – Płomień Ełk 0:1
  • Warmia Grajewo – Olimpia Zambrów 1:7 – relacja z meczu
  • Wissa Szczuczyn – Tur Bielsk Podlaski 1:2
  • Granica Kętrzyn – Mrągowia Mrągowo 1:0
  • Huragan Morąg – ŁKS 1926 Łomża 3:2
  • Motor Lubawa – MKS Korsze 2:6

25. kolejka (18-19 maja)

  • Motor Lubawa – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:2
  • MKS Korsze – Huragan Morąg 0:3
  • ŁKS 1926 Łomża – Granica Kętrzyn 2:0
  • Mrągowia Mrągowo – Wissa Szczuczyn 2:1
  • Tur Bielsk Podlaski – Warmia Grajewo 0:1
  • Olimpia Zambrów – Olimpia 2004 Elbląg 0:0 – relacja z meczu
  • Płomień Ełk – Start Działdowo 0:0
  • Orzeł Kolno – Sokół Ostróda 0:3

26. kolejka (25-26 maja)

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Orzeł Kolno 2:1
  • Sokół Ostróda – Płomień Ełk 1:1
  • Start Działdowo – Olimpia Zambrów 2:0 – relacja z meczu
  • Olimpia 2004 Elbląg – Tur Bielsk Podlaski 1:0
  • Warmia Grajewo – Mrągowia Mrągowo 2:3
  • Wissa Szczuczyn – ŁKS 1926 Łomża 5:2
  • Granica Kętrzyn – MKS Korsze 2:0
  • Huragan Morąg – Motor Lubawa 1:1

27. kolejka (29 maja)

  • Huragan Morąg – Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1
  • Motor Lubawa – Granica Kętrzyn 4:2
  • MKS Korsze – Wissa Szczuczyn 0:1
  • ŁKS 1926 Łomża – Warmia Grajewo 3:0
  • Mrągowia Mrągowo – Olimpia 2004 Elbląg 2:0
  • Tur Bielsk Podlaski – Start Działdowo 2:1
  • Olimpia Zambrów – Sokół Ostróda 5:0  relacja z meczu
  • Płomień Ełk – Orzeł Kolno 6:0

28. kolejka (1-2 czerwca)

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Płomień Ełk 2:2
  • Orzeł Kolno – Olimpia Zambrów 2:3 – relacja z meczu
  • Sokół Ostróda – Tur Bielsk Podlaski 0:0
  • Start Działdowo – Mrągowia Mrągowo 2:0
  • Olimpia 2004 Elbląg – ŁKS 1926 Łomża 3:0
  • Warmia Grajewo – MKS Korsze 2:1
  • Wissa Szczuczyn – Motor Lubawa 1:0
  • Granica Kętrzyn – Huragan Morąg 3:0

29. kolejka (8 czerwca)

  • Granica Kętrzyn – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:4
  • Huragan Morąg – Wissa Szczuczyn 1:1
  • Motor Lubawa – Warmia Grajewo 3:2
  • MKS Korsze – Olimpia 2004 Elbląg 2:3
  • ŁKS 1926 Łomża – Start Działdowo 0:3
  • Mrągowia Mrągowo – Sokół Ostróda 0:3
  • Tur Bielsk Podlaski – Orzeł Kolno 4:0
  • Olimpia Zambrów – Płomień Ełk 4:0 – relacja z meczu

30. kolejka (15 czerwca)

  • Dąb Dąbrowa Białostocka – Olimpia Zambrów 2:0 – relacja z meczu
  • Płomień Ełk – Tur Bielsk Podlaski 2:0
  • Orzeł Kolno – Mrągowia Mrągowo 0:3
  • Sokół Ostróda – ŁKS 1926 Łomża 0:3
  • Start Działdowo – MKS Korsze 4:0
  • Olimpia 2004 Elbląg – Motor Lubawa 1:4
  • Warmia Grajewo – Huragan Morąg 1:3
  • Wissa Szczuczyn – Granica Kętrzyn 2:0

Tabela końcowa w sezonie 2012/13:

Lp.DrużynaMZRPPktBramki
1.Olimpia Zambrów3019476159:20
2.Mrągowia Mrągowo3019295954:34
3.Płomień Ełk3015785254:36
4.Olimpia 2004 Elbląg3014794946:30
5.Wissa Szczuczyn30145114743:38
6.Start Działdowo30121084637:29
7.Sokół Ostróda30137104642:38
8.MKS Korsze30143134555:48
9.ŁKS 1926 Łomża30134134342:38
10.Dąb Dąbrowa Białostocka30134134349:45
11.Huragan Morąg30119104240:33
12.Granica Kętrzyn30132154138:56
13.Tur Bielsk Podlaski30117124035:36
14.Motor Lubawa3086163038:55
15.Warmia Grajewo3077162835:54
16.Orzeł Kolno301227515:92