Skrót meczu oraz zapis konferencji prasowej po meczu z Wisłą

Zapraszamy do obejrzenia skrótu video oraz materiału z konferencji prasowej po sobotnim meczu 34. kolejki II ligi, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się na własnym stadionie z Wisłą Puławy. Materiał – www.zambrow.org.

9 komentarze na temat artykułu “Skrót meczu oraz zapis konferencji prasowej po meczu z Wisłą

  1. Zobaczcie sam trener mówi,że potrzebne są wzmocnienia bo bez nich będzie ciężko w przyszłym sezonie a inne drużyny z 2 ligi już powoli się wzmacniają i mają zakontraktowane mecze sparingowe w okresie przygotowawczym przed sezonem 2016/2017 jestem ciekaw co robi zarząd ZKS-u znów śpi ?????? całkiem kompletnie nic nie robi nie myśli nad przyszłością Olimpii !!!! a wiadomo kto pierwszy ten lepszy,nawet nie zrobili podsumowania za poprzedni sezon na dzień dzisiejszy nie wspominając jeszcze o budżecie!!!!!! ŻENADA I CZYSTA AMATORSZCZYZNA ZE STRONY zarządu Zks-u !!!!!!!!

  2. Co robi zarząd?Zarząd nie robi nic od dawna! bo betonu tak szybko nie rozwalisz Zibi.A w centrali podlaskiego związku w jakiś sposób się udało-zastanawjające co nie??? Niech misie dalej śpią…CZARNO TO WIDZĘ!

  3. Hmm…cisza kompletna. Może ta cisza oznacza brak możliwości. Korci skopiować obietnice nowego prezesa i przytoczyć. Czekamy na konkrety.

  4. Fan można ten beton rozwalić.1 sposób wszyscy członkowie pisemnie składają wotum nieufności wobec całego zarządu ZKS-u i wtedy są nowe wybory. 2 sposób, pisanie petycji wobec zarządu, ale ja czuję coś w kościach że przez nowego prezesa to były same obiecanki cacanki a głupim radość, Greg wracając do możliwości, czy trudno zadzwonić po klubach żeby jakiś sparingi zorganizować ??? chyba że zarządu nie stać na telefon ?? nie wspominając o budżecie i wzmocnieniach, zarząd Olimpii nie jest kreatywny i zaangażowany w futbolu oraz prowadzeniu zespołu.

    • Sparingi to mały pikuś. Nie mając zaklepanej kadry i sztabu szkoleniowego nie ruszysz z miejsca. Przy okazji Zibi pełen szacun za aktywność na różnych portalach i zachęcanie innych piłkarzy do gry w ZKS! Kilku pozytywnych wariatów kręci się wokół naszego klubu. Myślałem, że tylko mi kolba odbiła ;-) Olimpia ruleZ!

  5. Cisza jest złowieszcza? Marzyłbym o niespodziewanej bombie, ale takiej super pozytywnej, że z niecierpliwością będziemy oczekiwali nowego sezonu! Panie Prezesie?!

  6. Dzięki Greg za miłe słowa, patrząc na nieudolność i ospałość zarządu ZKS-u to trzeba coś działać,miejmy nadzieję że kilku nowych zawodników się odezwie do Olimpii aby reprezentować nasze barwy biało-niebieskie

  7. Rzetelne podsumowanie sezonu jest konieczne. Dlaczego n.p. zatrudniono i zwolniono pana Piotra Zajączkowskiego? Pytań jest całe mnóstwo. Fajnie, że się utrzymaliśmy, ale przyszły sezon przydał by się na większym luzie. Pozdo

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *