Skrót meczu oraz zapis konferencji prasowej po meczu ze Zniczem

Zapraszamy do obejrzenia skrótu video oraz materiału z konferencji prasowej po sobotnim meczu 22. kolejki II ligi, w którym Olimpia Zambrów zmierzyła się ze Zniczem Pruszków. Materiał – www.zambrow.org.

– „Uważam, że do 20. minuty kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń, graliśmy niezłe spotkanie. Praktycznie przejście za połowę boiska zakończyło się bramką. W przerwie na pewno byliśmy mocno zmobilizowani, umotywowani, żeby wyjść zdecydowanie wyżej. Zdawaliśmy sobie sprawę, jakim przeciwnikiem jest Znicz, że bardzo dobrze gra z kontry i trzecia bramka była tego przykładem, gdzie my rozgrywaliśmy akcję na połowie przeciwnika, na 25 metrze poszła strata i było 3:0.” – mówił podczas konferencji prasowej trener Olimpii Piotr Zajączkowski. – „Uważam, że drużyna Znicza jest w stanie wywalczyć awans bezpośrednio, już nie mówię o barażach. To samo powiedziałem na odprawie przedmeczowej. Widać, że to jest zespół budowany przez tego trenera od dłuższego czasu, posiada dużo młodych zawodników i to w dniu dzisiejszym pokazali na boisku.” – dodał.

– „Zagraliśmy, wydaje mi się, jeden z lepszych meczy, nawet nie w tej rundzie, a w tym roku. Mecz na pewno nam się ułożył. Strzeliliśmy bramkę na początku drugiej połowy. Od razu w pierwszej akcji podwyższyliśmy wynik na 2:0 i potem skupiliśmy się na tym, żeby po odbiorze piłki szybko przedostawać się w strefę obrony przeciwnika, grać z kontrataku. Stworzyliśmy w drugiej połowie bardzo dużo sytuacji, z czego jeszcze dwie wykorzystaliśmy. Ja bym sobie życzył, żeby zespół zawsze tak grał, tak reagował. Przyjechaliśmy tutaj powalczyć o 3 punkty, udało się te 3 punkty zdobyć. Ja wierzę, że po tej dzisiejszej grze będziemy tym zespołem, który włączy się w tę walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.” – mówił z kolei selekcjoner Znicza Dariusz Banasik.

3 komentarze na temat artykułu “Skrót meczu oraz zapis konferencji prasowej po meczu ze Zniczem

  1. Oczywiście trener nie widzi swojej winy. Tego, że źle przepracował z zawodnikami sezon przygotowawczy. Tego, że ściągnął zawodników gorszych od naszych starszych graczy. Tego, że zespół nie ma strategii. Odejście kilku piłkarzy nie jest wystarczająco mocnym wytłumaczeniem. Potrzebny jest nam człowiek, który potrafi BUDOWAĆ zespół. A Zajączkowski potrafił tylko bazować na tym, co przez lata zrobił trener Zalewski. Gdy tylko trochę się zmieniło w kadrze, nie wie, co robić dalej. Mam nadzieję, że odejdzie bardzo szybko. Chłopaki, walczymy!

    • Filip jaka jest wina trener?okres przygotowawczy i sparingi wszystkie wygrane! dopóki nie odchodzą zawodnicy!WINA JEST W ZARZĄDZIE!nie może tak być że zawodnicy odchodzą tuż przed rundą.

      • Jeżeli nie widać w ogóle taktyki ani koncepcji gry, wina leży po stronie trenera. Obejrzyj kilka treningów, a zrozumiesz, z czego to wynika. Z resztą wystarczy zainteresować się tym, w jakich okolicznościach obecny trener odchodził z kilku poprzednich klubów. Wina zarządu jest jedna – że go zatrudnili! A jeśli chodzi o sparingi – one akurat nie mają znaczenia większego, ale trzymajmy się faktów, a nie wyobraźni – przegrana z Pogonią Siedlce i Legionovią, remis ze Świtem NDM, przegrana z Ełkiem … nie wiem, gdzie widzisz „wszystkie wygrane”.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *