Sławomir Skrzypkowski ponownie prezesem ZKS Olimpia

Zarząd ZKS Zambrów jednogłośnie wybrał nowego prezesa klubu. Został nim Sławomir Skrzypkowski – dotychczasowy prezes klubu.

Dziś w budynku klubu ZKS Olimpia odbyło się pierwsze posiedzenie nowego Zarządu klubu. W obradach wzięło udział pięciu z siedmiu członków Zarządu, którzy zostali wybrani w miniony poniedziałek podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego. Niespodziewanie z członkostwa zrezygnowały bowiem dwie osoby: Zbigniew Jach oraz Wojciech Brzozowski.

Podczas dzisiejszego spotkania nowy zarząd jednogłośnie ustalił funkcję poszczególnych członków na najbliższe 4 lata. Prezesem klubu został ponownie Sławomir Skrzypkowski, natomiast stanowisko wiceprezesa piastował będzie Tadeusz Chojnowski do spółki z Bogdanem Lutostańskim. Sekretarzem klubu został ponownie Kazimierz Lubowicki, natomiast skarbnikiem – Karol Iwanowski.

9 komentarze na temat artykułu “Sławomir Skrzypkowski ponownie prezesem ZKS Olimpia

  1. Gr piszesz o zarządzaniu i prowadzeniu projektów, na pewno były lepsze kandydatury na prezesa przecież nie ma ludzi nie zastąpionych,dziwi mnie fakt że 2 osoby w tajemniczy sposób zrezygnowały na objęcie tego stanowiska, rożne są formy i rodzaje na wybieranie nowego prezesa, Jestem ciekaw jakie cele ma na przyszłość nowy/stary Prezes?????( czy tylko dalej stawia na młodzież??? jestem za) czy wniesie coś nowego ???? Bo jak tak dalej będzie to następne 4 lata będą cieniutkie Zks-u, może niech nowy/stary PREZES jedzie do WIGIER SUWAŁKI i tam podpatrzy oraz nauczy się jak to się robi profesjonalnie w polskich ligach

  2. Wita, hmmmm o tym nie wiedziałem że KLIKA jest z ramienia miasta. JAK TAK TO CIENIUTKO WSZYSTKO WIDZĘ, dalej będzie pierdzenie w fotel i 0 myślenia oraz działania w dobrym kierunku na przyszłość ZKS-u.

    • Oni już byli ! Czas na nowych,ponowne wybory to najlepsze wyjście z tej całej sytuacji.Nie wierze,że tak nagle nie ma kasy dla samych zawodników??? TYLKO OLIMPIA Z.K.S!!!

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *