Sparing: Olimpia lepsza od ŁKS-u 1926 Łomża!

W sparingowych derbach na szczeblu byłego województwa łomżyńskiego górą była trzecioligowa Olimpia Zambrów, która pokonała w Ostrołęce czwartoligowy ŁKS 1926 Łomża 3:1 (3:0).

Kluczowe dla losów spotkania było pierwsze pół godziny. Na listę strzelców wpisali się Łukasz Piłatowski, Wojciech Kobeszko oraz Michał Świderski. Rywale honorowe trafienie zdobyli po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką w polu karnym. „Jedenastkę” na bramkę zamienił Michał Hryszko.

– Pierwsza połowa, tak jak wskazuje wynik, należała do naszej drużyny. Bramki zdobyliśmy po fajnych, składnych akcjach. Po przerwie gra się wyrównała, można nawet stwierdzić, iż przez około 20 minut przeważał ŁKS. Gola straciliśmy po rzucie karnym z 51. minuty meczu. Mamy powody do zadowolenia wkraczając w końcową fazę przygotowań do rundy wiosennej – powiedział grający trener Olimpii Wojciech Kobeszko.

Olimpia Zambrów w przyszłym tygodniu sprawdzi się w pojedynku z Legionovią Legionowo. Mecz odbędzie się 12 marca (sobota). Ostatnim sparingpartnerem zambrowian będzie Start Działdowo (19 marca).

ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Zambrów 1:3 (0:3)
Bramki: Michał Hryszko 51’ (k) – Łukasz Piłatowski 13’, Wojciech Kobeszko 23’, Michał Świderski 30’.

ŁKS: Masłowski – Staniórski, Charyło, Tarnowski, Trzaska, Cychol, Bernatowicz, Gałązka, Adamski, Poduch, Laskowski. Na zmiany wchodzili: Szymański, Muczyński, Hryszko, Rydzewski.

Olimpia: Szczepanik – Sawicki, Piłatowski, Korzątkowski, Jurczuk – Świderski (D. Kuczałek), Dołubizna (Zalewski), Modzelewski (Jakuszewski), Dzienis – Kobeszko, Dzierzgowski (Trzaska).

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *