Sparing Olimpia – Tur w Wielką Sobotę o 10

Herb Tura Bielsk PodlaskiW sobotę (30 marca) piłkarze Olimpii Zambrów rozegrają kolejny sparing, w którym rywalem podopiecznych Krzysztofa Zalewskiego będzie po raz drugi w bieżącym okresie przygotowawczym Tur Bielsk Podlaski. Początek meczu zaplanowano na godzinę 10:00.

Przypomnijmy, że w poniedziałek (25 marca) Wydział Ewidencji i Gier Podlaskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, iż zaplanowana na najbliższy weekend 18. kolejka III ligi została odwołana z powodu trudnych warunków atmosferycznych panujących w obu województwach. Zgodnie z terminarzem Olimpia miała zmierzyć się na wyjeździe z ŁKS-em 1926 Łomża, natomiast Tur miał w planach podróż na pojedynek z Mrągowią Mrągowo.

W rozegranym 6 lutego 2013 roku sparingu Olimpia pokonała w Zambrowie Tura 2:1 po bramkach Michała Kuczałka i Przemysława Jastrzębskiego. Gola dla bielszczan zdobył wówczas Karol Car. Więcej informacji na temat lutowego meczu można uzyskać klikając tutaj.

W jedenastu dotychczasowych sparingach Tur Bielsk Podlaski odniósł osiem zwycięstw, zanotował remis i dwie porażki. W ostatnim meczu pokonał czwartoligowego Hetmana Białystok 3:0 po bramkach Macieja Keslera, Pawła Naliwajko i Macieja Soleckiego.

Olimpia Zambrów – Tur Bielsk Podlaski
Sztuczne boisko przy Stadionie Miejskim w Zambrowie, 30 marca 2013, godzina 10:00

Jeden komentarz na temat artykułu “Sparing Olimpia – Tur w Wielką Sobotę o 10

  1. Nie ma meczu, więc chociaż będzie sparing. Dobra okazja dla mężczyzn, aby wymknąć się z domu i uniknąć świątecznych porządków i gotowania :-)))

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *