Sparing: Promień Mońki – Olimpia Zambrów 2:6 (2:1)

W sobotnim spotkaniu sparingowym Olimpia Zambrów pokonała Promień Mońki 6:2 (1:2).

Już w 5. minucie na prowadzenie wyszli piłkarze Promienia, którzy umieścili futbolówkę w siatce zambrowian po uderzeniu sprzed pola karnego Rafała Ziemkiewicza. Po dwóch minutach trafieniem odpowiedział Wojciech Kobeszko, futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z rywali i wpadła do bramki zaskoczonego Dawida Jabłońskiego.

Drużyna Leszka Zawadzkiego na prowadzenie wyszła ponownie w 14. minucie po strzale głową Grzegorza Kiszło, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Rezultat 2:1 na korzyść Promienia utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Od początku drugiej odsłony do odrabiania strat zabrali się zawodnicy Olimpii Zambrów. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Łotysz Maksims Kamkins, a trzy minuty później skutecznie rzut karny wyegzekwował Wojciech Kobeszko. Kolejnego gola dla zambrowian zdobył testowany Bartłomiej Dołubizna.

W 63. minucie na 5:2 podwyższył Kamkins, natomiast wynik meczu kilka minut później ustalił Karol Kosiński, który nieszczęśliwie wpakował piłkę do własnej bramki.

W kolejnym sparingu Olimpia Zambrów w środę (9 lutego) zagra z Ruchem Wysokie Mazowieckie, natomiast Promień Mońki w sobotę (12 lutego) zmierzy się z Pogonią Łapy.

Promień Mońki – Olimpia Zambrów 2:6 (2:1)
Bramki: Rafał Ziemkiewicz 5′, Grzegorz Kiszło 14′ – Wojciech Kobeszko 7′, 56′ (k), Maksims Kamkins 53′, 63′, Bartłomiej Dołubizna 60′, Karol Kosiński 69′ (s).

Olimpia: (I połowa): Ł. Szczepanik – Sawicki, Król, Piłatowski, Jurczuk – Dzienis, Modzelewski, M. Kuczałek, D. Kuczałek – Jaworowski, Kobeszko. (II połowa): Bebłowski – Olszewski, Król, Korzątkowski, Perkowski – Świderski, Dołubizna, Jakuszewski, Dzienis – Kobeszko, Kamkins.

Promień: Jabłoński – Koźlik, Zawadzki, Lorenc, Laskowski – Młodzianowski, Pieczywek, Ziemkiewicz, Kosiński – Maliszewski, Kiszło. Na zmiany wchodzili: Andraka, Kulikowski, Godlewski, Magnuszewski, Studniarek, Łobacz, Pilczuk.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *