Sparing z Jagiellonią odwołany

Jagiellonia Białystok z powodu problemów kadrowych odwołała zaplanowany na sobotę 25 stycznia sparing, w którym w Zambrowie miała skonfrontować się z zespołem Olimpii. „Biało-niebiescy” poszukują obecnie nowego sparingpartnera.

Pierwotnie zespół ekstraklasowej Jagiellonii miał rozegrać w najbliższą sobotę dwa sparingi w Zambrowie. O godzinie 11:00 rywalem białostoczan miała być drugoligowa Olimpia Zambrów, natomiast o 13:00 pierwszoligowy Dolcan Ząbki.

Ostatecznie dojdzie tylko do tego drugiego pojedynku, który zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie.

Olimpia Zambrów czyni starania, aby znaleźć nowego rywala, z którym mogłaby się zmierzyć już jutro. O ewentualnym nowym sparingpartnerze zambrowian poinformujemy niezwłocznie.

17 komentarze na temat artykułu “Sparing z Jagiellonią odwołany

  1. Na to wychodzi że Jaga jest gospodarzem jako gość i trzeba to przyjąć z pokorą a najlepiej by było jeszcze krzyknąć-JAGA GOL żenada po prostu:-(

    • nie chce obrażać tych kibiców, którzy aktywnie uczestniczą w wydarzeniach sportowych Olimpii Zambrów, ale niestety z kibicami w Zambrowie jest krucho. 300 miejsc, 100 wolnych. Na nowych trybunach to bedzie wyglądało pusto.

  2. Moje przewidywania sprawdziły się. Jaga wystawiła dzisiaj 2 składy z Dolcanem. Ma też 2 drużynę. Wnioskuję, że sparing z Olimpią był do rozegrania przy dobrej woli. Kibicowałem Jadze do dzisiaj. Wracam do gry Panowie! ZKS Olimpia zawsze i wszędzie!

    • Gregu, nie ma co sie obrażać na Jage, bo sparing odbywa sie lub nie za sprawą organizacji i zgody 2-óch stron. Odpowiedzialną strona w Olimpii jest zarząd. Co zarząd otrzymał w zamian, że nie było sparingu? Nie mam pojęcia. Sparingi również grane są na zasadzie dobrowolności, wiec jak Jaga i Dolcan uznali, że wolą grać ze sobą, to nie za wiele można było zmienić. Moim zdaniem zawiodła organizacja i odrobina stanowczości, bo 2x15minut mozna bylo z kimś wyczarować. A jak było naprawde i co było możliwe to tylko klub wie i jak zechce to się bedzie tłumaczyć.

  3. Jak można w Zambrowie kibicować Jadzi, wielcy kibice z B-stoku obrażają Olimpię (palą naszą koszulkę na swoim meczu) na ulicy Zambrowa biją młodego w szaliku Polski (oni kochają Białoruś i Spartaka Moskwa). Ogólnie się wczoraj osrali jako kibole.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *