Sparing z Ostrovią w środę o 15

Zmianie uległa godzina rozpoczęcia środowego sparingu, w którym podopieczni Krzysztofa Zalewskiego na własnym boisku podejmą czwartoligową Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Ostatecznie początek meczu towarzyskiego zaplanowano na godzinę 15:00.

Zespół Ostrovii Ostrów Mazowiecka po osiemnastu kolejkach IV ligi mazowieckiej (grupa północna) sklasyfikowany jest na dziesiątej pozycji z 25 punktami w dorobku. „Żółto-zieloni” wygrali siedem spotkań, cztery zremisowali i ponieśli siedem porażek. Legitymują się bilansem bramkowym 32:32.

W kadrze Olimpii znajduje się wychowanek Ostrovii Arkadiusz Ciach. Przed rundą jesienną 2013/14 w przeciwnym kierunku powędrowali wychowankowie Olimpii – Bartosz Wyrzykowski oraz Tomasz Jaworowski. W czwartoligowcu występuje także Robert Wilczewski, który dawniej grał w Olimpii.

Konfrontacja z Ostrovią będzie ostatnią okazją dla kibiców z Zambrowa, aby zobaczyć swój zespół w akcji w 2013 roku. Na kolejnym treningu „biało-niebiescy” spotkają się na początku przyszłego roku.

Olimpia Zambrów – Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Stadion Miejski w Zambrowie (boczne boisko), 27 listopada 2013, godzina 15:00

7 komentarze na temat artykułu “Sparing z Ostrovią w środę o 15

  1. Witam,
    cisza, aż w uszy boli :-) Zgodnie z obietnicą przygotowałem propozycję wywiadu z naszym trenerem. W dniu dzisiejszym przesłałem ją do klubu. Czekam na odpowiedź. Dam Wam znać, jak tylko coś się dowiem.
    Pozdrawiam zawodników i prawdziwych kibiców z Zambrowa.

    P.S. Ledwie runda się skończyła, a już mi brakuje chłopaków na boisku :-)

  2. Wiemy jaka jest sytuacja klubu brak sponsora strategicznego a co zatym idzie mała szansa na kupno kogoś ze znanym nazwiskiem moim zdaniem trzeba szukać kogoś z własnego „podwurka” plus jeszcze kogoś sprowadzić mam na myśli jednego napastnika decyzja i tak należy do trenera i zarządu.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *