Sparingowy remis z Pelikanem

W trzecim zimowym sparingu Olimpia Zambrów zremisowała u siebie z III-ligowym Pelikanem Niechanowo 2:2.

Dziś Olimpia Zambrów rozegrała trzeci mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej II ligi. Tym razem przeciwnikiem była występująca w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej drużyna Pelikana Niechanowo. Mecz został rozegrany na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią w Zambrowie.

Image19

Mecz zakończył się remisem 2:2. Bramki dla Olimpii zdobyli: w 17. minucie zawodnik testowany oraz w 43. minucie Mariusz Gogol.

Skład Olimpii Zambrów:
I połowa: Koncki – Dzienis, Gogol, Piłatowski, Dziemidowicz – Hryszko, Tunkiewicz (testowany, Siarka Tarnobrzeg), Kuczałek, Jastrzębski P., Lemanek – zawodnik testowany
II połowa: Czapliński – Porębski, Gogol, Stypułkowski (testowany, Pogoń Łapy), zawodnik testowany – Buzun, Kuczałek, Mroczkowski, Hryszko, Jastrzębski P. – Jastrzębski M.

Image31

Warto zaznaczyć, że była to pierwsza w historii konfrontacja obu klubów. Dodatkowo dla gości z Niechanowa był to także pierwszy w tym roku mecz kontrolny.

Z kolei podopieczni Piotra Zajączkowskiego rozegrali wcześniej dwa sparingi. W pierwszym Olimpia wygrała w Zambrowie z pierwszoligowymi Wigrami Suwałki 1:0. Wówczas jedyną bramkę w meczu zdobył w 36. minucie Wojciech Dziemidowicz. Z kolei w minioną sobotę biało-niebiescy w swoim drugim meczu kontrolnym pokonali u siebie Znicz Biała Piska 2:1. Bramki w tym spotkaniu dla zambrowskiej drużyny zdobyli Dominik Lemanek i Arkadiusz Mroczkowski.

Czwarty sparing biało-niebiescy rozegrają już w najbliższą sobotę, 30 stycznia w Zambrowie. Rywalem zambrowian będzie trzecioligowy MKS Ełk. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00.

2 komentarze na temat artykułu “Sparingowy remis z Pelikanem

1. Czy prawdą są pogłoski krążące w Zambrowie ? Iż zawodnicy naszego klubu nie dostali wypłat od miesiąca listopad po styczeń ? Oraz nie otrzymali premii za awans do drugiej ligi, które im obiecano i premii meczowych także nie otrzymali ? Takie rzeczy słyszę od ludzi na ulicy, wiec nie mam pojęcia czy tak faktycznie jest czy kilku już ludzi próbuje wprowadzić mnie w błąd. Jeśli ktoś coś wie na ten temat niech się wypowie. ZKS !!!