Środowe derby w Zambrowie

W środowe popołudnie (22 sierpnia) Olimpia Zambrów w pojedynku derbowym podejmie przed własną publicznością zespół ŁKS 1926 Łomża. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Zarówno Olimpia, jak i ŁKS rozpoczęły sezon od zwycięstwa. W 1. kolejce ŁKS pokonał na wyjeździe Orła Kolno 1:0, natomiast Olimpia wygrała u siebie z beniaminkiem z Bielska Podlaskiego 2:0. W drugiej serii gier oba zespoły zanotowały porażki. Zambrowianie przegrali w Mrągowie 0:1, a ŁKS 1926 Łomża uległ na własnym obiekcie Płomieniowi Ełk 1:2.

W dwóch kolejkach zespoły Olimpii i ŁKS-u zdobyły po dwie bramki. W barwach Olimpii dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Tomasz Jakuszewski, natomiast w drużynie ŁKS-u po bramce zdobyli Tomasz Bernatowicz i występujący do niedawna w zambrowskim zespole Łukasz Grzybowski.

W zeszłym sezonie konfrontacje pomiędzy Olimpią Zambrów, a ŁKS 1926 Łomża kończyły się korzystniej dla podopiecznych Krzysztofa Zalewskiego. W rundzie jesiennej Olimpia wygrała u siebie 2:0 po bramkach Łukasza Grzybowskiego i Łukasza Piłatowskiego. Na wiosnę na stadionie w Łomży padł bezbramkowy remis.

Bilety w cenie 8 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) do nabycia bezpośrednio przy wejściu na stadion. Kobiety wchodzą na stadion za darmo. Zapraszamy na mecz!

Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża
Stadion Miejski w Zambrowie, 22 sierpnia 2012, godzina 17:00

Pary pozostałych spotkań 3. kolejki III ligi:

  • Warmia Grajewo – Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Olimpia 2004 Elbląg – Wissa Szczuczyn
  • Start Działdowo – Granica Kętrzyn
  • Sokół Ostróda – Huragan Morąg
  • Orzeł Kolno – Motor Lubawa
  • Płomień Ełk – MKS Korsze
  • Tur Bielsk Podlaski – Mrągowia Mrągowo

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *