Sukcesy najmłodszych zawodników Olimpii

W marcu najmłodsi zawodnicy Olimpii Zambrów z roczników 2006-2008 wzięli udział w dwóch turniejach. Podopieczni Kamila Rosińskiego zajęli pierwsze i drugie miejsce.

Najmłodszy zespół Olimpii Zambrów w niedzielę 8 marca wziął udział w turnieju Brylant Cup rocznika 2007 i młodszych, który odbył się w Bielsku Podlaskim. Zambrowianie okazali się zdecydowanie najlepsi odnotowując pięć zwycięstw i bezbramkowy remis. Najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Wiśniewski, natomiast najlepszym strzelcem turnieju okazał się Kacper Dybowski.

Wyniki w turnieju Brylant Cup rocznika 2007 i młodszych:

  • Olimpia Zambrów – Orzeł Siemiatycze 2:0. Bramki: Michał Dębek, Kacper Dybowski.
  • Olimpia Zambrów – APN Brylant Bielsk Podlaski 2:0. Bramki: Michał Dębek, Igor Lutostański.
  • Olimpia Zambrów – Puszcza Hajnówka 2:1. Bramki: Igor Lutostański (dwie).
  • Olimpia Zambrów – Włókniarz Białystok 5:0. Bramki: Kacper Dybowski (trzy), Igor Lutostański (dwie).
  • Olimpia Zambrów – Orzeł Siemiatycze II 0:0
  • Olimpia Zambrów – Piast Białystok 10:0. Bramki: Kacper Dybowski (cztery), Igor Lutostański (dwie), Michał Dębek (dwie), Alan Iwanowski (dwie).

Drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Wiśniewski, Igor Lutostański, Wiktor Balik, Maciej Dmochowski, Alan Iwanowski, Kacper Orłowski, Bartosz Mieczkowski, Michał Dębek, Kacper Dybowski.

Niecały tydzień później 14 marca zespół Kamila Rosińskiego zajął drugie miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie rocznika 2006 i młodszych. Zespół dopiero w finale uległ Pogoni Łapy 0:2, a najlepszym bramkarzem turnieju ponownie uznany został Patryk Wiśniewski.

Wyniki w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Wysokie Maz. rocznika 2006 i młodszych:

  • Olimpia Zambrów – Ruch I Wysokie Mazowieckie 1:0. Bramka: Igor Lutostański.
  • Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 4:3. Bramki: Kacper Dybowski (dwie), Kuba Ołdakowski, Miłosz Wojtkowski.
  • Olimpia Zambrów – Ruch II Wysokie Mazowieckie 2:0. Bramki: Kuba Ołdakowski (dwie).
  • Olimpia Zambrów – Pogoń Łapy 0:2

Drużyna wystąpiła w składzie: Patryk Wiśniewski, Igor Lutostański, Wiktor Balik, Maciej Dmochowski, Bartosz Frąckiel, Kacper Orłowski, Kacper Dybowski, Miłosz Wojtkowski, Dominik Trzciński, Mikołaj Ołdakowski, Karol Piwoński.

Wkrótce zawodnicy z roczników 2006-2008 udadzą się na mecz jednej z drużyn T-Mobile Ekstraklasy. Z kolei w planach drużyny na lipiec znalazł się udział w zagranicznym turnieju międzynarodowym.

Wiosenny nabór do roczników 2006, 2007 i 2008

Trwa wiosenny nabór zawodników do roczników 2006, 2007 i 2008. Rodzice mogą zgłaszać swoje dzieci do trenera Kamila Rosińskiego, który jest dostępny pod numerem telefonu 660 771 638.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *