Szykują się wzmocnienia w Olimpii?

Na testach w Zambrowie przebywa obecnie 19-letni Ukrainiec Taras Wołyniec, który w rundzie jesiennej występował w drużynie Narwii Ostrołęka, a właściwie w jej rezerwach w B Klasie. Taras trenował już z drużyną, wystąpi także w jutrzejszym turnieju halowym.

Wychowanek Karpat Lwów jest w posiadaniu swojej karty zawodniczej i najprawdopodobniej niebawem podpisze kontrakt z zambrowskim klubem.

Przed obecnym sezonem starania o wypożyczenie Tarasa i innego piłkarza Narwii Ostrołęka – Sergieja Mozola czynił były szkoleniowiec Olimpii Zambrów Jacek Techmański, jednak wówczas ta sztuka się nie udała.

Do drużyny dołączyło jeszcze dwóch nowych zawodników. Jednym z nich jest wychowanek Ruchu Wysokie Mazowieckie, któremu nie udało się przebić do pierwszego zespołu drużyny z Mazowiecka. Podobnie sytuacja ma się z drugim zawodnikiem, który jest wychowankiem Jagiellonii Białystok, jednak nigdy nie wystąpił w drużynie seniorów. Personalia tych zawodników podamy w najbliższym czasie.

Z drużyną trenuje również kilku juniorów, cześć z nich być może zostanie włączona do kadry pierwszego zespołu. Z nieoficjalnych informacji, jakie uzyskaliśmy wynika, że grą w Olimpii zainteresowanych jest kilku zawodników ŁKS-u Łomża.

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *