Terminarz II ligi wschodniej

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz II ligi wschodniej na sezon 2013/14. Olimpia Zambrów rozgrywki ligowe zainauguruje wyjazdowym meczem z Motorem Lublin.

Terminarz II ligi wschodniej na sezon 2013/14:

1. kolejka – 27/28 lipca

  • Olimpia Elbląg – Pelikan Łowicz
  • Znicz Pruszków – Stal Mielec
  • Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
  • Motor Lublin – Olimpia Zambrów
  • Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa
  • Garbarnia Kraków – Radomiak Radom
  • Wigry Suwałki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Siarka Tarnobrzeg – Stal Rzeszów
  • Pogoń Siedlce – Concordia Elbląg

2. kolejka – 3/4 sierpnia

  • Pelikan Łowicz – Concordia Elbląg
  • Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Siarka Tarnobrzeg
  • Radomiak Radom – Wigry Suwałki
  • Garbarnia Kraków – Limanovia Limanowa
  • Motor Lublin – Stal Stalowa Wola
  • Wisła Puławy – Olimpia Zambrów
  • Stal Mielec – Legionovia Legionowo
  • Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków

3. kolejka – 10/11 sierpnia

  • Znicz Pruszków – Pelikan Łowicz
  • Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg
  • Olimpia Zambrów – Stal Mielec
  • Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy
  • Garbarnia Kraków – Motor Lublin
  • Wigry Suwałki – Limanovia Limanowa
  • Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom
  • Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Concordia Elbląg – Stal Rzeszów

4. kolejka – 17/18 sierpnia

  • Pelikan Łowicz – Stal Rzeszów
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Concordia Elbląg
  • Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
  • Limanovia Limanowa – Siarka Tarnobrzeg
  • Motor Lublin – Wigry Suwałki
  • Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
  • Stal Mielec – Stal Stalowa Wola
  • Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów
  • Znicz Pruszków – Legionovia Legionowo

5. kolejka – 24/25 sierpnia

  • Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz
  • Olimpia Zambrów – Znicz Pruszków
  • Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg
  • Garbarnia Kraków – Stal Mielec
  • Wigry Suwałki – Wisła Puławy
  • Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin
  • Pogoń Siedlce – Limanovia Limanowa
  • Concordia Elbląg – Radomiak Radom
  • Stal Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

6. kolejka – 31 sierpnia/1 września

  • Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Radomiak Radom – Stal Rzeszów
  • Limanovia Limanowa – Concordia Elbląg
  • Motor Lublin – Pogoń Siedlce
  • Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg
  • Stal Mielec – Wigry Suwałki
  • Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków
  • Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola
  • Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów

7. kolejka – 7/8 września

  • Olimpia Zambrów – Pelikan Łowicz
  • Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo
  • Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
  • Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
  • Siarka Tarnobrzeg – Stal Mielec
  • Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
  • Concordia Elbląg – Motor Lublin
  • Stal Rzeszów – Limanovia Limanowa
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Radomiak Radom

8. kolejka – 14/15 września

  • Pelikan Łowicz – Radomiak Radom
  • Limanovia Limanowa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Motor Lublin – Stal Rzeszów
  • Wisła Puławy – Concordia Elbląg
  • Stal Mielec – Pogoń Siedlce
  • Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
  • Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
  • Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków
  • Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola

9. kolejka – 21/22 września

  • Stal Stalowa Wola – Pelikan Łowicz
  • Garbarnia Kraków – Olimpia Zambrów
  • Wigry Suwałki – Legionovia Legionowo
  • Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
  • Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
  • Concordia Elbląg – Stal Mielec
  • Stal Rzeszów – Wisła Puławy
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Motor Lublin
  • Radomiak Radom – Limanovia Limanowa

10. kolejka – 28/29 września

  • Pelikan Łowicz – Limanovia Limanowa
  • Motor Lublin – Radomiak Radom
  • Wisła Puławy – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Stal Mielec – Stal Rzeszów
  • Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg
  • Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce
  • Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
  • Olimpia Zambrów – Wigry Suwałki
  • Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków

11. kolejka – 5/6 października

  • Garbarnia Kraków – Pelikan Łowicz
  • Wigry Suwałki – Stal Stalowa Wola
  • Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów
  • Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo
  • Concordia Elbląg – Znicz Pruszków
  • Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Stal Mielec
  • Radomiak Radom – Wisła Puławy
  • Limanovia Limanowa – Motor Lublin

12. kolejka – 12/13 października

  • Pelikan Łowicz – Motor Lublin
  • Wisła Puławy – Limanovia Limanowa
  • Stal Mielec – Radomiak Radom
  • Olimpia Elbląg – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Znicz Pruszków – Stal Rzeszów
  • Legionovia Legionowo – Concordia Elbląg
  • Olimpia Zambrów – Pogoń Siedlce
  • Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg
  • Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki

13. kolejka – 19/20 października

  • Wigry Suwałki – Pelikan Łowicz
  • Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków
  • Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola
  • Concordia Elbląg – Olimpia Zambrów
  • Stal Rzeszów – Legionovia Legionowo
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Pruszków
  • Radomiak Radom – Olimpia Elbląg
  • Limanovia Limanowa – Stal Mielec
  • Motor Lublin – Wisła Puławy

14. kolejka – 26/27 października

  • Pelikan Łowicz – Wisła Puławy
  • Stal Mielec – Motor Lublin
  • Olimpia Elbląg – Limanovia Limanowa
  • Znicz Pruszków – Radomiak Radom
  • Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Olimpia Zambrów – Stal Rzeszów
  • Stal Stalowa Wola – Concordia Elbląg
  • Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
  • Wigry Suwałki – Siarka Tarnobrzeg

15. kolejka – 2/3 listopada

  • Siarka Tarnobrzeg – Pelikan Łowicz
  • Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki
  • Concordia Elbląg – Garbarnia Kraków
  • Stal Rzeszów – Stal Stalowa Wola
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Olimpia Zambrów
  • Radomiak Radom – Legionovia Legionowo
  • Limanovia Limanowa – Znicz Pruszków
  • Motor Lublin – Olimpia Elbląg
  • Wisła Puławy – Stal Mielec

16. kolejka – 9/10 listopada

  • Pelikan Łowicz – Stal Mielec
  • Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
  • Znicz Pruszków – Motor Lublin
  • Legionovia Legionowo – Limanovia Limanowa
  • Olimpia Zambrów – Radomiak Radom
  • Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
  • Wigry Suwałki – Concordia Elbląg
  • Siarka Tarnobrzeg – Pogoń Siedlce

17. kolejka – 16/17 listopada

  • Pogoń Siedlce – Pelikan Łowicz
  • Concordia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
  • Stal Rzeszów – Wigry Suwałki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Garbarnia Kraków
  • Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola
  • Limanovia Limanowa – Olimpia Zambrów
  • Motor Lublin – Legionovia Legionowo
  • Wisła Puławy – Znicz Pruszków
  • Stal Mielec – Olimpia Elbląg

18. kolejka – 23/24 listopada

  • Pelikan Łowicz – Olimpia Elbląg
  • Stal Mielec – Znicz Pruszków
  • Wisła Puławy – Legionovia Legionowo
  • Olimpia Zambrów – Motor Lublin
  • Limanovia Limanowa – Stal Stalowa Wola
  • Radomiak Radom – Garbarnia Kraków
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry Suwałki
  • Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg
  • Concordia Elbląg – Pogoń Siedlce

Jeden komentarz na temat artykułu “Terminarz II ligi wschodniej

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *