Terminarz II ligi

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz II ligi na sezon 2016/17. Olimpia Zambrów rozgrywki ligowe zainauguruje wyjazdowym meczem ze spadkowiczem – GKS-em Bełchatów.

Terminarz II ligi na sezon 2016/17:

Kolejka 1 – 30-31 lipca 
Odra Opole – Stal Stalowa Wola
Polonia Warszawa – Polonia Bytom
Olimpia Elbląg – Raków Częstochowa
Warta Poznań – Kotwica Kołobrzeg
GKS Bełchatów – Olimpia Zambrów
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard Szczeciński
Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik – Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

Kolejka 2 – 6-7 sierpnia 
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom 
Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg 
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik 
Błękitni Stargard Szczeciński – Legionovia Legionowo 
Olimpia Zambrów – Gryf Wejherowo 
Kotwica Kołobrzeg – GKS Bełchatów 
Raków Częstochowa – Warta Poznań 
Polonia Bytom – Olimpia Elbląg 
Odra Opole – Polonia Warszawa 

Kolejka 3 – 13-14 sierpnia 
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola 
Olimpia Elbląg – Odra Opole 
Warta Poznań – Polonia Bytom 
GKS Bełchatów – Raków Częstochowa 
Gryf Wejherowo – Kotwica Kołobrzeg 
Legionovia Legionowo – Olimpia Zambrów 
ROW 1964 Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński 
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice 
Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice 

Kolejka 4 – 20-21 sierpnia 
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 
Rozwój Katowice – Radomiak Radom 
Błękitni Stargard Szczeciński – Siarka Tarnobrzeg 
Olimpia Zambrów – ROW 1964 Rybnik 
Kotwica Kołobrzeg – Legionovia Legionowo 
Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo 
Polonia Bytom – GKS Bełchatów 
Odra Opole – Warta Poznań 
Polonia Warszawa – Olimpia Elbląg 

Kolejka 5 – 24 sierpnia 
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 
Warta Poznań – Polonia Warszawa 
GKS Bełchatów – Odra Opole 
Gryf Wejherowo – Polonia Bytom 
Legionovia Legionowo – Raków Częstochowa 
ROW 1964 Rybnik – Kotwica Kołobrzeg 
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Zambrów 
Radomiak Radom – Błękitni Stargard Szczeciński 
Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice 

Kolejka 6 – 27-28 sierpnia 
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice 
Błękitni Stargard Szczeciński – Puszcza Niepołomice 
Olimpia Zambrów – Radomiak Radom 
Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg 
Raków Częstochowa – ROW 1964 Rybnik 
Polonia Bytom – Legionovia Legionowo 
Odra Opole – Gryf Wejherowo 
Polonia Warszawa – GKS Bełchatów 
Olimpia Elbląg – Warta Poznań 

Kolejka 7 – 3-4 września 
Warta Poznań – Stal Stalowa Wola 
GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 
Gryf Wejherowo – Polonia Warszawa 
Legionovia Legionowo – Odra Opole 
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom 
Siarka Tarnobrzeg – Raków Częstochowa 
Radomiak Radom – Kotwica Kołobrzeg 
Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów 
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard Szczeciński 

Kolejka 8 – 10-11 września 
Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński 
Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice 
Kotwica Kołobrzeg – Puszcza Niepołomice 
Raków Częstochowa – Radomiak Radom 
Polonia Bytom – Siarka Tarnobrzeg 
Odra Opole – ROW 1964 Rybnik 
Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo 
Olimpia Elbląg – Gryf Wejherowo 
Warta Poznań – GKS Bełchatów 

Kolejka 9 – 17-18 września 
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 
Gryf Wejherowo – Warta Poznań 
Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg 
ROW 1964 Rybnik – Polonia Warszawa 
Siarka Tarnobrzeg – Odra Opole 
Radomiak Radom – Polonia Bytom 
Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa 
Rozwój Katowice – Kotwica Kołobrzeg 
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Zambrów 

Kolejka 10 – 24-25 września 
Stal Stalowa Wola – Olimpia Zambrów 
Kotwica Kołobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński 
Raków Częstochowa – Rozwój Katowice 
Polonia Bytom – Puszcza Niepołomice 
Odra Opole – Radomiak Radom 
Polonia Warszawa – Siarka Tarnobrzeg 
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik 
Warta Poznań – Legionovia Legionowo 
GKS Bełchatów – Gryf Wejherowo 

Kolejka 11 – 1-2 października 
Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola 
Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów 
ROW 1964 Rybnik – Warta Poznań 
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg 
Radomiak Radom – Polonia Warszawa 
Puszcza Niepołomice – Odra Opole 
Rozwój Katowice – Polonia Bytom 
Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa 
Olimpia Zambrów – Kotwica Kołobrzeg 

Kolejka 12 – 8-9 października 
Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg 
Raków Częstochowa – Olimpia Zambrów 
Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński 
Odra Opole – Rozwój Katowice 
Polonia Warszawa – Puszcza Niepołomice 
Olimpia Elbląg – Radomiak Radom 
Warta Poznań – Siarka Tarnobrzeg 
GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik 
Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo 

Kolejka 13 – 15-16 października 
Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola 
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo 
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów 
Radomiak Radom – Warta Poznań 
Puszcza Niepołomice – Olimpia Elbląg 
Rozwój Katowice – Polonia Warszawa 
Błękitni Stargard Szczeciński – Odra Opole 
Olimpia Zambrów – Polonia Bytom 
Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa 

Kolejka 14 – 22-23 października 
Stal Stalowa Wola – Raków Częstochowa 
Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg 
Odra Opole – Olimpia Zambrów 
Polonia Warszawa – Błękitni Stargard Szczeciński 
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice 
Warta Poznań – Puszcza Niepołomice 
GKS Bełchatów – Radomiak Radom 
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg 
Legionovia Legionowo – ROW 1964 Rybnik 

Kolejka 15 – 29-30 października 
ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola 
Siarka Tarnobrzeg – Legionovia Legionowo 
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 
Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 
Rozwój Katowice – Warta Poznań 
Błękitni Stargard Szczeciński – Olimpia Elbląg 
Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa 
Kotwica Kołobrzeg – Odra Opole 
Raków Częstochowa – Polonia Bytom 

Kolejka 16 – 5-6 listopada 
Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom 
Odra Opole – Raków Częstochowa 
Polonia Warszawa – Kotwica Kołobrzeg 
Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów 
Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński 
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 
Gryf Wejherowo – Puszcza Niepołomice 
Legionovia Legionowo – Radomiak Radom 
ROW 1964 Rybnik – Siarka Tarnobrzeg 

Kolejka 17 – 12-13 listopada 
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 
Radomiak Radom – ROW 1964 Rybnik 
Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo 
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo 
Błękitni Stargard Szczeciński – GKS Bełchatów 
Olimpia Zambrów – Warta Poznań 
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg 
Raków Częstochowa – Polonia Warszawa 
Polonia Bytom – Odra Opole 

Kolejka 18 – 19-20 listopada 
Stal Stalowa Wola – Odra Opole 
Polonia Bytom – Polonia Warszawa 
Raków Częstochowa – Olimpia Elbląg 
Kotwica Kołobrzeg – Warta Poznań 
Olimpia Zambrów – GKS Bełchatów 
Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo 
Rozwój Katowice – Legionovia Legionowo 
Puszcza Niepołomice – ROW 1964 Rybnik 
Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg 

Kolejka 19 – 26-27 listopada 
Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 
Siarka Tarnobrzeg – Puszcza Niepołomice 
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice 
Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard Szczeciński 
Gryf Wejherowo – Olimpia Zambrów 
GKS Bełchatów – Kotwica Kołobrzeg 
Warta Poznań – Raków Częstochowa 
Olimpia Elbląg – Polonia Bytom 
Polonia Warszawa – Odra Opole 

Kolejka 20 – 4-5 marca 
Stal Stalowa Wola – Polonia Warszawa 
Odra Opole – Olimpia Elbląg 
Polonia Bytom – Warta Poznań 
Raków Częstochowa – GKS Bełchatów 
Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo 
Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo 
Błękitni Stargard Szczeciński – ROW 1964 Rybnik 
Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg 
Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom 

Kolejka 21 – 11-12 marca 
Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola 
Radomiak Radom – Rozwój Katowice 
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard Szczeciński 
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Zambrów 
Legionovia Legionowo – Kotwica Kołobrzeg 
Gryf Wejherowo – Raków Częstochowa 
GKS Bełchatów – Polonia Bytom 
Warta Poznań – Odra Opole 
Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa 

Kolejka 22 – 18-19 marca 
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 
Polonia Warszawa – Warta Poznań 
Odra Opole – GKS Bełchatów 
Polonia Bytom – Gryf Wejherowo 
Raków Częstochowa – Legionovia Legionowo 
Kotwica Kołobrzeg – ROW 1964 Rybnik 
Olimpia Zambrów – Siarka Tarnobrzeg 
Błękitni Stargard Szczeciński – Radomiak Radom 
Rozwój Katowice – Puszcza Niepołomice 

Kolejka 23 – 25-26 marca 
Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola 
Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński 
Radomiak Radom – Olimpia Zambrów 
Siarka Tarnobrzeg – Kotwica Kołobrzeg 
ROW 1964 Rybnik – Raków Częstochowa 
Legionovia Legionowo – Polonia Bytom 
Gryf Wejherowo – Odra Opole 
GKS Bełchatów – Polonia Warszawa 
Warta Poznań – Olimpia Elbląg 

Kolejka 24 – 1-2 kwietnia 
Stal Stalowa Wola – Warta Poznań 
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów 
Polonia Warszawa – Gryf Wejherowo 
Odra Opole – Legionovia Legionowo 
Polonia Bytom – ROW 1964 Rybnik 
Raków Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg 
Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom 
Olimpia Zambrów – Puszcza Niepołomice 
Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice 

Kolejka 25 – 8-9 kwietnia 
Błękitni Stargard Szczeciński – Stal Stalowa Wola 
Rozwój Katowice – Olimpia Zambrów 
Puszcza Niepołomice – Kotwica Kołobrzeg 
Radomiak Radom – Raków Częstochowa 
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Bytom 
ROW 1964 Rybnik – Odra Opole 
Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa 
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg 
GKS Bełchatów – Warta Poznań 

Kolejka 26 – 15 kwietnia 
Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów 
Warta Poznań – Gryf Wejherowo 
Olimpia Elbląg – Legionovia Legionowo 
Polonia Warszawa – ROW 1964 Rybnik 
Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 
Polonia Bytom – Radomiak Radom 
Raków Częstochowa – Puszcza Niepołomice 
Kotwica Kołobrzeg – Rozwój Katowice 
Olimpia Zambrów – Błękitni Stargard Szczeciński 

Kolejka 27 – 22-23 kwietnia 
Olimpia Zambrów – Stal Stalowa Wola 
Błękitni Stargard Szczeciński – Kotwica Kołobrzeg 
Rozwój Katowice – Raków Częstochowa 
Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom 
Radomiak Radom – Odra Opole 
Siarka Tarnobrzeg – Polonia Warszawa 
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Elbląg 
Legionovia Legionowo – Warta Poznań 
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów 

Kolejka 28 – 29-30 kwietnia 
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo 
GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo 
Warta Poznań – ROW 1964 Rybnik 
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg 
Polonia Warszawa – Radomiak Radom 
Odra Opole – Puszcza Niepołomice 
Polonia Bytom – Rozwój Katowice 
Raków Częstochowa – Błękitni Stargard Szczeciński 
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Zambrów 

Kolejka 29 – 6-7 maja 
Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 
Olimpia Zambrów – Raków Częstochowa 
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Bytom 
Rozwój Katowice – Odra Opole 
Puszcza Niepołomice – Polonia Warszawa 
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 
Siarka Tarnobrzeg – Warta Poznań 
ROW 1964 Rybnik – GKS Bełchatów 
Legionovia Legionowo – Gryf Wejherowo 

Kolejka 30 – 13-14 maja 
Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo 
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik 
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg 
Warta Poznań – Radomiak Radom 
Olimpia Elbląg – Puszcza Niepołomice 
Polonia Warszawa – Rozwój Katowice 
Odra Opole – Błękitni Stargard Szczeciński 
Polonia Bytom – Olimpia Zambrów 
Raków Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg 

Kolejka 31 – 17 maja 
Raków Częstochowa – Stal Stalowa Wola 
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom 
Olimpia Zambrów – Odra Opole 
Błękitni Stargard Szczeciński – Polonia Warszawa 
Rozwój Katowice – Olimpia Elbląg 
Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 
Radomiak Radom – GKS Bełchatów 
Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo 
ROW 1964 Rybnik – Legionovia Legionowo 

Kolejka 32 – 20-21 maja 
Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik 
Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg 
Gryf Wejherowo – Radomiak Radom 
GKS Bełchatów – Puszcza Niepołomice 
Warta Poznań – Rozwój Katowice 
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard Szczeciński 
Polonia Warszawa – Olimpia Zambrów 
Odra Opole – Kotwica Kołobrzeg 
Polonia Bytom – Raków Częstochowa 

Kolejka 33 – 27-28 maja 
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola 
Raków Częstochowa – Odra Opole 
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Warszawa 
Olimpia Zambrów – Olimpia Elbląg 
Błękitni Stargard Szczeciński – Warta Poznań 
Rozwój Katowice – GKS Bełchatów 
Puszcza Niepołomice – Gryf Wejherowo 
Radomiak Radom – Legionovia Legionowo 
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik 

Kolejka 34 – 3-4 czerwca 
Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom 
Legionovia Legionowo – Puszcza Niepołomice 
Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice 
GKS Bełchatów – Błękitni Stargard Szczeciński 
Warta Poznań – Olimpia Zambrów 
Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg 
Polonia Warszawa – Raków Częstochowa 
Odra Opole – Polonia Bytom 

Jeden komentarz na temat artykułu “Terminarz II ligi

Skomentuj artykuł

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *